Top 10 Kommode Old Wood – Komody do ložnice

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VASAGLE

#ad

Příborník, regál, VASAGLE LSC74BX úložná skříň, skříň, 3 police a 1 přihrádka s dvířky, ocelový rám, kuchyně, kancelář, hnědá/černá, obývací pokoj, průmyslový styl

#ad
VASAGLE #ad - Transformační umělci: využijte tento 81 cm vysoký kus nábytku nejen jako skříň do obývacího pokoje, ale postavte jej například do kanceláře nebo ložnice a vybavte jej zelenými rostlinami a rámečky na obrázky.

Nebo co takhle trochu více úložného prostoru v kuchyni? Zatížte povrch předměty do 30 kg. Smíšený dvojdíl: robustní mix stabilního železa a odolného dřevěného materiálu propůjčuje skříňovému regálu vysokou stabilitu. Jemný tlak: tento stojací regál má integrovanou skříňku, jejíž stylové lamelové dveře se otevírají lehkým tlakem kouzelnou rukou. Potíž při rozhodování? pro všechny, vintage a průmyslovým designem, kteří se nemohou rozhodnout mezi regálem do chodby a skříní do obývacího pokoje, má tento multifunkční nábytek se 3 otevřenými a 2 skrytými policemi.

Vybavte si tedy svůj byt touto vkusnou komodou! Ještě nejste spokojeni? na všechny další dotazy zodpovíme náš přátelský zákaznický servis. Za nimi nabízí 2 výškově nastavitelné poličky spoustu úložného prostoru pro všechna vaše tajemství.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška31.89
Délka27.56
Hmotnost39.24
Šířka11.81
Číslo díluLSC74BX
ModelkaLSC74BX

2. VASAGLE

#ad

Odkládací skříň, kuchyňská skříňka, VASAGLE Příborník, 100 x 35 x 80 cm, vintage hnědá černá LSC014B01, otevřené přihrádky, tvrzené sklo, ocelová konstrukce

#ad
VASAGLE #ad - Tuto kuchyňskou skříňku lze díky ilustrovanému návodu snadno postavit. Jaký lesk ve vaší chatě: Černá kovová konstrukce, vintage hnědé skříně, elegantní skleněný povrch – tento příborník udělá kuchyni radost, rozzáří jídelnu a propůjčuje chodbám stylový vzhled.

Tento úložný prostor a styl je součástí naší lesklé kolekce GLATAL!2 skříně a velký povrch doplňují pozitivní obraz. Poskytovatel: kromě dobrého vzhledu přesvědčí tato odkládací skříňka také vnitřními hodnotami. Má tedy 2 otevřené přihrádky, které jsou odděleny 5násobně nastavitelnou policí. Co dostanete? komoda s deskou z tvrdého skla, 2 otevřenými přihrádkami a 2 skříněmi, odkládací plochou, které jsou vybaveny 3násobně nastavitelnou policí.

Pak nařaste prstové jídlo, kousky a misku na bowle a párty může začít! garanty stability: nastavitelné nohy, ochrana proti překlopení a robustní ocelová konstrukce zajišťují, že tento kus nábytku může vykazovat vysokou míru stability. Hosté na party přijdou za hodinu? klidná krev.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška31.69
Délka13.78
Hmotnost58.42
Šířka39.37
Číslo díluLSC014B01

3. Pipishell

#ad

Pipishell Kommode, Flur, Schlafzimmer, Kinderzimmer, Wohnzimmer, Raumorganizer, vertikale Kommode mit 4 Schubladen, Stoffkommode mit Holzoberseite und großem Stauraum, etc.

#ad
Pipishell #ad - Mit dem mitgelieferten kompletten Satz von Hardware und einer leicht verständlichen ausführlichen Anleitung evtl. Großer stauraum: pipishell stoffkommode mit 4 separaten schubladen ermöglicht es ihnen, Spielzeug, Kosmetik, Ihre Kleidung, 10–15 T-Shirts oder Dutzende Paar Socken in einer Schublade zu verstauen.

Praktischer und tragbarer schrank: der leichte Organizer ist mit einer hochwertigen Holzplatte für zusätzliche Haltbarkeit entworfen, sodass Sie die Kommode bequem überall in Ihrem Zimmer bewegen können. Die geräumigen schubladen können helfen, tägliche Lebensmittel und Haushaltsgegenstände zu organisieren. Jede schublade ist 21, schlafzimmer, um Stauraum in Ihrem Schrank, Kinderzimmer oder Wohnzimmer zu schaffen. Ordnen sie ihr zuhause: pipishell stoffkommode ist eine großartige lösung, 30 cm tief und 95 cm hoch.

Nicht in deutscher sprache kann diese Kommode leicht selbst innerhalb von nur 15 Minuten zusammengebaut werden. Die kommode ist 45 cm breit, 5 cm hoch. Stark und stabil: die kommode mit 4 schubladen verfügt über einen stahlrahmen, um Stabilität und Stabilität zu gewährleisten, um zu verhindern, verfügt über Rückenstopper, dass die Kommode aus der Rückseite rutscht und verstellbare Füße für Stabilität. Einfache montage: einfach zu montieren und zu demontieren, keine sorge beim Wechseln Ihres Hauses oder Ihrer Wohnung.
ZnačkaPipishell #ad
VýrobcePipishell #ad
Výška37.2
Délka11.8
Hmotnost10.7
Šířka17.7
Číslo díluPISC02
ModelkaPISC02

4. SONGMICS

#ad

úložná skříňka s 5 látkovými zásuvkami, hnědá/černá LGS45H, chodby, průmyslový styl, vchodu, SONGMICS Komoda, do obývacího pokoje, dětského pokoje

#ad
SONGMICS #ad - Konečně už žádný nepořádek už žádné místo v šatníku? pak teď udeří hodina našeho šatníku. Plně využívá výhod 3 materiálů, s dlouhou životností a přesto lehký. Jednoduchou strukturu a barevnou kombinaci lze snadno integrovat do vašeho zařízení.

Tak vytvoříte více místa v šatníku pro vaše nové oblečení. Co dostanete komoda s 5 látkovými zásuvkami, 4 nastavitelnými nohami pro dodatečnou stabilitu a podrobný návod pro snadnou montáž. Skutečný poutač pozornosti povrch vintage hnědé, černý rám a rukojeti z masivního dřeva – všechny tyto prvky spolupracují, aby vašemu domovu dodaly atraktivní šarm.

Všestranný funkční kus nábytku se hodí do chodby, obývacího pokoje, ložnice nebo dětského pokoje, aby bylo možné řádně uložit oblečení. Kvalita se počítá díky kombinaci kovové konstrukce, aby byl stabilní, látkových zásuvek a mdf desek Vás naše úložná skříňka nikdy nenechá na holičkách. 5 zásuvek nabízí dostatek místa pro vaše složené oblečení.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška35.16
Délka11.81
Hmotnost18.74
Šířka22.05
Číslo díluLGS45H
ModelkaLGS45H

5. Amazon Basics

#ad

Se 3 látkovými zásuvkami, Amazon Basics, Úložná skříň pro šatní skříně, bílá

#ad
Amazon Basics #ad - Lehké, 5 x 21, vyjímatelné zásuvky z látky; každá zásuvka měří cca 41 x 28, 1 cm. S látkovými sponami pro snadné vytažení. Robustní ocelový rám s horní stranou z laminovaného dřeva. Výškově nastavitelné plastové nohy nábytku zajišťují bezpečné stání a zabraňují poškození podlahy. Moderní, minimalistický vzhled se výborně hodí k různým stylům zařízení. Ložná skříň se 3 zásuvkami z látky pro šatní skříně, ložnici, hernu atd.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška28.4
Délka11.8
Hmotnost12.24
Šířka18.3
Číslo díluBSK-006WH
ModelkaBSK-006WH

6. Kontorei®

#ad

Bedna na na ovoce, Kontorei® 2 plamenná vysoká skříň se 3 zásuvkami 77 cm x 68 cm 35 cm sada 2 ks skříňka komoda

#ad
Kontorei® #ad - Díky vypalování beden na ovoce / bedny na jablka vznikají sazné částice, které mohou trochu obarvit. Vnější rozměry bedny/y: 77 cm x 68 cm 35 cm. Nabízíme vám následující sady krásných opálených / nádob na jablky/bedny na jablky/polic 2dílná sada.

Sledování balíku v reálném čase přes DDP. Pokud máte dotazy k výrobkům nebo máte problémy, neváhejte se na nás obrátit. Regály, nabízíme také hotové kusy nábytku, nový, skříně a stoly. Firma kontorei nabízíme špičkový servis, abychom vyřešili vaše problémy. Ať už starý, přírodní nebo bílá/bílá: stavěte si svůj vlastní nábytek zcela podle svého vkusu. Ale žádné starosti, šálek, plamenný, jako např. S bezbarvým lakem nebo sprejem na vlasy před prvním použitím můžete zabránit zabarvení.
ZnačkaKontorei® #ad
VýrobceNeuHsS3Gef+3S2er #ad

7. Casaria

#ad

Antika, truhla na prádlo, dřevěná truhla Jersey, truhla, dřevěná skříň, Komoda

#ad
Casaria #ad - Komoda jersey s dveřmi a přihrádkou. Truhla jersey s výklopným víkem v antické bílé. Stabilní dřevěné nohy. Praktická aretační páka uvnitř. Dekorativní dřevěné ozdoby.
ZnačkaCasaria #ad
VýrobceCasaria #ad
Výška29.92
Délka25.59
Hmotnost34.39
Šířka13.78
Číslo dílu100052
Modelka100052

8. CARO-Möbel

#ad

S 1 dvířky a 4 zásuvkami Highboard, CARO-Möbel Komoda Skříň Chicago ve Wotan dubu/bílá

#ad
CARO-Möbel #ad - Ve spojení s aktuálním designem zajišťuje komoda moderní vzhled. Komoda je v dekoru z dubu Wotan / bílá fólie. Tím lze vytvořit dodatečný úložný prostor pro větší předměty. Komoda se zásuvkami má 4 zásuvky. Asopisy, ubrusy nebo elektronická zařízení. Příborník má 1 dveře se 2 vyjímatelnými policemi. Montážní rozměry komody: 91 × 82 × 40 cm šířka × výška × hloubka. Tak je k dispozici dostatek úložného prostoru pro menší věci jako např.
ZnačkaCARO-Möbel #ad
VýrobceCARO-Möbel #ad
Výška32.28
Délka15.75
Hmotnost77.49
Šířka35.83
Číslo dílu94750

9. ZELLER PRESENT SCHÖNER LEBEN. PRAKTISCH WOHNEN.

#ad

Bříza, Krabička se 6 šuplíky Zeller 13192, 40 x 20 x 28 cm, ostatní

#ad
ZELLER PRESENT SCHÖNER LEBEN. PRAKTISCH WOHNEN. #ad - Všechny rozměry jsou přibližné. Přírodní březové dřevo. Se 6 zásuvkami. Praktická krabička.
ZnačkaZELLER PRESENT SCHÖNER LEBEN. PRAKTISCH WOHNEN. #ad
VýrobceZeller #ad
Výška11.02
Délka15.75
Hmotnost2.2
Šířka7.87
Číslo dílu13193
Modelka13193

10. SONGMICS

#ad

Ložnici, s 8 zásuvkami, skříň, pro dětský pokoj, průmyslový design, kovový rám, povrch s dřevěným žilkováním, vintage hnědočerná LVT24H, chodbu, SONGMICS Komoda

#ad
SONGMICS #ad - Máme zde řešení: tato prostorná komoda s 8 zásuvkami, které vám pomohou při uklízení. Neztrácejte čas hledáním: díky držáku na etikety na komodě byly přihrádky pohodlně popsány podle kategorií.

Sbohem, chaos! stále taháte kratšího v boji proti pyžamu nebo dekovým chaosům a všude rozptýleným předmětům? Žádné starosti. Armantní všude: rustikální povrch v kombinaci s černým kovovým rámem oživuje okouzlující průmyslový styl. Co ještě? přední strany zásuvek z imitace velurové kůže a kovové rukojeti jsou třešničkou na dortu! prémiové materiály: látka, kov a dřevo – toto nápadné trio pracuje ručně v ruce, aby vám poskytlo stabilní skříň s dlouhou životností, která je připravena pojmout vaši rostoucí horu šatů.

Co dostanete: komoda s 8 zásuvkami, jasný návod český jazyk nelze zaručit a balíček příslušenství pro snadnou montáž a možnost uložení vašich věcí. Musíte se jen jednou podívat a potřebné předměty pak můžete ihned vyjmout.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška32.09
Délka31.5
Hmotnost22.05
Šířka11.81
Číslo díluLVT24H
ModelkaLVT24H