Top 10 Glasflaschen SodaStream Duo – Příslušenství pro výrobníky sody

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SodaStream

#ad

SodaStream Bipack 1litrové skleněné láhve, kompatibilní s Duo 2x1l Carbonator, 10x19,5x29, černé

#ad
SodaStream #ad - Sodastream duopack - náhradní lahve pro SodaStream DUO Sprudler, objem 2 x 1 l. 2 skleněné lahve pouze pro karbonátory modelu duo skleněné lahve jsou kompatibilní pouze s novým modelem Duo. Ušlechtilý design – krásná skleněná láhev zaručuje jedinečnou svěžest a čistou kvalitu vašich nápojů.

Upozornění: výrobník sody používejte vždy na rovném, stabilním a žáruvzdorném povrchu, které láhvi umožňuje dlouho uchovat sycený nápoj. Víčko má izolační gumové těsnění, jak přinést napětí a eleganci stolu. Pozor: skleněná láhev je vhodná pouze pro duo karbonátor. Vychutnejte si elegantní individualitu a požitek ve své nejlepší formě. Všechny ostatní postřikovače nemohou tuto skleněnou láhev používat.

Nedávejte výrobník sody na horký povrch např. Varnou deskou a nikdy jej nepoužívejte v blízkosti otevřeného ohně. Vyšší objem: puristická skleněná láhev má objem více než 1 l, ideální objem na doma i na cesty. Vhodné do myčky: vysoce kvalitní skleněné lahve lze mýt v myčce a snadno se čistí. Nákup skleněných lahví Sodastream je perfektní volbou, mimo dosah zdrojů tepla.
ZnačkaSodaStream #ad
VýrobceSODASTREAM #ad
Výška3.94
Délka11.42
Hmotnost1.23
Šířka7.68
Číslo dílu1047205490
Modelka1047205490
Záruka2 roky výrobce.

2. SodaStream

#ad

SodaStream DuoPack skleněná karafa 2 x 0,6 l skleněné karafy

#ad
SodaStream #ad - Můžete se těšit ze stylové jedinečnosti a požitku v jejím nejlepším tvaru. Dvojité balení za zvýhodněnou cenu! skleněná karafa s hezkým tvarem zaručuje jedinečnou svěžest a ryzí kvalitu vašich nápojů. Obsahuje dvě vysoce kvalitní skleněné karafy o objemu 0, 6 l se šroubovacím uzávěrem, které lze mýt v myčce nádobí. Vhodné pro výrobníky sodové vody - skleněné karafy Crystal a Penguin.
ZnačkaSodaStream #ad
VýrobceSodaStream #ad
Výška10.04
Délka2.76
Hmotnost2.95
Šířka2.76
Číslo dílu1047200490
Modelka1047200490

3. SodaStream

#ad

Schwarz, SodaStream Duo Stylish 1L Glaskaraffe für Duo Pink Maschine ONLY.Nachfüllbare Karaffe für kohlensäurehaltige Getränke.Spülmaschinenfest. Kompatibel mit dem Duo Sparkling Water Maker, 1L

#ad
SodaStream #ad - Carbonate and go: befestige es an deinem sodastream Duo-Sprudelwassermaschine, um Mineralwasser direkt in Ihr Lieblingsgetränk zu karbonisieren, oder dekantieren Sie es einfach und kühlen Sie es sich unterwegs ab. Perfekt geformt: diese karaffe vereint stärke und Schönheit perfekt und besteht aus einem schönen Glas, sodass Sie Ihr Lieblings-Erfrischungsgetränk stilvoll präsentieren können.

Seien sie die veränderung: vermeiden sie mit diesem wiederverwendbaren Wasserkrug Einwegplastik und füllen Sie ihn unermüdlich nach, um den CO2-Fußabdruck zu reduzieren und eine angenehmere Umgebung zu schaffen, ohne den Geschmack zu beeinträchtigen. Verbessern sie ihre brillanz: wer hat gesagt, dass Erfrischungsgetränke nicht raffiniert werden können? Verleihen Sie Ihrem Mineralwasser, ob zu hause oder unterwegs, mit dieser stilvollen und schicken Kanne einen Hauch von Klasse.

Spülmaschinengeeignet: warum sollten sie ihre zeit mit dem Putzen verschwenden? Diese Kanne ist absolut spülmaschinenfest, wiederverwendet zu werden, was bedeutet, dass sie schnell und einfach gewaschen werden kann und bereit ist, um Sie mit Feuchtigkeit zu versorgen.
ZnačkaSodaStream #ad
VýrobceSODASTREAM #ad
Výška11.02
Délka3.35
Hmotnost1.79
Šířka3.35
Číslo dílu1047115340
Modelka1047115340
Záruka2 year manufacturer.

4. SodaStream

#ad

Schwarz, 9x17.2x29, SodaStream DuoPack Fuse 2x 1L KST-Flasche, spülmaschinengeeignet BPA frei, Ersatzflaschen für SodaStream Wassersprudler mit PET-Flaschen

#ad
SodaStream #ad - Spülmaschinengeeignet:die flasche ist leicht in der Spülmaschine zu reinigen und bietet so das Plus an Bequemlichkeit. Nicht über 70°C. Praktisch:eine tolle ergänzung zu unseren Startersets, für zu Hause, so hat jedes Familienmitglied seine eigene Flasche, in der Schule oder unterwegs. Lieferumfang: 2x sodastream 1L spülmaschinengeeignete KSTF--Flasche. Sodastream kst-flasche:diese 1 Liter Sprudlerflaschen sind eine tolle Alternative zu den Standard Flaschen. Kompatibel mit den modellen: duo, TERRA, easy One Touch, Easy, Power & Art.
ZnačkaSodaStream #ad
VýrobceSodaStream #ad
Výška11.06
Délka6.85
Hmotnost0.57
Šířka3.39
Číslo dílu3000241
Modelka3000241
Záruka2 year manufacturer.

5. SodaStream

#ad

1 l, spülmaschinenfeste Glasflasche, Sodastream Glaskaraffe für Duo-Sprudelwasserbereiter, klare

#ad
SodaStream #ad - Glasflasche mit großem fassungsvermögen 1 l zur Vermeidung von Einweg-Plastikflaschen. Schlichtes und elegantes design für einen schönen Effekt auf dem Tisch. Nur mit der Sodastream Duo-Maschine kompatibel. Im gegensatz zu pet-, pen- und Tritan-Sprudelflaschen unbegrenzt wiederverwendbar und ohne Verfallsdatum. Perfekt abgestimmt auf Sodastream-Gläser. Ideal zum Servieren. Robust und spülmaschinenfest für eine einfache und makellose Reinigung. Lieferumfang: 1 x glaskaraffe für Sodastream Duo Maschine, Farbe: Transparent, Fassungsvermögen: 1 L.
ZnačkaSodaStream #ad
VýrobceSodaStream #ad
Výška10.83
Délka2.76
Hmotnost1.83
Šířka2.76
Číslo dílu3000090
Modelka3000090

6. SodaStream

#ad

19,1 × 36,6 × 44,5 cm, SodaStream výrobník sody Duo přechod bez bombičky CO2, 1× 1l skleněná láhev a 1× 1l plastová láhev vhodná do myčky, barva: titan, výška: 44 cm

#ad
SodaStream #ad - Obsah balení: 1× sodovkovač sodastream duo barva: titan, 1× 1l skleněná láhev vhodná do myčky, 1× 1l plastová láhev vhodná do myčky. Větší pohodlí a hygiena: nová skleněná láhev má max.

Etrný k životnímu prostředí: aktivně přispějete k ochraně životního prostředí, protože za rok ušetříte tisíce lahví – perlivou vodu lze také lahodně vylepšit sirupem. Praktický a flexibilní: pijte sodovou vodu doma ze skleněné láhve a na cestách z plastové láhve. Pozor: v rámci této top nabídky dostanete pouze přístroj včetně skleněné a plastové láhve.

Díky kompaktnímu a elegantnímu designu se výrobník sody s výškou 44 cm hodí pod každou kuchyňskou skříňku. Objem 1 litr a stejně jako plastovou láhev ji lze také mýt v myčce. U prodejce můžete své známé modré šroubovací bombičky CO2 vyměnit za novou růžovou bombičku CO2 SodaStream Quick Connect.
ZnačkaSodaStream #ad
VýrobceSodastream #ad
Výška17.52
Délka7.52
Hmotnost5.95
Šířka14.41
Číslo dílu1016802490
Modelka1016802490
ZárukaHerstellergarantie.

7. SodaStream

#ad

27. 5x16x44, SodaStream QC rezervní balení s 1x Quick Connect CO2 válcem vydatnost: 60 l a 1x 1. 0l skleněná láhev, 1053400490, růžová

#ad
SodaStream #ad - Rozsah dodávky: 1x sodastream qc co2 válec a 1x SodaStream 1l skleněná láhev. Všechny ostatní perličky nemohou tuto skleněnou láhev používat.

Sodastream skleněná láhev: tvarově krásná skleněná karafa zaručuje jedinečnou svěžest a čistou kvalitu vašich nápojů. Radujte se ze stylové individuality a požitku ve své nejlepší podobě. Pozor: cylindr co2 a 1l skleněná láhev se hodí pouze do výrobníku vody DUO. Sodastream rezervní válec: s přídavným válcem z rezervního balení můžete pokračovat v bublání při výměně druhého válce. Vhodné do myčky nádobí: vysoce kvalitní skleněné lahve lze mýt v myčce a tím se také snadno čistí.
ZnačkaSodaStream #ad
VýrobceSodaStream #ad
Výška17.32
Délka10.83
Hmotnost4.96
Šířka6.3
Číslo dílu1053400490
Modelka1053400490
ZárukaZáruka výrobce.

8. Rainsworth

#ad

3dílný odkapávací stojan, odkapávací podložka, odkapávač vč. silikonových ochranných kroužků, Rainsworth Držák lahví kompatibilní se SodaStream Duo a běžnými lahvemi na vodu, kov

#ad
Rainsworth #ad - Náš multifunkční držák lahví je kompatibilní s celou řadou velikostí skleněných a plastových lahví a je tak všestrannou volbou pro různé domácnosti. Hladké a zaoblené hrany zajišťují bezpečnost vašich rukou. Udržitelnost a kvalita: náš odkapávač na lahve snižuje spotřebu jednorázových lahví a přispívá tak pozitivně k ochraně životního prostředí a snižování odpadu.

Pohodlné a univerzální: naše odnímatelná záchytná rohož je praktickým doplňkem držáku, který zajišťuje čistou a suchou pracovní plochu. Rychlé schnutí: náš držák lahví umožňuje rychlé schnutí lahví a bez zápachu. Bezpečné a odolné proti poškrábání: povrch držáku láhve je díky vysoce kvalitní technologii práškového lakování dokonale hladký a nezanechává žádné škrábance nebo poškození. Dodávané silikonové ochranné kroužky chrání vaše lahve před poškrábáním a zajišťují neklouzavé uchopení. Mimořádná záruka a zákaznický servis: nabízíme 3letou záruku a vynikající zákaznický servis.

Je vyroben z kvalitních materiálů a koncipován v Německu pro dlouhou životnost a odolnost. Pokud máte nějaké problémy s naším výrobkem, obraťte se prosím na náš zákaznický servis, abyste všechny problémy efektivně vyřešili. Jedinečný dutý design na zadní straně a otevřené strany zajišťují ideální cirkulaci vzduchu, takže vaše lahve mohou schnout až 5krát rychleji. Větší velikost a jedinečný design obráceného trojúhelníku zajišťují lepší stabilitu a mohou pojmout různé druhy lahví, včetně lahví s větším dnem.
ZnačkaRainsworth #ad
VýrobceRainsworth #ad
Výška5.12
Délka11.81
Hmotnost3.26
Šířka4.72
Číslo díluRW-LPJ
ModelkaRW-LPJ

9. SODA BÄR BESSER TRINKEN

#ad

SodaBär | skleněná láhev dvojité balení pro výrobník sody SodaStream*, Aarke*,atd. v retro designu | 0,7 l s TWIN SECURE by SodaBär

#ad
SODA BÄR BESSER TRINKEN #ad - Vhodné do 55 °C. Kompatibilní se sodastream cool, power, revolution, dynamo, Jet, Fizz | Aarke Carbonator I, Genesis, II, III | atd. Testováno tÜv a pevnost v tlaku až 12 barů. Zelená alternativa! nahrazuje plastové PET lahve s otočným uzávěrem. Nerozbitná díky speciální povrchové úpravě a Twin Secure Bubble Bag.
ZnačkaSODA BÄR BESSER TRINKEN #ad
VýrobceSodaBär© #ad
Hmotnost2.2
Číslo díluSW12399

10. LICHTENWERK

#ad

LICHTENWERK® 2 x prémiová skleněná láhev kompatibilní se sodovou fólií SodachenmayCrystal 2.0 o 33 % více bublinek – ušlechtilá skleněná karafa s větším objemem – láhev na pití perlivá – vhodná do

#ad
LICHTENWERK #ad - To vám ušetří spoustu času a nervů! skleněné lahve se rádi zlomí, proto má skleněná láhev extra zesílené dno a příjemný náustek. Při každém nákupu skleněné láhve od lichtenwerk máte možnost aktivně přispět k životnímu prostředí.

Skleněná láhev od lichtenwerk je vyrobena z 50 % recyklovaného skla. Naše skleněná láhev giant je absolutně vhodná do myčky a lze ji také bez problémů čistit ručně nebo kartáčem na lahve Lightwerk! Velmi snadné čištění během několika sekund. Hráli jste si s myšlenkou na koupi nového výrobníku sody s většími lahvemi? Se skleněnou lahví od Lichtenwerk si můžete svůj krystal uchovat a přesto si užívat 900 ml.

Méně šumivého víření, více pití. Erstvě perlivou vodu si konečně bez starostí vychutnáte. Skleněná láhev lichtenwerk nabízí o 33 % více místa na perličky, než běžné skleněné karafy z křišťálu.
ZnačkaLICHTENWERK #ad
VýrobceLichtenwerk #ad
Číslo díluLichtenwerk_Glasflasche_2erSet
ModelkaLichtenwerk_Glasflasche_2erSet