Top 10 Alpinski Herren Mit Bindung – Sjezdové lyže

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Snowfeet

#ad

Snowfeet * Krátké mini lyže na sníh | 65 cm | Snowblades Skiboards Skiboards Malé lyže černé | pro snowboardové boty

#ad
Snowfeet #ad - Vyrobeno v evropě, aby byla zajištěna nejvyšší trvalá kvalita, jsou tyto lyžařské brusle ručně vyráběny v horách v srdci Evropy. Kovové hrany pro snadnou kontrolu. Snadné učení – velmi krátká křivka učení, velmi snadná obsluha.

K vazbám patří bezpečnostní lano pro bezpečné upevnění. Lyžařské vázání jednoduše přizpůsobíte vaší přesné velikosti bot. Jezděte kamkoliv, které si s dlouhými lyžemi nemůžete užít. Protiskluzový povrch pro perfektní držení. Jedna velikost se hodí pro všechny – snadno se nastavuje, 5 us / 22, bez nářadí se hodí k lyžařským botám všech velikostí. Vysoce kvalitní technologie – konstrukce čepic + dřevěné jádro.

Lyže všude – nejlepší pro sjezdové lyžování na sjezdovkách a ve snowparcích a fantastické pro všechny druhy otáček, kde si troufáte – umožňují vám přístup k oblastem, jako jsou úzké turistické stezky, skoků a triků. Délka – 26 palců / 65 cm. Rozsah velikostí: 36-49 eu / 4, 5-32, 5-14, 5 mp/velikost lyžařských bot. Lehký + přenosný – snadno se přepravují, takže je můžete vzít kamkoli s sebou.
ZnačkaSnowfeet #ad
VýrobceSnowfeet #ad
ModelkaSnowblades 65 cm
Zárukano

2. Head

#ad

Head Razzle Dazzle Snowblade 94 cm + vázání

#ad
Head #ad - Ochrana hran Tip & Tail. Předmontované vázání. Povrch SnakeSkin. E base černá. Vzniká přímá reakce lyží na řídicí impulsy. Full-fiber jacket – jako plášť leží sklolaminátová skořepina nad rámečkem lyží a zajišťuje výkon a optimální využití energie.
ZnačkaHead #ad
VýrobceHead #ad
Číslo dílu316992-094
Modelka22-23
Záruka2 roky

3. Fischer

#ad

1 pár/2 kusy, FISCHER Ski Fix Alpine – pro alpské/carvingové lyže

#ad
Fischer #ad - Ka: 50 mm. Díky měkké ochraně povrchu chrání povrchy a hrany. Pro alpské/carvingové lyže – vhodné také pro široké carvingové lyže max. Silný suchý zip. Rozsah dodávky: 1 pár / 2 kusy. 130 mm. Značkový skiclip s měkkou ochranou povrchu.
ZnačkaFischer #ad

4. Snowfeet

#ad

Lyžařské brusle – mini lyžařské brusle na sníh | brusle, snowblades skiboardy | brusle na sníh | nejkratší lyže bílé | lyžařské vázání

#ad
Snowfeet #ad - Nejkratší lyže na světě: 44 cm. Jsou to zásadně brusle pro sjezdovky. Upravte si vázání jednoduše na přesnou velikost boty. Použijte lyžařské brusle se svými snowboardovými botami. Rozsah velikostí: 38-49 eu / 6-14, 5 US. Jednotná velikost.
ZnačkaSnowfeet #ad
VýrobceSnowfeet #ad
Hmotnost3.53
Číslo dílu9-941178SSS
ModelkaSkiskates
Záruka2 roky

5. Fischer

#ad

Dámské lyže Fischer Aspire SLR model 2022 On Piste Rocker + vázání RS9 SLR 145 cm

#ad
Fischer #ad - Air power: lyžařství se sníženou hustotou. Slr – systémové řešení z dvoudílných vazebných desek o tloušťce 9 mm – pro nízkou hmotnost a perfektní přenos síly. Důsledkem je dobré chování při chůzi. Air carbon: super lehký a extrémně pevný high-tech materiál. Snížená hmotnost umožňuje snadnou manipulaci a energeticky úsporné lyžování. On-piste rocker: harmonické vedení švihu při 100% uchopení hran. Fiber tech: speciální síť ze skleněného vlákna s harmonickými vlastnostmi ohýbání.
ZnačkaFischer #ad
VýrobceFischer #ad
Hmotnost66.14
Číslo díluP30621
ModelkaP30621
Záruka2 roky

6. GPO

#ad

GPO Snowblade Snowkid | krátké lyže vč. bezpečnostního vázání Tyrolia SR-10 | délka 99 cm | Big-Foot lyže pro pány a dámy

#ad
GPO #ad - Fun-ski - délka 99 cm - šířka 106-79-98 mm - poloměr 6, 5 m. Bezpečné a nekomplikované – bezpečnostní vázání tyrolia lze perfektně přizpůsobit každé noze, také na tvém místě lze nastavit v rozmezí 263 – 351 mm.

Exkluzivní a rasanní – sendvičové dřevěné jádro a osvědčený torzní box zaručují radost z jízdy pro dospělé a mládež od cvičení až po carving. Jeho dlouhá tradice jako výrobce lyží zaručuje kvalitu, protože na sjezdovku se dostanou jen ty nejlepší sněhové lopatky. Stylové a jedinečné – freestyle lyže od gpo jsou nejen nesmírně zábavné, ale také vypadají zatraceně dobře. I am from austria – design a konečná výroba v krásné salzkammergut rodinným podnikem.
ZnačkaGPO #ad
VýrobceGASPO #ad

7. GASPO

#ad

Délka 99 cm, krátké lyže vč. bezpečnostního vázání Tyrolia-SR-10, Big-Foot lyže pro pány a dámy, GPO Snowblade Woody

#ad
GASPO #ad - I am from austria - design a finální výroba v krásné salzkammergut rodinným podnikem. Jeho dlouhá tradice jako výrobce lyží zaručuje kvalitu, protože na sjezdovku se dostanou jen ty nejlepší sněhové lopatky.

Explozivní a rasantní – sendvičové dřevěné jádro a osvědčený torzní box zaručují radost z jízdy pro dospělé a mládež od cvičení až po carving. Bezpečné a nekomplikované – bezpečnostní vázání tyrolia lze perfektně přizpůsobit každé noze, také na tvém místě lze nastavit v rozmezí 263 – 351 mm. Fun-ski - délka 99 cm - šířka 106-79-98 mm - poloměr 6, 5 m. Stylový a jedinečný – freestyle lyže od gPO jsou nejen enormně zábavné, ale také vypadají zatraceně dobře.
ZnačkaGASPO #ad
VýrobceGASPO #ad
Výška3.94
Délka38.98
Hmotnost8.82
Šířka3.15
Záruka2 roky

8. Fischer

#ad

Fischer Lyže RC One F18 AR 153 cm On-Piste Rocker model 2022 + vázání RS11 PR

#ad
Fischer #ad - Se systémem dual radius pro vysokou radost z otáčení a Air Tec pro lehkost. Technologie: sandwich sidewall construction | On-Piste ROCKER | Air Tec | Razorshape | Beech Poplar Woodcore | Carbon Tex.

Sintered bases | full diagonal Toe | AFS | FRP. Razorshape zajišťuje vyvážené výkyvy, lehké lyže, robustní karbonový Tex nabízí mimořádnou stabilitu. Podrobnosti: délka: 153 cm; úroveň dovedností stupnice 1-10: 5-8 od pokročilých až po znalce. Kdo hledá rychlé, lehký, udělá s rc one f18 správnou volbou. Pas: 120-74-103 | poloměr: 15 m @167 cm | on/off sjezdovka: 70 % On - 30 % Off.
ZnačkaFischer #ad
VýrobceFischer #ad
Číslo díluFISKI22_RC_ONE_F18_153BD
Modelka100000823

9. Fischer

#ad

Ski Fischer RC4 Supercomp SLR 150 cm On-Piste Rocker model 2023 + vázání RS9 SLR

#ad
Fischer #ad - Air power: lyžařství se sníženou hustotou. Snížená hmotnost umožňuje snadnou manipulaci a energeticky úsporné lyžování. On-piste rocker: harmonické vedení švihu při 100% uchopení hran. Slr: systémové řešení z dvoudílných vazebných desek o tloušťce 9 mm – pro nízkou hmotnost a perfektní přenos síly. Air carbon: super lehký a extrémně pevný high-tech materiál - pro lepší manipulaci a výkon.
ZnačkaFischer #ad
VýrobceFischer #ad
Číslo díluFISKI22_RC4_SUPERCOMP_SLR_150_BD
Záruka2 roky

10. GPO

#ad

Krátké lyže vč. bezpečnostního vázání Tyrolia-SR-10, délka 99 cm, GPO Snowblade Hot Stamp, Big-Foot lyže, pánské a dámské

#ad
GPO #ad - Jeho dlouhá tradice jako výrobce lyží zaručuje kvalitu, protože na sjezdovku se dostanou jen ty nejlepší sněhové lopatky. Stylové a jedinečné – freestyle lyže od gpo jsou nejen nesmírně zábavné, ale také vypadají zatraceně dobře.

Explozivní a rasantní – sendvičové dřevěné jádro a osvědčený torzní box zaručují radost z jízdy pro dospělé a mládež od cvičení až po carving. I am from austria - design a finální výroba v krásné salzkammergut rodinným podnikem. Bezpečné a nekomplikované – bezpečnostní vázání tyrolia lze perfektně přizpůsobit každé noze, také na tvém místě lze nastavit v rozmezí 263 – 351 mm. Fun-ski - délka 99 cm - šířka 106-79-98 mm - poloměr 6, 5 m.
ZnačkaGPO #ad
VýrobceGASPO #ad