Top 10 JSVER Handtuchhalter Schwarz – Madla na ručníky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. goodcorner

#ad

40 cm, Goodcorner Samolepicí držák na ručníky bez vrtání, nerezový držák na ručníky pro hosty, držák na osušky pro hosty, držák ručníků s háčky do koupelny černá

#ad
goodcorner #ad - Tipy: počkejte prosím 24 hodin, než něco zavěsíte. Instalace bez vrtání: jednoduše stáhněte samolepicí podložku ze zadní strany držáku utěrky a nalepte ji na hladkou plochu stěny.

Naše samolepicí držáky na ručníky nejsou vhodné pro tapety nebo natřené stěny. Rozměry: 40 cm v, 4 cm Š, 6, 3 cm T. Materiál: ušlechtilá ocel sus304, odolná proti korozi, nerezová, aby byla zaručena dlouhá životnost. Klasická čtvercová tyč na osušky: ušlechtilá a elegantní, organizujte si ručníky, dostatek místa pro pohodlnější sušení ručníků, velmi vhodné pro vaši koupelnu, osušky atd.
Značkagoodcorner #ad
Výrobcegoodcorner #ad
Výška1.57
Délka15.75
Šířka2.36

2. Asdsed

#ad

černý, matný, Asdsed Držák na ručníky bez vrtání – výsuvný regál na ručníky, 38–75 cm, držák osušek k nalepení na stěnu koupelny, samolepicí s odkládací plochou

#ad
Asdsed #ad - Kvalitní servis snažíme se nabízet vysoce kvalitní produkty a služby. Velký úložný prostor s výškou až 75 cm nabízí tento věšák na ručníky spoustu místa pro velké množství osušek a ručníků.

Silná přilnavost náš nástěnný držák ručníku nabízí silnou samolepicí přilnavost, aby pevně přilnul ke stěně. Stabilní a dlouhá životnost tento výsuvný regál na ručníky s vrtáním je vyroben z vysoce kvalitní uhlíkové oceli, s černou matnou barvou na povrchu, dobrá textura, odolný proti vlhkosti a rzi, krásná a s dlouhou životností. Nepoškodí milovanou sprchovou stěnu. Můžete na ni dokonce postavit kytici, aby vaše koupelna byla romantická a voňavá.

Jedinečný design s regálem a háčkem na spodní straně a policí nahoře lze uložit různé předměty. Vyberte si vhodnou výšku podle počtu vašich ručníků a osušek. Nastavitelná výšku lze nastavit v rozmezí 38 – 75 cm. Pokud máte problémy, těšíme se na vaše kontakty, nabídneme Vám uspokojivé řešení.
ZnačkaAsdsed #ad
VýrobceAsdsed #ad
Výška31.5
Délka11.81
Hmotnost3.02
Šířka6.3
Číslo díluMit Ablage
Modelkamj-1

3. Dvocel

#ad

Dvocel Držák na ručníky Vrtání Hannatá tyč na ručníky Dvojitá černá Matná ušlechtilá ocel Hantuch Držák na ručníky Dvouramenný Držák na ručníky Stěna do koupelny a kuchyně 38 cm

#ad
Dvocel #ad - Perfektně se hodí do koupelny, osušek, kuchyně, županů, kanceláře a jiné scénáře a pomůže vám ušetřit místo a nechat prostor vypadat elegantněji. Specifikace výrobku délka tyče na ručník: 38 cm, vzdálenost mezi dvěma tyčemi: 4, 5 cm, velikost základní desky: 7 cm D x Š x 10 cm.

Skrytý design vrtání snadná instalace se stabilním šroubovacím upevněním, takže si nemusíte dělat starosti, výrobek je pevně připevněn ke stěně a nabízí silnou nosnost, že držák na ručníky spadne. Moderní design elegantní design linií a design s dvojitým ramenem, což je velmi pěkné a praktické. Vysoce kvalitní materiál vyrobeno z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli, nerezový, že vaše tyč na ručníky namontovaná na stěně vypadá každý den nově, odolný proti poškrábání a přesvědčí skvělým vzhledem, povrch matovaný, zajišťuje, a to i v nejvlhčím prostředí.

Iroké použití dvojitý držák na ručníky vám nabízí dostatek místa na zavěšení ručníků, ložnice, utěrek a jiných předmětů. Pokud hledáte stylový držák na ručníky, atraktivní a snadno se instaluje, zlepšit krásu vaší koupelny nebo kuchyně, který vám pomůže ušetřit místo, který má dlouhou životnost, je držák na ručníky Dvocel perfektní volbou.
ZnačkaDvocel #ad
VýrobceDvocel #ad
Výška15.75
Délka4.25
Šířka3.07

4. Bethom

#ad

Schwarz Wand für Badezimmer gäste wc, Gästehandtuchhalter für Große Handtücher, Handtücher Aufbewahrung, Handtuchregal aus Metall, Bethom Handtuchhalter, Handtuchstange 75cm

#ad
Bethom #ad - War einfach zu montieren und wird mit Montagezubehör geliefert. 3 stangen handtuchregal bad: verwendet 3 stangen design anstelle von 2 stangen, handtuch, wie ein Badetuch, geeignet von größeren badetüchern bis zu kleineren handtüchern, die 2 Bar Lücke ist zu groß für kleine größe handtücher. Keine unordentlichen Stapel von ungefalteten oder umfallenden handtüchern unter den schränken oder im wäscheschrank.

Schöne anzeige von ordentlich gerollte handtücher an der wand hängen, einfach für die gäste zu finden und haben zugang zu. Hochwertige Konstruktion. Großer gästehandtuchhalter: größe: 75cm x 21, 5cm, macht für die perfekte handtuchaufbewahrung für gäste-WC, 12cm abstand von der wand. Badetuch aufbewahrung wand für das badezimmer: wenn sie nur ein kleines badezimmer haben, aber sie dringend eine alternative aufbewahrungsmöglichkeit für handtücher benötigen. Hält bis zu 6 extra große handtücher 150x100cm, gesichtstuch, gästehandtuch, waschlappen handtuch.

Hochbelastbar. Das sind nicht die billigen, klapprigen drahtbügel. Bestes einweihungsgeschenk: bunte Verpackungsbox und Schutzschwamm, schönes Design, praktisch, macht das perfekte Einweihungsgeschenk für Badezimmerorganisation. Einfach zu installieren: handtuchhalter wand aus schwerem metall. Dieser handtuchhalter erfüllt alle ihre erwartungen! er kann an jeder wand im badezimmer, praktisch für die aufbewahrung von handtüchern, über der toilette, neben der Dusche, in dem kein wäscheschrank vorhanden ist und es an Stauraum mangelt, angebracht werden, die immer zur hand sind.
ZnačkaBethom #ad
VýrobceBethom #ad
Výška29.5
Délka8.5
Hmotnost2.6
Šířka4.8
Číslo dílu104011011
ModelkaBE22203-WTR-B

5. BGL

#ad

Handtuchhalter mit 2 Schwenkstangen, BGL Verchromter Handtuchhalter, Wandmontage, Edelstahl

#ad
BGL #ad - Sparen Sie Platz. Materialkontrolle: hergestellt aus Edelstahl, Korrosionsschutz und Rost, widersteht täglichen Kratzern und gewährleistet Haltbarkeit und Zuverlässigkeit.

Kann bei nichtgebrauch gegen die Wand geklappt werden. Platzsparend: schwenkbare handtuchhalter aus Edelstahl mit 180 ° Drehung und 2 klappbaren Armen. Einfache installation: alle einrichtungsgegenstände enthalten, können Sie mit nur einem Schraubendreher in Wand oder Tür installieren. Garantie: Ein Jahr Garantie. Verwendung: montieren sie es in bad, büro, bar, Werkstatt, Gartenhaus oder anderen Orten, Küche, schlafzimmer, kann verschiedene Handtücher oder kleine Gegenstände aufhängen.
ZnačkaBGL #ad
VýrobceWenzhou Baogeli Sanitary Wares Co.,ltd #ad
Výška2.56
Délka16.93
Hmotnost1
Šířka1.1

6. AMARE

#ad

AMARE Tyč na ručníky se 2 rameny | černá matná | vrtání nebo lepení | držák na ručníky a ručníky pro hosty | háček na ručníky z ušlechtilé oceli | velikost zásobníku na ručníky 48 x 8 x 5,5 cm

#ad
AMARE #ad - Ručníky tak po použití perfektně schnou. Upevnění: zboží lze alternativně upevnit i běžnými lepicími řešeními – vrtání tedy není nutné.

Snadné čištění díky hladkému povrchu z ušlechtilé oceli odpuzující nečistoty. Stabilní a s dlouhou životností: rameno může být vždy možné až cca 3 kg. Moderní: klasické armatury zahalené v černé moderně! Rozsah dodávky: Šrouby a hmoždinky a podrobný návod k montáži jsou součástí dodávky. Funkce: držák na ručníky se skládá ze dvou horizontálně pohyblivých tyčí na ručníky o délce 43, 5 cm.
ZnačkaAMARE #ad
VýrobceWeles Brands GmbH #ad
Výška18.9
Délka3.15
Šířka2.17
Číslo dílu8700-1000-102
Modelka8700-1000-102

7. JSVER

#ad

JSVER Držák na ručníky bez vrtání Držák na ručníky pro hosty Samolepicí tyč na ručníky Koupelna ušlechtilá ocel 42 cm s háčky na srolované ručníky pro hosty

#ad
JSVER #ad - Ideální pro koupelny, kuchyně, hotelové pokoje, umývárny, ložnice a další. Udržuje vaše ručníky a jiné předměty v suchu a organizovanosti. Snadná instalace – lepicí páska 3m nabízí alternativu k vrtání.

Multifunkční – držák na ručníky bez vrtání nabízí pohodlné místo pro zavěšení ručníků. Robustní a s dlouhou životností – tento držák na ručníky pro hosty je vyroben z nerezových materiálů a ušlechtilé oceli SUS304 a je odolný proti korozi, s dlouhou životností a snadno se čistí. Nejsou nutné žádné nářadí. Zavěste do 2 cest – nainstalujte jej vertikálně nebo horizontálně podle svého přání.

Istě a nepoškozený. Propůjčuje vašemu prostoru praktickou funkci a dodá vašemu dekoru teplo a styl. Všestranná – tyč na ručníky lze nalepit na hladké, čisté povrchy bez poškození jako dlaždice, sklo, skleněná vlákna a kov. Mají dodatečný úložný prostor pro ručníky, aniž by zabíraly mnoho místa.
ZnačkaJSVER #ad
VýrobceJ&V Technologie GmbH #ad
Číslo díluJSVER-TR0103
ModelkaJSVER-TR0103

8. LzPoaitr

#ad

Samolepicí držák na ručníky z ušlechtilé oceli, držák na ručníky pro hosty, Držák na ručníky bez vrtání, černý 40 cm černý, držák na ručníky koupelna

#ad
LzPoaitr #ad - Několik režimů instalacedržák na ručníky bez vrtání lze namontovat vertikálně nebo horizontálně. Koupelnový držák na ručníky se snadno montuje, nejsou zapotřebí žádné šrouby nebo otvory a stěna se nepoškodí. Velikost držáku na ručníky bez vrtání: délka 40 cm, beton, 5 cm.

Samolepicí držák na ručníky má také malý háček pro zavěšení předmětů. Snadná montážodstraňte ochrannou fólii na zadní straně držáku na ručníky bez vrtání, po dobu 10 sekund přitlačte tyč na ručníky proti hladké stěně, aby se instalace dokončila. Ušlechtilá ocel s dlouhou životností držák na ručníky z ušlechtilé oceli je vyroben z kvalitní ušlechtilé oceli 30Držák na ručníky bez vrtání má zaoblené hrany, je odolný vůči vodě a korozi, odolný proti poškrábání a robustní.

Není vhodný pro drsné stěny jako omítka, 5 cm, šířka 4, dřevo, kov, tapety atd. Vodorovný držák na ručníky černý usnadňuje sušení mokrého ručníku. Všestrannýdržák na ručníky bez vrtání lze použít nejen v koupelně, ale také v kuchyni, v ložnici a na jiných místech. Montáž a rozměrynástěnný držák na ručníky vhodný pro hladké povrchy stěn jako dlaždice, barva, výška 6, sklo, mramor atd. Držák na ručníky pro hosty lze namontovat vertikálně pro uložení více ručníků.
ZnačkaLzPoaitr #ad
VýrobceLzPoaitr #ad
Výška15.75
Délka3.15
Hmotnost0.99
Šířka2.36
Číslo díluMJG
ModelkaMJG

9. Badheld

#ad

Badheld® Držák na ručníky, držák na ručníky koupelna se 2 variantami lepidla černý, tyč na ručníky s optimální lepící fixací, samolepicí držák na ručníky bez vrtání z odolné ušlechtilé oceli

#ad
Badheld #ad - Držák na ručníky je vyroben z vysoce kvalitní kartáčované ušlechtilé oceli. Držák na ručníky bez vrtání z ušlechtilé oceli upoutá pozornost jak v koupelně, tak i v kuchyni. Věříme naší kvalitě a nabízíme vám objednání bez rizika.

Držák na ručníky bez vrtání lze rychle a nekomplikovaně namontovat bez poškození povrchu. Držák na ručníky černý matný nebo kartáčovaný držák na ručníky ušlechtilá ocel. Držák na ručníky černý matný bez vrtání má díky tomu velmi dlouhou životnost. V případě nespokojenosti obdržíte své peníze ihned zpět! Držák na ručníky do koupelny boduje velmi moderním designem a lze jej pomocí 2 variant lepidla namontovat na všechny hladké a pevné povrchy.

Držák na ručníky černý bez vrtání se díky přiloženému lepidlu snadno a rychle připevňuje. Držák na ručníky černý matný je univerzálně použitelný. Díky nadčasovému designu se držák na ručníky černý samolepicí hodí do každé koupelny. Jako držák na ručníky v koupelně, jako držák na ručníky pro hosty, jakož i jako držák na ručníky bez vrtání do kuchyně.
ZnačkaBadheld #ad
VýrobceNorena Kütemeier #ad
Výška1.18
Délka15.75
Šířka1.97
Číslo díluht1
ModelkaHT1

10. AFASOES

#ad

AFASOES Držák na ručníky 40 cm tyč na ručníky černý držák na ručníky pro hosty vrtání držák na ručníky na stěnu držák se 2 háčky odkládací polička na ručníky hliník nástěnný držák na ručníky do koupelny kuchyně

#ad
AFASOES #ad - Stabilní a nespadají: nejprve vložte expanzní trubku do otvoru, poté připevněte šroub na odkládací plochu na ručníky a utáhněte ji. Klasická stylová černá: Černý držák na ručníky má pevnou strukturu a jedinečný tvar, skryté upevňovací otvory dodávají moderní prvky pro dekoraci vašeho pokoje.

Vysoce kvalitní materiály: držák na ručníky je vyroben z kvalitního vesmírného hliníku, který je odolný proti opotřebení, snadno se nerezaví a má dlouhou životnost. Ve srovnání s tradičním držákem na ručníky se přidávají 2 háčky. Ideální pro ručníky: tyč na ručníky se hodí k uložení ručníků a může je uschnout a uklizeně. Hodí se k zavěšení ručníků, županů, koupelnových houbiček v koupelně a utěrek a kartáčů v kuchyni.

Povrch je hladký, nedá se snadno poškrábat a nepoškozuje oblečení. Vzhled je jednoduchý, klasická černá má vynikající texturu, díky které je elegantní a rafinovaná. Efektivní úspora místa: držák na osušku nabízí další místo, díky kterému lze uspořádat a udržovat pořádek v čistotě a pořádku, čímž se efektivně šetří místo. Nakonec utáhněte šroubovací krytku, abyste ji mohli snadno a rychle nainstalovat.
ZnačkaAFASOES #ad
VýrobceAFASOES #ad
Výška2.01
Délka17.32
Šířka3.54