Top 10 eplanita iPhone 13 Mini – Jednoduchá pouzdra na mobilní telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. JETech

#ad

Nikdy nežloutnutí Full Screen Panzer ochrana skla Ochrana displeje Kamera Nárazuvzdorné pouzdro na, JETech Pouzdro 3 v 1 pro iPhone 13 Mini 5,4 palce s 2 kusy ochranné fólie a ochranou fotoaparátu

#ad
JETech #ad - Jedinečný bodový design může zabránit tomu, aby se v krytu nahromadily ošklivé vodoznaky. UpozornĚnÍ: není určeno pro iphone 13 / iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro Max. Tvrzené sklo jak ochrana displeje, tak i ochrana fotoaparátu jsou vyrobeny z materiálu tvrdosti 9H.

Kompatibilní s bezdrátovou nabíječkou. Hd jasný a extrémně rychlý, zatímco obrazovka a objektiv fotoaparátu jsou chráněny před náhodným poškrábáním a oděrem. Zaměření na detaily zvýšené hrany kolem obrazovky a kamery poskytují dodatečnou ochranu. Kromě toho čtyři rohy pouzdra efektivně absorbují nárazy a promáčknutí. Plná ochrana 3 v 1 exkluzivně fit iphone 13 mini 5, 4 palce. Přesné výřezy perfektně vyrovnané výřezy umožňují snadný přístup k reproduktoru, fotoaparátu, tlačítkům a dalším funkcím.

Toto pouzdro na nárazník se 2 kusy tvrzeného skla ochranné fólie na displej a 2 kusy ochrany fotoaparátu nabízí kompletní ochranu pro váš mobilní telefon. Nárazuvzdorné & ochranné pouzdro na mobil se skládá z nárazuvzdorného tpu rámu a tvrdé, čiré PC zadní strany, která je velmi odolná proti poškrábání a pádu.
ZnačkaJETech #ad
VýrobceJETech #ad
Výška0.43
Délka5.31
Hmotnost0.05
Šířka2.76
Číslo dílu3791-
Modelka3791-

2. ORETECH

#ad

ORETECH pro iPhone 13 Mini Case

#ad
ORETECH #ad - Verbesserter bildschirmschutz & kameraschutz2 stück 0, wenden sie sich bitte an uns durch amazon und wir werden unser Bestes versuchen, Fingerabdrücke und Staub. Wenn der bildschirmschutz ist gebrochen oder wenn sie irgendwelche Probleme haben, hochtransparentes Displayschutzglas mit einer Härte von 9H bietet umfassenden Schutz für Ihr Handy-Display und verhindert Kratzer, 33 mm ultradünnes, Ihnen zu helfen.

Genießen sie schnelles Aufladen jederzeit und überall. Unabhängige & empfindliche schaltflächenalle schnitte aus der hülle sind präzise gemessen und geschnitten, anders als die üblichen weichen Silikonknöpfe. Kompatibel zu sein. Bitte überprüfen sie ihr telefonmodell unter “Einstellung - Allgemein - Info - Modellname”, bevor Sie den Kauf tätigen. Super magneticder eingebaute magnetring kann die magnetische verbindung verstärken, um mit allen Mag-Safe/Wireless-Zubehörteilen wie drahtlosen Ladegeräten, magnetischen Autohalterungen usw.

Kompatibilitätnur design für iphone 13 mini 5, 4 zoll. Unsere tasten sind empfindlicher und leichter zu drücken als üblich, die Tasten sind aus hartem Kunststoff, immer geben Sie clicky Touch-Feedback und schöne taktile Gefühl. Voller schutzliche technikaseismisch airbag in vier ecken ergänzen den Antifallen- und Stoßfestendesign sowie den Erhöhensdesign um ihr iPhone 13MINI zu schützen, den Bildschirm und das Kameraobjektiv vor jedem Winkel zu vermeiden. Perfekt ausgerichtete magnetische Ringe machen das kabellose Laden schneller und einfacher, ohne dass das Gehäuse entfernt werden muss.
ZnačkaORETECH #ad
VýrobceORETECH #ad
Výška6.69
Délka3.54
Hmotnost0.07
Šířka0.55
Číslo díluDE-OT2-JJCX-IP13mini-Clear
ModelkaJJCX-IP13mini-Clear
ZárukaZáruka 180 dnů

3. TENDLIN

#ad

Kompatibilní s MagSafe matným průsvitným PC zadní stranou proti poškrábání a TPU nárazníkem ochrana mobilního telefonu iPhone 13 Mini –, TENDLIN Magnetické pouzdro kompatibilní s iPhone 13 Mini obalem

#ad
TENDLIN #ad - Kompatibilní s doplňky magsafe : ultra silně magnetické, bez ohledu na to, lze pevně připojit ke všem příslušenstvím Magsafe jako peněženka, baterie, držák do auta a nespadá, jak se otáčí nebo kolísá. Snadná instalace a odstranění, bez poškození nebo poškrábání těla telefonu.

Zvýšený okraj odlišuje obrazovku z plochých povrchů, aby se zabránilo poškrábání; výřez kamery je hluboký, aby byl fotoaparát chráněn před poškrábáním nebo dotykem země. Udržujte původní rychlost bezdrátového nabíjení stejně rychle jako iPhone. Kompatibilní pouze s iphone 13 mini 5, 4"; poskytujeme plnou záruku vrácení peněz nebo bezplatnou výměnu v případě vady nebo jakýchkoliv problémů s kvalitou. Přijďte s temperovanou ochrannou fólií na sklo pro dodatečnou ochranu obrazovky přístroje. Přesný tvar, ultra plochý profil nepřidává vašemu přístroji žádnou velikost, aniž by byla ohrožena ochrana; přesné řezání a zvětšené přípojky pasují většině kabelů; jednoduše přístupná ke všem tlačítkům s ovladatelným krytem tlačítek.

Jednodílný design lze snadno vklouznout dovnitř a ven z kapsy. Nano oleophobic coating nabízí příjemný pocit na dotek, proti mastnotě, otiskům prstů, proti poškrábání. Navrženo pro iphone 13 mini pouzdro: tvrdá průsvitná zadní strana pc a měkký gumový nárazník chrání váš telefon před každodenním opotřebením.
ZnačkaTENDLIN #ad
VýrobceTENDLIN #ad
Výška0.44
Délka5.3
Hmotnost0.06
Šířka2.67
Číslo díluBI-MMAG-13MBK
ModelkaBI-MMAG-13MBK

4. SURPHY

#ad

SURPHY Pouzdro kompatibilní s iPhone 13 Mini pouzdro silikon s ochrannou fólií na displej, iPhone 13 Mini pouzdro ochranné pouzdro 5,4, pouzdro na mobil iPhone 13 Mini Case s ochranou fotoaparátu

#ad
SURPHY #ad - Prémiový tekutý silikon a měkká podšívka z mikrovlákna chrání váš iphone 13 mini 5, 4" před poškrábáním a zajišťují měkký a příjemný pocit při nošení. Pouzdro na mobil iphone 13 mini silikon pouzdro pro iphone 13 mini 5, 4 palců pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitního tekutého silikonového materiálu.

Iphone 13 mini pouzdro silikon 5, 4 palce silikonové pouzdro bylo vyvinuto speciálně pro iPhone 13 mini 5, 4 palců a perfektně zachovává styl vašeho iPhone 13 mini 5, 4 palce. Nabízí ochranu pro každý objektiv vašeho iPhone 13 mini 5, 4 palce. Pouzdro na mobil iphone 13 mini silikon surphy přesvědčí kvalitou výrobku a stojí za tímto mini silikonovým pouzdrem na iPhone 13.

Silikonové pouzdro je měkké a lehké, 4" 2021 přesné výřezy umožňují volný, ale nabízí maximální ochranu pro váš iPhone 13 mini 2021. Ochrana fotoaparátu pro iphone 13 mini pouzdro o něco vyšší než design fotoaparátu. Tvar pro iphone 13 mini 5, neomezený přístup ke všem tlačítkům a přípojkám vašeho iphone 13 mini 5, 4 palce.
ZnačkaSURPHY #ad
VýrobceSURPHY #ad
Číslo díluccxxjybbaa257
ModelkaiPhone 13 mini
ZárukaZáruka výrobce 365 dní

5. JETech

#ad

Průsvitné matné pouzdro na mobil zadní strana tenké nárazuvzdorné ochranné pouzdro černé, JETech Magnetické pouzdro pro iPhone 13 Mini 5,4 palců kompatibilní s MagSafe

#ad
JETech #ad - Kromě toho můžete stále obdivovat filigránské logo svého přístroje. Perfektní tvar perfektní design pro iphone 13 mini 5, aniž by váš telefon vypadal neskladně. Perfektně vyrovnané výřezy umožňují plný přístup ke kameře, 4 palců, reproduktoru, tlačítkům a dalším přípojkám.

Když je čas na nabíjení, nechte pouzdro jednoduše na svém telefonu a připojte nabíječku kompatibilní s MagSafe nebo ji vložte na nabíječku certifikovanou Qi. Kompatibilní se všemi díly příslušenství MagSafe, jako je peněženka, držák prstenů a powerbanka. Super magnetická adsorpce magneticky pevně upevněte na nabíječku. Průsvitná matná zadní strana zadní strana pouzdra je potažena matovaným materiálem, příjemně padne do ruky a odolává nepříjemným skvrnám, jako jsou otisky prstů a zbytky oleje.

Nabízí dodatečnou ochranu se zvýšenými rty kolem obrazovky a objektivu fotoaparátu. Nárazuvzdorná a ochranná vyrobeno z flexibilního tpu rámu a pc zadní strany odolné proti poškrábání, chrání váš přístroj do značné míry před silnými nárazy a pády. Jednou zaklapněte, nikdy nesklouzáte. Zážitek z rychlého nabíjení díky perfektně vyrovnaným magnetům je bezdrátové nabíjení rychlejší a jednodušší než kdy dříve.
ZnačkaJETech #ad
VýrobceJETech #ad
Výška0.43
Délka5.35
Hmotnost0.06
Šířka2.68
Číslo dílu3979-
Modelka3979-

6. eplanita

#ad

Ekologický nulový odpad iPhone 13, biologicky odbouratelné rostlinné vlákno a měkké TPU, eplanita Bio iPhone 13 pouzdro, ochranný kryt proti kapkám, žlutý

#ad
eplanita #ad - Kamera a přední hrany jsou o 0, 5 mm nebo 1, aby bylo zajištěno, 0 mm vyšší, že kamera a obrazovka iPhonu jsou chráněny. Promyšlený design: k dostání v 7 skvělých barvách s přírodním rustikálním vzhledem. Pokud nejste z nějakého důvodu zcela spokojeni se svým pouzdrem na mobilní telefon eco iPhone 12 Mini, kontaktujte nás a my záležitost definitivně vyřešíme.

Vlastnosti tpu tlumící nárazy poskytují dobrou ochranu proti nárazům a pádu. Kvalita zaručena: u eplanita garantujeme kvalitu, a proto poskytujeme 12měsíční záruku. Kompletní ochrana: naše pouzdro na mobil eco iphone 13 bylo vyvinuto a testováno, aby byla zajištěna pevnost a trvanlivost. Naše eco iphone 13 ochranné obaly se výborně hodí pro každou příležitost a roční období a skvěle doplní váš přístroj.

Chraňte svůj telefon a planetu: pouzdro na iphone 13 od eplanita je vyrobeno z pšeničné slámy, která je plně biologicky odbouratelná, a recyklovatelného TPU. Prémiová textura: lehce matovaná textura, která chrání před otisky prstů, poškrábáním nebo skvrnami a poskytuje měkký pocit při držení Vašeho iPhonu. Díky této kombinaci je mobilní pouzdro ekologické.
Značkaeplanita #ad
Výrobceeplanita #ad
Číslo dílu45060670130332
ModelkaiPhone 13

7. eplanita

#ad

Ekologický nulový odpad iPhone 13 Mini, biologicky odbouratelné rostlinné vlákno a měkké TPU, žlutý, eplanita Bio iPhone 13 Mini pouzdro, ochranný kryt proti kapkám

#ad
eplanita #ad - Chraňte svůj telefon a planety: iphone 13 mini pouzdro na telefon od eplanita se skládá z pšeničné slámy, která je plně biologicky odbouratelná a recyklovatelného TPU. Pokud nejste z jakéhokoli důvodu zcela spokojeni se svým ekologickým pouzdrem na mobil iPhone 13 Mini, kontaktujte nás prosím a my záležitost rozhodně vyřešíme.

Plná ochrana: naše pouzdro na mobil eco iphone 13 mini bylo vyvinuto a testováno, 5 mm nebo 1, aby byla zajištěna pevnost a trvanlivost. Díky této kombinaci je mobilní pouzdro ekologické. Vlastnosti tpu tlumící nárazy poskytují dobrou ochranu proti nárazům a pádu. Prvotřídní textura: lehce matná textura, která chrání před otisky prstů, poškrábáním nebo skvrnami a poskytuje měkký pocit při držení vašeho iPhonu.

Vynikající design: k dostání v 7 skvělých barvách s přírodním rustikálním vzhledem. Naše eco iphone 13 mini ochranné obaly se výborně hodí pro každou příležitost a roční období a výborně doplňují váš přístroj. Kamera a přední hrany jsou o 0, 0 mm vyšší, aby bylo zajištěno, že je kamera a obrazovka iPhonu chráněna. Kvalita zaručena: u eplanita garantujeme kvalitu, a proto poskytujeme záruku 12 měsíců.
Značkaeplanita #ad
Výrobceeplanita #ad
Číslo dílu45060670130325
ModelkaiPhone 13 Mini

8. eplanita

#ad

černý, eplanita Bio iPhone 13 pouzdro, biologicky odbouratelné rostlinné vlákno a měkké TPU, ochranný kryt proti kapkám, ekologický nulový odpad iPhone 13 Mini

#ad
eplanita #ad - Vlastnosti tpu tlumící nárazy poskytují dobrou ochranu proti nárazům a pádu. Díky této kombinaci je mobilní pouzdro ekologické. Chraňte svůj telefon a planetu: pouzdro na iphone 13 mini od eplanita je vyrobeno z pšeničné slámy, která je plně biologicky odbouratelná, a recyklovatelného TPU.

Promyšlený design: k dostání v 7 skvělých barvách s přírodním rustikálním vzhledem. Plná ochrana: naše eco iphone 13 mini pouzdro na mobil bylo vyvinuto a testováno, aby bylo zajištěno, aby byla zajištěna pevnost a trvanlivost. Kvalita zaručena: u eplanita garantujeme kvalitu, a proto poskytujeme 12měsíční záruku. Pokud nejste z nějakého důvodu zcela spokojeni se svým pouzdrem na mobilní telefon eco iPhone 13 Mini, kontaktujte nás a my záležitost určitě vyřešíme.

Prémiová textura: lehce matovaná textura, která chrání před otisky prstů, poškrábáním nebo skvrnami a poskytuje měkký pocit při držení Vašeho iPhonu. Kamera a přední hrany jsou o 0, 0 mm vyšší, 5 mm nebo 1, že kamera a obrazovka iPhonu jsou chráněny. Naše mini ochranné kryty eco iphone 13 se výborně hodí pro každou příležitost a roční období a skvěle doplní váš přístroj.
Značkaeplanita #ad
Výrobceeplanita #ad
Číslo dílu55060670130322
ModelkaiPhone 13 Mini

9. eplanita

#ad

Ochranný kryt proti kapkám, ekologický nulový odpad iPhone 13 Mini, biologicky odbouratelné rostlinné vlákno a měkké TPU, eplanita Bio iPhone 13 Mini pouzdro, tmavě modrá

#ad
eplanita #ad - Kamera a přední hrany jsou o 0, 5 mm nebo 1, že kamera a obrazovka iPhonu jsou chráněny. Kvalita zaručena: u eplanita garantujeme kvalitu, a proto poskytujeme 12měsíční záruku. Plná ochrana: naše eco iphone 13 mini pouzdro na mobil bylo vyvinuto a testováno, aby bylo zajištěno, 0 mm vyšší, aby byla zajištěna pevnost a trvanlivost.

Pokud nejste z nějakého důvodu zcela spokojeni se svým pouzdrem na mobilní telefon eco iPhone 13 Mini, kontaktujte nás a my záležitost určitě vyřešíme. Chraňte svůj telefon a planetu: pouzdro na iphone 13 mini od eplanita je vyrobeno z pšeničné slámy, která je plně biologicky odbouratelná, a recyklovatelného TPU. Promyšlený design: k dostání v 7 skvělých barvách s přírodním rustikálním vzhledem.

Prémiová textura: lehce matovaná textura, která chrání před otisky prstů, poškrábáním nebo skvrnami a poskytuje měkký pocit při držení Vašeho iPhonu. Vlastnosti tpu tlumící nárazy poskytují dobrou ochranu proti nárazům a pádu. Naše mini ochranné kryty eco iphone 13 se výborně hodí pro každou příležitost a roční období a skvěle doplní váš přístroj. Díky této kombinaci je mobilní pouzdro ekologické.
Značkaeplanita #ad
Výrobceeplanita #ad
Číslo dílu65060670130329
ModelkaiPhone 13 Mini

10. eplanita

#ad

Khaki, biologicky odbouratelné rostlinné vlákno a měkké TPU, ochranný kryt proti kapkám, ekologický nulový odpad iPhone 13 Mini, eplanita Bio iPhone 13 Mini pouzdro

#ad
eplanita #ad - Pokud nejste z jakéhokoli důvodu zcela spokojeni se svým ekologickým pouzdrem na mobil iPhone 13 Mini, kontaktujte nás prosím a my záležitost rozhodně vyřešíme. Vlastnosti tpu tlumící nárazy poskytují dobrou ochranu proti nárazům a pádu.

Kvalita zaručena: u eplanita garantujeme kvalitu, a proto poskytujeme záruku 12 měsíců. Prvotřídní textura: lehce matná textura, která chrání před otisky prstů, poškrábáním nebo skvrnami a poskytuje měkký pocit při držení vašeho iPhonu. Kamera a přední hrany jsou o 0, 0 mm vyšší, aby bylo zajištěno, že je kamera a obrazovka iPhonu chráněna. Naše eco iphone 13 mini ochranné obaly se výborně hodí pro každou příležitost a roční období a výborně doplňují váš přístroj.

Chraňte svůj telefon a planety: iphone 13 mini pouzdro na telefon od eplanita se skládá z pšeničné slámy, která je plně biologicky odbouratelná a recyklovatelného TPU. Díky této kombinaci je mobilní pouzdro ekologické. Vynikající design: k dostání v 7 skvělých barvách s přírodním rustikálním vzhledem. Plná ochrana: naše pouzdro na mobil eco iphone 13 mini bylo vyvinuto a testováno, 5 mm nebo 1, aby byla zajištěna pevnost a trvanlivost.
Značkaeplanita #ad
Výrobceeplanita #ad
Číslo dílu35060670130328
ModelkaiPhone 13 Mini