Top 10 Hawaii Ketten Set – Dětské náhrdelníky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Myamy

#ad

Geburtstag, Gastgeschenke, Hawaii-Seidenkränze, Lei-Mottoparty, Dekorationen, Sortiment, Hochzeit, Strand, Myamy 50 Stück tropische Luau-Blume, hawaiianische Leis-Halskette, Urlaub

#ad
Myamy #ad - Diese packung bietet ihnen genug, Geburtstagsparty, nicht für Kinder unter 3 Jahren geeignet. Perfekt für eine Party. Sie sind niedlich und können auseinander genommen werden, oder Haarspangen, verschönern Sie Kleidung, dekorieren Sie Raumdekoration usw.

Die hawaiianischen leis sind schön, um kunst zu machen oder in Collagen zu verwenden, gut verarbeitet. Die hawaiianischen blumen sind so langlebig, das ungiftig, dass Sie mehrere Verwendungsmöglichkeiten erhalten. Die hawaiianischen leis werden alle fest verpackt in plastiktütchen geliefert. Diese luau leis blumen Lei sind aus hochwertigem Seidenmaterial hergestellt, bleifrei und super sicher ist. Warnung: erstickungsgefahr: -- spielzeug enthält einen marmor, pool-party luau. Die hawaiianische blumen-halskette ist weich und so dünn und leicht, jede Halskette ist eine Blumen-Lei-Girlande mit mehrfarbigem und lebendigem Blumendesign mit Kunststoffrohren.

Hochwertige handgefertigte seiden-Hawaii-Leis-Halskette für Luau-Party, Dekoration, Blumen, Zubehör, Leis-Girlande. Sie eignen sich perfekt für jede art von luau-party, festliche, festlichen Look zu verleihen, um Ihrem Party-Set einen lustigen, hawaiianische Motto-Party, Strandparty, während Sie gleichzeitig als Partygeschenk zweifach funktionieren.
ZnačkaMyamy #ad
VýrobceMyamy #ad
Výška4.3
Délka11.3
Hmotnost0.72
Šířka10.3
Číslo díluMyamy04

2. Ruisita

#ad

Ruisita Havajské květinové řetízky ve 36 barvách, náhrdelníky Luau-Leis jako dekorace pro tropické tématické party, plast, střední, 72 kusů, šperk na plážové party

#ad
Ruisita #ad - Věnujte pozornost našim obrázkům ohledně specifických barev. Okvětní lístky jsou potištěny mnoha různými barvami, lehkého polyesteru, ideální pro letní dovolenou na pláži nebo u moře s rodinou nebo přáteli. Vysoce kvalitní materiál: každý květinový řetízek je vyroben z měkkého, který je bez zápachu.

Různé možnosti použití: luau-leis-náhrdelníky jsou ideální pro tematické party, narozeninové oslavy atd. Připravte pro všechny hosty na party řetízek, které mají letní motto. Barvy jsou velmi rozmanité. Všechny druhy výrazných barev se vzájemně míchají, aby vám poskytly různé vizuální zážitky. Ideální velikost: obvod každého květinového řetízku činí cca 90 – 105 cm a průměr okvětních lístků cca 6 – 9 cm. Každý řetízek se skládá z 30 párů okvětních lístků, které jsou uprostřed spojeny 3, 5 cm dlouhou průhlednou plastovou trubičkou.

Havajské party, plážové party, party v džungli, který navozuje atmosféru party. Rozsah dodávky: každá sada obsahuje 72 havajských řetízků luau-leis, celkem 36 řetízků v různých barvách – dostatečné množství, takže je může používat více osob současně. Rozmanité barevné složení: naše řetízky mají jak jednotlivé jednobarevné listy, tak i jednotlivé listy ve smíšených barvách.
ZnačkaRuisita #ad
VýrobceRuisita #ad
Hmotnost0.95
Číslo díluRS1792
ModelkaRS1792

3. JOYIN

#ad

Tropické havajské luau květiny lei na šaty, pláž a tématické narozeniny 5 tucet, JOYIN 60 kusů havajských květinových řetízků na krk, party favors

#ad
JOYIN #ad - Sada 60 kusů havajských květinových řetízků, s dlouhou životností, vícebarevné, s velikostí 91 cm, měkké a lehké. Krásné květiny leis s tématem hedvábí luau – party Leis v různých barvách; ideální pro luau party. Perfektní dekorace na oslavu narozenin, firemní obřad, plážové narozeniny, havajská lei tematická party, cestování na Havaj, luau party, umělecký program. Super dárky na party, dětské sprchy, havajské nebo tropické tematické večírky, narozeniny, každý si bude milovat náš krásný havajský náhrdelník.
ZnačkaJOYIN #ad
VýrobceJoyin Inc. #ad
Délka91
Hmotnost0.82
Číslo dílu10301
Modelka10301

4. BDwing

#ad

Odznakem, řetízky, tématická party, tajnými agenty, doplňky, doplňky ke kostýmu, BDwing Policejní značka s náhrdelníkem a píšťalkou, useň, karneval

#ad
BDwing #ad - Police security" na kovové plaketě. Vysoká kvalita. Policejní sada: policejní odznak a píšťalka. Příslušenství pro hraní rolí pro více scénářů. Perfektní pro příslušenství pro policejní hry, chicago PD, policejní novinky, hračky do školních tříd, tematická party FBI. Kvalita testována a zaručena pro maximální trvanlivost. Odznak má zlatou sponu na opasek a odnímatelný zlatý řetízek, který můžete nosit v pase nebo jako řetízek na krk.
ZnačkaBDwing #ad
VýrobceBDwing #ad
Číslo díluBD-BW-03-US

5. Esjay

#ad

Včetně 50 kusů květinových řetízků a 18 kusů květinových sponek do vlasů pro havajské alohy, Esjay Sada havajských řetízků, tropické luau party dekorace

#ad
Esjay #ad - Bez rizika – náš dobře vyrobený havajský řetízek v prémiové kvalitě a havajské květinové sponky do vlasů jsou dostatečně odolné, aby se mohly používat opakovaně. Klipy jsou umístěny speciálně na straně květinové základny, aby květina směřovala dopředu a vypadala realističtěji, pokud ji vložíte do vlasů přes ucho.

Střih pěny hawaii do vlasů – s většími okvětními lístky jste nejkrásnější dámy a dívky na havajské luau party. Měkký a pohodlný – vyrobeno z nejedovatého, je tento květinový řetízek tak měkký a pohodlný, nesvědivého materiálu, že si ani neuvědomíte, že ho nosíte. Hawaiian lei řetízek na krk v plné velikosti: 36 palců, více než dost pro obsluhu celé party. Neváhejte a kupte nyní! Havajské řetízky jsou k dispozici ve velkém výběru barev 8 různých druhů barevných kombinací, takže každý může najít barvu, perfektní pro dospělé a děti.

Mnohostranné použití – jednoduše si oblékněte tyto nadýchané a barevné havajské řetízky a květinové sponky do vlasů, tropické party, příslušenství k promoci, abyste svůj kostým vyzdvihli a probudili party k životu! Perfektní pro příslušenství na havajské party, dekorace na havajské party, narozeninové party, dětské sprchy, tiki bar, na pláž a dekorace na bazénové party. Nejlepší hodnota – sada příslušenství pro havajskou party obsahuje 50 kusů havajského řetízku a 18 kusů květinových sponek do vlasů, kterou má rád.
ZnačkaEsjay #ad
VýrobceEsjay #ad
Číslo díluCKZY01

6. Hutato

#ad

48 kusů havajských květin, náhrdelníky, sada, Havajské květinové řetízky, tropická plážová party dekorace, tématická party, hula řetízek na krk, čelenky, náramky, lei pro Maui Luau Aloha Lilo

#ad
Hutato #ad - Dostatek pro celou vaši rodinu a přátele, není nic horšího než svědivý, který je nepohodlný. Opakované použití: ultra měkké a pohodlné květinové věnce, škrábající a levný květinový věnec, náhrdelník-led v mnoha zářivých barvách. V případě problémů s výrobkem se na nás obraťte.

Skvělé tropické havajské party dekorace: havajské řetízky lze použít pro každou příležitost, pikniků, promocí, na tématické party s luau, narozeninových oslav, tropických tematických akcí, havajských večírků nebo jako domácí dekorace. Havajské květinové girlandy, 24 ks náramků. Jedinečné kombinace havajských řetízků se hodí k vašemu příslušenství pro party luau, měkké 12 ks havajských řetízků, ať už je budou milovat chlapci a dívky, 12 ks čelenek, tropické dekorace luau party : Perfektní kombinace řetízků, sada 48 kusů – kvalitní, ať už muži nebo žena.

Tyto havajské řetízky jsou tak měkké a pohodlné, který zaručuje měkký a nesvědivý zážitek. Hawaii-leys jsou tak měkké, abyste si užili hodiny zábavy v zářivých barvách. Nejedovatý materiál, že je máte na sobě. Super výhodný balíček na party: bohaté a pestré řetízky na krk s havajským motivem měří 110 cm. Ideální jako dárek na party, pro vytvoření atmosféry tropických ostrovů. Vysoce kvalitní a bezpečný: každý věnec je vyroben z kvalitního hedvábného polyesteru, že ani neuvědomíte, který zajišťuje bezpečné nošení.
ZnačkaHutato #ad
VýrobceHutato #ad
Výška0
Délka9.84
Hmotnost0.68
Šířka7.87
Číslo díluXWYTZ
ModelkaXWYTZ

7. Sonnenscheinschuhe

#ad

Sluníčko boty® 3 x Hawaii květinový náhrdelník 96 cm řetízek na krk masopust letní party dekorace Havajský náhrdelník

#ad
Sonnenscheinschuhe #ad - 3 x pestré květinový náhrdelník pro tematické večírky nebo jako dekorace – testováno CE. Země původu: Čína. Materiál: Polyester. Látkové květy jsou jednotlivě. Délka: 96 cm/průměr květů: cca 6 cm/průměr věnec: cca 48 cm.
ZnačkaSonnenscheinschuhe #ad

8. Boland

#ad

Náhrdelník policista, tématická party, policejní kostým, karneval, řetízek s odznakem, doplněk, kostým, kostým SWAT, Boland 64333

#ad
Boland #ad - Policejní řetízek se dodává ve stříbrné a černé barvě. Odznak má velikost cca 8 × 7 cm a je upevněn očky na stříbrném řetízku. Tento řetízek na krk, značky boland, je ideálním doplňkem pro různé policejní a S. W. A. T. Kostýmy. Skládá se z imitace kovu a kůže. Slo modelu: 64333. Zkombinujte nápadný řetízek na krk s odpovídajícím oblečením není součástí dodávky od Boland, abyste doplnili váš party fit.
ZnačkaBoland #ad
VýrobceBoland #ad
Výška0.79
Délka8.66
Hmotnost0.11
Šířka3.94
Číslo dílu64333
Modelka64333
Záruka0 let záruka

9. VGOODALL

#ad

Pláž, čelenky, náramky na havajskou party, Leis Luau pestré havajské řetízky s náhrdelníky, dekorace příslušenství, VGOODALL 48 ks havajské květinové řetízky

#ad
VGOODALL #ad - Sada pestrých havajských květinových řetízků je elegantní a bohatá, může být party pestrá a působivá. Iroké použití: havajská party dekorační sada je ideální pro havajské tematické party nebo svatby, vhodné také na narozeninové oslavy, firemní oslavy, umělecké představení, kostýmové akce a večerní šaty nebo bikiny, svatby, dárky pro přátele atd.

Havajská party dekorace: pestrá jemná havajská dekorační sada obsahuje kytice v 6 různých barvách. Vysoká kvalita: havajské květinové řetězy jsou vyrobeny z bezpečně měkké látky a jsou praktické, netoxické, přinášejí zábavu na party nebo oslavě. Díky dobrému zpracování nebudou květiny snadno spadnout z řetízků.

Květiny na řetízku jsou huňaté, na gumičce je ochranná vrstva, čímž je váš kostým atraktivnější. Balení obsahuje: 12 sad, 12 řetízků, 24 květinových náramků, 48 kusů havajských květinových řetízků, 12 čelenek. Promyšlený design: tyto havajské květinové řetězy jsou kombinovány s gumovým páskem, aby nedošlo k poškození pokožky.
ZnačkaVGOODALL #ad
VýrobceVGOODALL #ad
Výška3.94
Délka7.28
Šířka6.89
Číslo díluHDDE0080
ModelkaHDDE0080

10. Schramm

#ad

S/O balení 50 ks květina řetízky Multicolor Buntblume řetízek Havajský náhrdelník Hawaiiketten

#ad
Schramm #ad - Originální ean: 4260414760563. Květy mají pestrý barevný přechod. Výrobce: Schramm Onlinehandel. Originální zboží od S/O. 50 ks květinových řetězů.
ZnačkaSchramm #ad
VýrobceSchramm #ad
Výška1.97
Délka35.43
Hmotnost0.44
Šířka17.72
Číslo dílu277_SML
Modelka277