Top 10 Füller Rosegold – Plnicí pera

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lamy

#ad

Lamy Lx Plnicí pero

#ad
Lamy #ad - Hliník eloxovaný ve zlatě, palladiu nebo rutheniu Barevná ergonomická rukojeť z plastu. Připraveno pro převodník LAMY Z 28. Ocelové pero, černé, lesklé PVD. Kovový klip a detaily pozlaceny nebo potaženy paladiem nebo rutheniem. S inkoustovou náplní LAMY T 10 modrá barva.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy #ad
Výška0.51
Délka5.47
Hmotnost0.05
Šířka0.51
Číslo dílu1231320
Modelka1231320
Zárukabez záruky

2. Lamy

#ad

Lamy AL-star Special Edition 2021 cosmic plnicí pero 050, tloušťka pera: LH, V60, s rytinou laserové gravírování

#ad
Lamy #ad - Text s rytinou: pouze písmena latinské abecedy vč. Symbol: pokud neuvedete polohu, bude symbol vyryt po konci textu. Obsah: 1x plnicí pero lh vč. Podobné, lze gravírovat písmem 2-10, bílé, ze, u jiných údajů je text automaticky vyryt v druhu písma 1. Důležité: pro návrh vašeho gravírování prostřednictvím e-shop-muehlheim, klikněte prosím na " Nyní přizpůsobit". Barva gravírování: bílá/šedá. Materiál: kryt z hliníku a rukojeť z plastu. 1x inkoustová kazeta t10 modrá, 1x laserové gravírování a 1x vyobrazené balení.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy #ad
Číslo dílu122050LG
Modelka050

3. Scriveiner

#ad

Schmidt pero 18 karátů střední, pěkné kuličkové pero, ředitele, ideální pro dámy a pány, kancelář, Scriveiner Plnicí pero chrom stříbro – skvělé pero s 24karátovým zlatem, profesionály

#ad
Scriveiner #ad - Perfektně vyvážené a vyvážené v ruce – toto je luxusní plnicí pero pro ty, pozlacenou 18karátovým zlatem. Mosaz se stříbrným chromem ve 24karátovém zlatě. Prémiová kvalita a decentní luxus britské butikové značky. Ať už pro příležitostné použití nebo pro executivy, do práce, kanceláře nebo pro osobní použití – vaše plnicí pero Scriveiner budou obdivovat lidé kolem vás.

Otiskněte své kolegy a své milované – pero je prezentováno v krásné krabičce a je tak perfektním dárkem. Pokud nejste spokojeni, co děláme, co preferujete. Schmidt konvertor a dvě náhradní patrony jedna černá, kteří rádi píšou každý den. Díky inkoustovému systému schmidt z německa vaše pero bez problémů klouže po jakémkoli druhu papíru. Nakupujte s absolutní důvěrou – neuvěřitelný zákaznický servis a 100% záruka vrácení peněz.

Známe kvalitu našich výrobků a chceme, abyste dosáhli nejlepšího možného výsledku. Naši zákazníci jsou ve všem, nahradíme výrobek nebo Vám vrátíme peníze – podle toho, středem pozornosti. Vyjádření elegance, rafiny a luxusního luxusu – tužky Scriveiner jsou navrženy v Londýně, Anglii a ztělesňují nadčasové vlastnosti klasického britského designu. Užívejte si pocit skutečného luxusního pera v ruce – dech beroucí luxusní plnicí pero od Scriveiner.
ZnačkaScriveiner #ad
VýrobceScriveiner #ad
Výška1.73
Délka6.69
Hmotnost0.33
Šířka2.56
Číslo díluSVFP00002
Modelka5060958020227

4. Lamy

#ad

Pochromovaným kovovým klipem a nadčasovým designem s velkoobjemovou náplní Šířka čáry M 1225551, Lamy Safari kuličkové pero 213 moderní kuli v růžové barvě s prohlubněmi

#ad
Lamy #ad - Nadčasový, elegantní design a dokonalá ergonomie jsou díky samovypružnému chromovanému kovovému klipu perfektně doplněny. Kuli je vybaveno velkoobjemovou náplní lamy m 16, která je k dostání v různých variantách a provedeních: černá, modrá, červená v šířkách F, M a B.

Velkoobjemové náplně M 16 modré M. Rozsah dodávky: 1x lamy safari kuličkové pero v růžové barvě s šířkou linky M - vč. Lamy kuličková pera jsou mnohostranně použitelná a zvládnou všechny úkoly s lehkostí, ať už jde o rychlé poznámky, kreativní texty, důležité podpisy nebo seznam. Zvláštností tohoto lamy safari kuli se samopružícím kovovým klipem je ergonomicky tvarovaná úchopová zóna, která zajišťuje optimální držení ruky a dlouhé psaní bez únavy.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy #ad
Výška0.39
Délka5.43
Hmotnost0.03
Šířka0.39
Číslo dílu1225551
Modelka1225551
ZárukaŽádná záruka

5. Lamy

#ad

LAMY Nexx lehké, stabilní plnicí pero 088 z hliníku s víčkem v antracitové barvě s protiskluzovou rukojetí a pružinou z ušlechtilé oceli v tloušťce pera M, do školy, ideální pro začátečníky v psaní

#ad
Lamy #ad - 1x velkokapacitní inkoustová kazeta lamy t 10 modrá - připraveno pro konvertor LAMY Z 28 pro použití s inkoustovým sklem. Robustní hroty pružin lze snadno a pohodlně vyměnit a jsou k dostání ve třech velikostech: Ocelové pružiny s jemnou špičkou na psaní, ale také speciální psací pera pro začátečníky a leváky.

Extrémně stabilní a mimořádně lehká nádoba z hliníku zajišťuje perfektní držení při psaní a je proto ideální pro žáky, studenty a psátory. Rozsah dodávky: 1x lamy nexx plnicí pero v antracitové barvě s tloušťkou pera m - vč.

Všechna plnicí pera lamy jsou vybavena velkokapacitní inkoustovou patronou lamy t 10, černá, tyrkysová, která je k dostání ve více barvách: královská modrá vymazatelná, červená, fialová, modročerná a zelená. Zvláštností tohoto školního plnicího pera lamy nexx pro děti a mládež je měkká a protiskluzová rukojeť, která zajišťuje dlouhé psaní bez únavy.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy GmbH #ad
Výška0.51
Délka5.43
Hmotnost0.04
Šířka0.51
Číslo dílu1220675
ModelkaF/P 088 M
ZárukaŽádná záruka

6. Pelikan

#ad

1 kus ve skládací krabičce, Pelikan 820264 Griffix plnicí pero pro praváky s otočným víčkem, SweetBerry

#ad
Pelikan #ad - Barva: sweetberry, 1 kus ve skládací krabičce. Pružina z ušlechtilé oceli stabilní v tlaku, s otočným víčkem, velkým okénkem s inkoustovým okénkem a polem pro individuální popisování. Griffix plnicí pero pro učení psaní pro praváky v ergonomickém designu. Made in Germany. Rukojeť kleští pro optimální držení při psaní, obličej s dobrou náladou ukazuje správné držení tužky, ideální pro naučení formovaného psaní pro krásný a čistý obraz písma.
ZnačkaPelikan #ad
VýrobcePelikan #ad
Výška0.71
Délka5.71
Hmotnost0.04
Šířka1.38
Číslo dílu820264
Modelka820264
ZárukaZáruka 2 roky

7. Kaweco

#ad

Kaweco Plnicí pero Al Sport I Premium luxusní plnicí pero pro inkoustové patrony s vysoce kvalitní ocelovou pružinou I sportovní plnicí pero 13,5 cm růžové zlato šířka pera: F jemné

#ad
Kaweco #ad - Lehký, ale robustní plnicí pero kaweco má s uzavřeným víčkem 10, 5 cm ideální kapesní formát víčko nasazené 13 cm I Kaweco inkoust v různých barvách je k dostání samostatně.

Spolehlivé každý den plnicí pero kaweco sport s vysoce kvalitním ocelovým peřím made in Germany je k dostání v pěti různých šířkách a je tak ideální pro každý typ písma. Kompaktní a lehký lehký. Perfektní psací nástroj zaručeně najdete v našem rozsáhlém sortimentu – od tužky přes plnicí pero až po kuličkové pero. Kvalita od roku 1883.

Výroba probíhá ruční montáží a individuální kontrolou ve městě tužky Norimberku. Od nepaměti je v popředí prvotřídní kvalita, funkčnost a nejlepší servis. Více než 100 let kaweco sport klasický design v kombinaci s moderním hliníkem – přesvědčí nejnovější technologií, příjemným dotykem a citelně měkkým pocitem při psaní.
ZnačkaKaweco #ad
VýrobceKaweco #ad
Výška0.39
Délka5.12
Hmotnost0.04
Šířka0.39
Číslo dílu10001244
Modelka10001244
ZárukaŽádná záruka

8. Lamy

#ad

Plnicí pero Lamy Al-Star Black Purple 029 M

#ad
Lamy #ad - Lze použít s konvertorem Z 24. Z hliníku. Včetně velkokapacitní inkoustové bombičky v modré barvě. S leštěným ocelovým hrotem. Tloušťka pera M.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy #ad
Výška0.38
Délka6.1
Hmotnost0.05
Šířka0.38
Číslo díluFP 029 M black purple
Modelka29
Zárukabez záruky

9. Lamy

#ad

Pero Lamy AL-star balení 1ks

#ad
Lamy #ad - Ať už je v kazetě nebo v konvertoru ještě dostatek inkoustu, lze díky malému okénku v rukojeti perfektně rozpoznat. Dalším zlatým hřebem je průhledná rukojeť lamy al-star: umožňuje názorný pohled na vnitřní mechaniku inkoustového žebříku.

Zvláštností tohoto plnicího pera lamy al-star se samozavíracím kovovým klipem je ergonomicky tvarovaná úchopová zóna, která zajišťuje optimální držení ruky a dlouhé psaní bez únavy. Rozsah dodávky: 1x lamy al-star plnicí pero v tmavě fialové barvě s tloušťkou pera f vč. 1x velkokapacitní inkoustová kazeta lamy t 10 modrá - připraveno pro konvertor LAMY Z 28 pro použití s inkoustovým sklem. Robustní, trvanlivá stříbrná pružina z ušlechtilé oceli zajišťuje příjemný, rovnoměrný tok inkoustu: je k dostání v různých šířkách pružin a také s perem pro leváky.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy #ad
Výška1
Délka1
Hmotnost0.05
Šířka1
Číslo díluL29F
ModelkaL29F
Zárukabez záruky

10. Lamy

#ad

Grafitové balení 1ks, Plnicí pero Al-Star od Lamy, model 026, FH20433, pero:M

#ad
Lamy #ad - Tělo pera z eloxovaného hliníku. Tělo s eloxovanou povrchovou úpravou v grafitové barvě. Mimořádně stabilní, současně přitom není těžké do ruky. S leštěným ocelovým hrotem. Včetně velkokapacitní kazety.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy #ad
Výška0.51
Délka5.47
Hmotnost0.05
Šířka0.51
Číslo dílu1220433
ModelkaF/P 26 M graphite
Zárukabez záruky