Top 10 Elektrobaukasten Ab 10 Jahre – Vzdělávací vědecké sady

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Kosmos

#ad

Experimentální krabice na elektrotechniku, Kosmos 620547 Easy Elektro, Start, zkoumání vzrušujících elektrických obvodů s motorem a měřicím přístrojem

#ad
Kosmos #ad - Pičkové pokusy: cool poplašná zařízení s relé, nechte vrtule proplout vzduchem, postavte elektrický kódový zámek. Jak se pomocí magnetů vytváří proud? jak funguje elektrický kódový zámek? sada pro začátečníky pro napájení, napětí, elektrické obvody a magnetismus – jednoduchá a intuitivní pro děti od 8 do 12 let.

Na základě jednoduchých a pokročilých pokusů se sériovým a paralelním zapojením, motorem, měřicím přístrojem, magnetem a cívkou se děti krok za krokem naučí základní pojmy elektřiny. Tuto sadu lze kombinovat se všemi experimentálními boxy KOSMOS řady Easy Elektro. Ideální kombinace: systém easy click s praktickými patentkami doplňuje snadno srozumitelné a ilustrované schémata zapojení pro děti k napodobení.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.76
Délka9.06
Hmotnost2.23
Šířka12.99
Číslo dílu620547
Modelka620547
ZárukaZákonná záruka

2. Kosmos

#ad

Budování rádia, poplašné zařízení, zvukové zařízení, KOSMOS 620608 Easy Elektro – Big Fun, napínavé experimenty na elektrických obvodech se sériovým a paralelním zapojením, experimentální schránka pro

#ad
Kosmos #ad - Velká sada elektronických obvodů se zvukovými, poplašnými a rádiovými moduly Big Fun. Deale kombinace: systém easy click s praktickými patentkami je doplněn snadno srozumitelnými a věkově ilustrovanými schématy zapojení. Nejlepší pokusy: vlastní fm rádio a různě zapojená poplašná zařízení čekají na děti od 8 do 12 let. Další pokusy a prohloubení znalostí o elektrických obvodech s řadami a paralelním zapojením nabízejí pohled na základy elektroniky a elektriky. Tuto sadu lze kombinovat se všemi experimentálními boxy KOSMOS řady "Easy Elektro".
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.56
Délka12.01
Šířka16.77
Číslo dílu620608
Modelka620608
ZárukaZákonná záruka

3. National Geographic

#ad

4 zrnitosti, 1,36 kg surových kamenů, uzávěry na šperky, vědecká a pedagogická STEM sada, National Geographic Sada vahadla na skály – velmi velká kapacita 1,36 kg

#ad
National Geographic #ad - ZÁruka spokojenosti – Řada mint od national geographic nabízí vysoce kvalitní výrobky, které přinášejí spoustu zábavy! Pokud by vaše zkušenost nebyla výjimečná, dejte nám vědět, abychom to pro vás mohli udělat správně. Použijte mfoam pro lesklé výsledky – tato sada kamenných bubnů se liší od ostatních díky naší nové, opakovaně použitelné leštičce na kameny GemFoam! Dejte do bubnu GemFoam a vodu po poslední fázi bubnu a vaše drahokamy získají neuvěřitelný lesk.

S tímto robustním kamenným bubnem je zábava a snadné přeměnit drsné kameny na krásně broušené drahokamy, díky jednoduchému ovládání a designu s dlouhou životností. Kompletní sada bubnů – tato sada obsahuje vše, štěrkem, 5 kg surových kamenů s devíti různými druhy drahokamů, co potřebujete a ještě více! získáte 1, pěti upevňovacími prvky šperků, sítkem a naší inovativní novou leštičkou na kameny GemFoam.

Vytvořte si vlastní drahokamy – bubnování kamenů je velmi oblíbeným koníčkem pro děti i dospělé. Vylepšený, nepropustný buben má víko z ušlechtilé oceli a je o 75 % tišší než bubny z plastu. Kámen s dlouhou životností – motor s dlouhou životností má nastavení času a rychlosti, takže jej můžete jednoduše nastavit a zapomenout.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceJMW Sales, Inc. #ad
Výška6.69
Délka12.76
Hmotnost9.92
Šířka10.31
Číslo díluNGTUMBLER3LB
ModelkaNGTUMBLER3LB
ZárukaNo Warranty

4. Kosmos

#ad

Vhodná i pro leváky, experimentální schránka pro děti od 10-14 let, nastavitelná velikost, KOSMOS 620844 Cyborg Hand – hydraulicky ovládaná XXL robotická ruka

#ad
Kosmos #ad - Strukturovaný návod začíná vtipným dobrodružným komiksem a provede krok za krokem stavebním návodem. Vhodné pro leváky i praváky a všechny velikosti rukou. To, co potřebujete kostry exo v reálném životě, se na stránkách s háčky prozrazuje.

Jednotlivé díly stavebnice se zasunou dohromady nebo sešroubují pomocí přiloženého šroubováku – není nutné lepení. Dvojitá zábava: nejprve postavte, zatáčejte a šroubujte, pak vyzkoušejte a prozkoumejte. S touto stavebnicí vzniká přesně ovladatelná robotická ruka, která je třikrát větší než vlastní ruka.

Chytit velké věci nebo sbírat malé díly nebo psát? Žádný problém. Jednoduše geniální: prsty se pohybují pouze tlakem vody – tak je hydraulika živě zprostředkována. Experimentální box cyborg-hand od kosmos je vzrušující směsí technického učení a dlouhotrvající zábavy při hraní pro děti od 10 do 14 let.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška3.15
Délka11.42
Hmotnost2.12
Šířka16.93
Číslo dílu620844
Modelka620844
ZárukaZákonná záruka

5. Lehoo Castle

#ad

Minerály, sada na vykopávání drahokamů s 12 geologickými kameny, Lehoo Castle Sada na vykopávání pro děti, vykopávací sada pro chlapce a dívky

#ad
Lehoo Castle #ad - Plnobarevný výukový průvodce ilustruje, které jsou pohřbeny v náhrobním kameni, jak se drahokamy tvoří a těží a pomáhá mladým vědcům identifikovat každý exemplář, ve kterém mohou děti simulovat skutečného horníka, který vykopává autentické drahokamy, jakmile je objeven.

Skutečné geologické dobrodružství pro děti: naše kameny a drahokamy vytvářejí prostředí, objevují pravé drahokamy a vystavují je. Objevte drahokamy a krystaly: naše těžební sada pro děti s drahokamem obsahuje velký náhrobní kámen a vykopávací nástroje, pomocí kterých mohou malí geologové vykopat a najít pravé kameny. Interaktivní čas pro vás a vaše dítě: trávte svůj čas se svými malými a pomozte jim dokončit vědecké vykopávací drahokamy, objevit tajemství pravých drahokamů a probudit jejich přání po objevování.

Je to skvělý způsob, jak zlepšit vztah rodičů a dětí. Koncentrace a kultivace: objevování a vytváření problémů spočívá v povaze dítěte. Naše sady pro vědecké experimenty přimějí vaše dítě k tomu, aby bylo s touto hrobovou sadou trpělivé a opatrné, aby se zabránilo poškození drahokamů. Stem dÁrek pro dĚti od 5 let: vykopejte skály a vykopejte 12 pravých drahokamů, abyste našli fosilní překvapení. Vezměte si naši vykopávací sadu drahokamů pro děti a proměňte se z vašeho potížistu malým archeologem.
ZnačkaLehoo Castle #ad
VýrobceLehoo Castle #ad
Výška7.48
Délka6.3
Šířka2.76
Číslo dílu568-1
Modelka568-1
ZárukaNevhodné pro děti do 3 let

6. Kosmos

#ad

Amazon Exclusive, výroba obnovitelné energie pro ukládání a nasazení, KOSMOS 620684 Easy Elektro Green Energy, experimentální schránka pro děti od 8-12 let k výrobě elektřiny

#ad
Kosmos #ad - S experimentální krabičkou kosos se zelený proud dostane do každého dětského pokoje a slibuje s nekonečnými možnostmi kombinací dlouhotrvající zábavu ze hry. Od obvodů přes odpory k testování vodivosti – ve více než 80 pokusech až po elektroprofesionály.

Amazon exklusiv zboží. S tématem zelené energie jsou zprostředkovány také základy elektřiny. Speciální součásti to umožňují: větrník, solární panel a ruční klika se používají k výrobě proudu, který lze pomocí přiloženého měřiče okamžitě zviditelnit.

Se sluncem, větrem a svalovou silou k zelené energii: díky praktickému zásuvnému systému vznikají jednoduché a složitější elektrické obvody, se kterými děti od 8 do 12 let zkoumají elektřinu. Návod podrobně vysvětluje v ilustrovaných krocích pokusy a jednotlivé díly, takže lze zahájit i vlastní experimenty.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.68
Délka8.78
Hmotnost1.92
Šířka12.99
Číslo dílu620684
Modelka620684
ZárukaZákonná záruka

7. ELEGOO

#ad

ELEGOO Samovyvažovací robotická sada do auta Tumbller, kompatibilní s Arduino IDE, mátová výuková hračka STEM Kit pro děti a dospělé

#ad
ELEGOO #ad - Lze s jistotou koupit!1letá záruka pro Tumbller. Balení a záruka: komponenty jsou dobře zabaleny v jednotlivých sáčcích a všechny díly jsou opět uloženy v robustním kartonu. Mátová výuková hračka pro všechny: tumbller se snadno sestavuje a hodí se pro děti, aby získaly praktické zkušenosti a naučily se základní znalosti programování.

Můžete změnit standardní kódy a nahrát je do oficiálního IDE svého vlastního programu a pracovat s vyhrazenými piny, abyste přidali další senzory. Také profesionální robotičtí nadšenci si mohou užívat přidáním a přizpůsobením této sadě. Stem kit obsahuje dobře promyšlený výukový program s ilustracemi, které sestavování krok za krokem vysvětlují a ukazují, jak vytvořit všechny veselé funkce programováním.

Elegoo tumbller je nově vyvinutá robotická sada, následný režim, světelný režim a mobilní ovládání přes aplikaci ElegooKit, která je kompatibilní s arduino ide a má mnoho různých pracovních režimů: IR dálkové ovládání, vyhýbání se překážkám, režim odrazu, .
ZnačkaELEGOO #ad
VýrobceELEGOO #ad
Hmotnost3

8. Kosmos

#ad

Měnící se barvy, bublající tekutiny, laboratorní stanice, experimentální schránka pro děti od 8 let, žhnoucí se sliz, KOSMOS 642532 Big Fun Chemistry – bláznivá chemická stanice

#ad
Kosmos #ad - Lesklý sliz, bublinkové tekutiny, měnící se barvy – ve 20 efektních a bezpečných experimentech objevují děti od 8 do 13 let základy chemie. S bezpečnými chemikáliemi a jednoduchými pokusy cvičí děti s touto chemickou laboratoří správné zacházení s pipetou, zkumavkou, odměrkou atd.

Vzrušující přednosti pro začátečníky: bublající tekutiny, skvělé barevné zkoušky a noční zářící sliz – v návodu český jazyk nelze zaručit a na přehledných pokusných kartách je vše vysvětleno krok za krokem. Impozantní laboratorní stanice s mnoha různými nádobami a zařízeními podporuje hraní rolí a umožňuje chemické pokusy skutečným zážitkem. Objevte téma chemie v hravých experimentech od firmy Kosmos – Mátové učení zcela mimochodem.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška3.15
Délka11.81
Hmotnost2.47
Šířka16.93
Číslo dílu642532
Modelka642532
ZárukaZákonná záruka

9. Makeblock

#ad

Makeblock MBot programovatelný robot pro děti STEM hračka dárky pro děti programovatelná robotická sada, programování učení se škrabkou/Arduino s funkcí Rozpoznání překážek

#ad
Makeblock #ad - Mbot je skvělá pedagogická robotická hračka. Základní programování sada makeblock robot car kit byla vyvinuta tak, robotiku a programování. Všechny komponenty jsou vyrobeny z hliníkového kovu, který je velmi silný a odolný proti pádu a má dlouhou životnost. Děti se díky konstrukci učí něco o elektronice, strojích a robotických součástech.

Mějte na paměti, že dálkové ovládání potřebuje baterii cr2025 není součástí balení a robot 4 baterie AA nejsou součástí dodávky. Díky modulu bluetooth jej můžete ovládat dálkovým ovládáním nebo přes chytré telefony a tablety se systémem Android a iOS atd. Od základu až po arduino pomáhá dětem naučit se programování krok za krokem prostřednictvím interaktivního softwaru a výukových zdrojů. S těmito základními funkcemi mbot pro učební roboty můžete pomocí své fantazie vytvářet různé režimy zábavných aplikací. Od stavby až po hraní s tímto robotem rozšiřuje koordinaci ruky a oka, aby děti představila jednoduchým a zábavným způsobem programování robota.

Tento robot je skvělý start pro děti, koncentraci, které se chtějí naučit techniku, logickou schopnost myšlení a kreativitu dětí. Skvělý dárekpřekvapte svého malého inženýra super cool robotickou stavebnicí a nechte ho nebo ji odhalit tajemství programování. Multifunkčnírozpoznejte překážky, vydávejte zvuky a světelné signály, přijímejte příkazy z dálkového ovládání, sledujte linii, komunikujte přes infračervený přenos s jiným robotem.
ZnačkaMakeblock #ad
VýrobceMakeblock #ad
Výška3.54
Délka6.69
Hmotnost1.1
Šířka5.12
Číslo díluP1050017
ModelkamBot

10. Kosmos

#ad

Kosmos 602291 Moje první sada na experimentování – zcela jednoduchá, hravé experimenty pro malé výzkumníky, experimentální krabice pro děti od 5-8 let

#ad
Kosmos #ad - To podporuje nejen zručnost prstů a plánovaný přístup, složte, zastrčte, ale také velkou zábavu. Návod vhodný pro děti ukazuje všechny pracovní kroky na přehledných obrázcích a podporuje nezávislý výzkum i bez znalostí čtení – to pravé pro předškolní děti.

Všestranná experimentální sada od kosos, která hravě zprostředkuje první technické vztahy dívek a chlapců. Do země, do vody a ve vzduchu – s touto experimentální krabičkou si děti od 5 do 8 let všimnou každodenních technických jevů. V 21 překvapivých pokusech zcela hravě zjistíte, jak páčky a kladky fungují nebo co pohání vozidlo. Klepněte, nalepte a vyzkoušejte – zde je učení všemi smysly. Věda v jízdě.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška3.15
Délka11.61
Hmotnost1.6
Šířka14.76
Číslo dílu602291
Modelka602291
ZárukaZákonná záruka