Top 10 Pull up Bars – Hrazdy pro fitness

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HOLD STRONG Fitness

#ad

Očka pro boxovací pytel & TRX – model: HS-K-W6, HOLD Silná hrazda Multigrip pro upevnění na stěnu/profesionální kvalitu a schválení studia

#ad
HOLD STRONG Fitness #ad - Revvlll. Přitahuje pozornost ve vašich čtyřech stěnách. S profesionální hrazdou od hold strong fitness žádné téma. Na dvě karabinová očka lze umístit sportovní kroužky ideální pro veslování, TRX Sling-Trainer ideální pro cvičení celého těla, boxovací pytle nebo nekonečná lana např.

Kvalita: trénujte doma jako ve fitness studiu. Design a vývoj: stabilní pull-up bar je nejen masivní testovaná maximální zatížitelnost 350 kg, ale také vypadá moderně a stylově. Rozmanitost tréninku: tato hrazda v černé barvě na stěnu nabízí šest různých šířek uchopení a umožňuje komplexní záda. Rozsah dodávky: Černá hrazda na hrazdu, hasiče, fitness studia, hotely, montážní materiál s hmoždinkami FISCHER DuoPower. Kvalita: profesionální hrazda pro montáž na stěnu od hold strong fitness se studiovým schválením pro profesionální použití – certifikováno podle EN 957, velmi masivní konstrukce a pevné šroubové spoje pro bezpečný trénink.

Nejlepší prodejci a rozsah dodávky: náš bestseller hold strong používají policie, upevňovací materiál, sportovní vysoké školy, osobní trenéry atd. Z kvalitního vybavení pro fitness studia nabízí hOLD STRONG s hrazdami Multigrip tréninkový přístroj s mnoha možnostmi ve studiové kvalitě.
ZnačkaHOLD STRONG Fitness #ad
VýrobceHOLD STRONG Fitness GmbH #ad
Výška23.43
Délka47.05
Hmotnost26.46
Šířka11.81
Číslo díluHS-K-W6_RAL7016
ModelkaHS-K-W6

2. HOLD STRONG Fitness

#ad

HOLD STRONG Fitness Hrazda pro stropní montáž, HS-K-D6, cvičení Pull Up a další, vč. e-knihy a montážního materiálu, 6 protiskluzových rukojetí, homologace studia, černá

#ad
HOLD STRONG Fitness #ad - Maximální účinnost: Šest různých šířek úchopu pro komplexní trénink zad. Hmoždinky Fischer DuoPower. Vyvinuto a optimalizováno na základě anatomických znalostí. Multifunkční zařízení: přesvědčivý celkový koncept obohacuje pravidelný trénink doma, jako jsou shyby, zvedání nohou, trénink smyček TRX, trénink gymnastických kruhů atd.

Umožňuje cvičení pro různé svalové partie latissimus dorsi, deltoid, lichoběžník, biceps. Zatížitelnost 350 kg; vhodné pro trénink s přídavnými závažími; svářecí metoda TIG WIG, moderní design a logo z ušlechtilé oceli. Vysoká bezpečnost při tréninku: hrazda pro profesionální použití se studiovou certifikací podle EN 957; používá ji policie, hasiči, osobní trenéři, fyzioterapeuti, crossoví a fitness studia a další organizace.

Vysoce kvalitní hrazda je k dostání také v bílé nebo verzi z ušlechtilé oceli. Pičková kvalita a zpracování: velmi stabilní konstrukce z oceli s práškovým nástřikem a max. Rozsah dodávky: e-kniha zdarma, černá hrazda, upevňovací materiál, montážní materiál vč.
ZnačkaHOLD STRONG Fitness #ad
VýrobceHOLD STRONG Fitness GmbH #ad
Výška14.57
Délka47.05
Hmotnost24.25
Šířka11.81
Číslo díluHS-K-D6
ModelkaHS-K-D6

3. PULLUP & DIP

#ad

Ocel práškově lakovaná, shyby, svalové upy, PULLUP & DIP Rovná hrazda jako příslušenství/rozšíření pro hrazdu a dip tyč, straight bar dips

#ad
PULLUP & DIP #ad - Vhodné pro černou variantu oceli. Flexibilita a mnoho cvičení: shyby, svalových svalů, dipy rovných barů, kůže kočky a mnoho dalších cvičení Calisthenics kdekoli chcete, s celosvětově jedinečnou pullup & dip hrazda s funkcí dip.

Optimální průměr tyče 30, 0 mm. Iroká šířka rukojeti a lze ji zasunout ve spojení s pullup & dip hrazdy. Upozornění: lze použít pouze ve spojení s pullup & dip tyčí. Rozšíření: sada tyčí právě jako rozšíření/příslušenství k pullupu & dip shybové a dip tyči. Z oceli práškově lakované a pevné uchopení pro velmi dobrou přilnavost.
ZnačkaPULLUP & DIP #ad
VýrobceFT Fitness Technology #ad
Výška1.18
Délka18.11
Hmotnost2.65
Šířka2.36
Číslo dílu00040

4. Gorilant

#ad

Hrazda na hrazdy, pull-up bar, odnímatelná ze stěny, cvičení, až 130 kg, několik rukojetí, Gorilant

#ad
Gorilant #ad - Vynikající rukojeť: dřevo nabízí lepší úchop než kov. Použijte zadní tyč pro zvedání nohou. Vysoká kvalita: vyrobeno z přírodního dřeva, všechny povrchy jsou broušené, aby byl zajištěn příjemný pocit při tréninku.

Vysoká stabilita: konstrukce umožňuje trénink s přídavnými závažími a bez problémů udrží hmotnost až 130 kg. Jednoduchá montáž a demontáž: s naším systémem kotvy lze tyč jednoduše připevnit na stěnu a demontovat, aby se šetřilo místo nebo ji v případě potřeby uložilo. S průměrem 37 mm nabízejí zaoblené a broušené hrany vysoký komfort a teplo během tréninku. Pomocí přiloženého závitového šroubu můžete také upevnit TRX na lištu. Všestranná cvičení: 7 různých rukojetí umožňuje kompletní trénink zad, bicepsu a břišních svalů.
ZnačkaGorilant #ad
VýrobceGorilant #ad
Výška15.75
Délka43.31
Hmotnost15.43
Šířka23.62
Číslo dílu2BE0906-HW-1229
Modelka01

5. KASIROCK

#ad

KASIROCK Přístřešek na shyby se 6 přihrádkami pro kulaté tyče pro různé rukojeti a šířky rukojeti, 60 x 8,5 x 4 cm standardní sada vč. 2 kulatých tyčí a montážního materiálu

#ad
KASIROCK #ad - Efektivní trénink: trénujte horní část zad v každém ročním období, díky mnoha možnostem použití vhodné pro začátečníky, pokročilé i profesionály. Vysoce kvalitní materiály: tréninková deska/upínací lišta z březového dřeva a rukojeti z bukového dřeva masivní dřevo = příjemný protiskluzový povrch, voděodolný, bez deformací, zatížitelný, Made in Germany.

Rozlišuje: perfektní pro vyvážený trénink – různé šířky umožňují úzké, široké a všechny shyby mezi nimi + modulární rozšíření s jinými rukojeťmi. Rozsah dodávky: kassirock upínací lišta s 6 přihrádkami pro kulaté tyče pro různé rukojeti a šířky rukojeti, 2 vhodné rukojeti tyčí, 2 kvalitní šrouby s vhodnými hmoždinkami.

Spora místa: velikost 60 x 8, optimální pro montáž na každý rám dveří, 5 x 4 cm, šířka je využita a díky úzké konstrukci nezabírá mnoho místa a dá se snadno zakrývat, rychle a jednoduše namontovat.
ZnačkaKASIROCK #ad
VýrobceKASIROCK #ad
Číslo díluPEG0003-PARENT

6. Ultimate Body Press

#ad

Ultimate Body Press Balkenhalterung Klimmzugstange

#ad
Ultimate Body Press #ad - Nicht in deutscher Sprache. Internationale produkte haben separate bedingungen, einschließlich Passform, werden aus dem Ausland verkauft und können sich von lokalen Produkten unterscheiden, Alterseinstufung und Sprache des Produkts, Kennzeichnung oder Anweisungen.35, 3 cm breite parallele griffe und eine 106, 7 cm breite Stange definieren einen großzügigen Trainingsraum für Ihr Heim-Fitnessstudio.

Das ultimative upgrade: ultra stabil und immer bereit, 53, 6 cm erhöhungen, eine montierte Klimmzugstange ist das ultimative Upgrade von einer Türstange. Exklusive abgesenkte parallele Griffe verbessern die Bewegungsfreiheit, sodass Sie sich auf Form und Wiederholung konzentrieren können. Die dicke, geschweißte stahlkonstruktion ist kommerziell stark mit hochwertigen Schaumstoffpolstern mit hoher Dichte über gerändelten Stahlgriffen.

Premium-funktionen: schwerlast-klimmzugstange mit parallelen Griffen, Montagezubehör und vollständiger Anleitung evtl. Vollständige kompatibilität: die balkenmontage entfernt ihren Trainingsraum von der Wand und Ihre Installation ist einfach mit Anweisungen, Vorlage und allen mitgelieferten Beschlägen, einschließlich Steckschrauben und Bolzen für Kompatibilität mit dickeren Balken. Neue verbesserungen fÜr 2019: zielen sie mehr muskeln mit vier vollständig gepolsterten Griffpositionen an – parallel schmal Standard breit.
ZnačkaUltimate Body Press #ad
VýrobceUltimate Body Press #ad
Výška12
Délka18
Hmotnost10.76
Šířka24
Číslo díluJMP
ModelkaJMP

7. Marbo Sport

#ad

Marbo Sport Žebřiny pro montáž na stěnu tělocvična 230 x 81 cm MH-U204 | Made in EU

#ad
Marbo Sport #ad - Marbo sport - vyrobeno v eu | posilovací lavice | posilovací přístroje | posilovací tyče | posilovací tyče | činkové kotouče | fitness doplňky.

Silná a stabilní konstrukce pro montáž na stěnu. Technické údaje | výška: 230 cm / upevňovací otvory: 12 ks, vertikální vzdálenost 101, 5 cm / hmotnost: 22, 3 kg / Šířka příček: 71 cm / délka: 14 cm / průměr příčky: 30 mm / zátěž: 200 kg / vzdálenost sezón: 24 cm / Šířka: 81 cm / další informace: Nástěnné zástrčky nejsou součástí sady. Ada cviků / možností vybudování. Spolehlivé příčky 30 mm / montážní klíč.
ZnačkaMarbo Sport #ad
VýrobceMarbo Sport #ad
Hmotnost49.16
Číslo dílu107816-TR

8. Gorilant

#ad

Více rukojetí | snadná montáž | protiskluzová | do 130 kg, pull-up tyč, Gorilant, Titan, hrazda na stěnu nad dveřmi

#ad
Gorilant #ad - 6 poloh rukojeti: profesionální hrazda s 6 různými polohami rukojeti pro kompletní trénink zad, bicepsů a břišních svalů. Zaručuje bezpečné a stabilní držení. Nosnost do 130 kg. Multifunkční: hrazda s nástěnnou montáží pro trénink lezení, cvičení hrazdy atd.

Protiskluzový: vyrobeno ze dřeva, které na rozdíl od železa nabízí příjemnější přilnavost a je protiskluzovější. Vysoká kvalita a dlouhá životnost: funkční a robustní hrazda na hrazdu. Etří místo, ideální pro trénink doma. Můžete provádět různá cvičení: zvedání nohou, crossfit, silový trénink a horolezecký trénink, bicepsy, 3 hloubky 16, boxu, TRX a poutky, tréninku s odporovými lany, záda, 22 a 25 mm. Vyrobeno ve Španělsku, z kvalitního masivního dřeva pro dlouhou životnost a odolnost.

Ideální pro calisthenics, aby simulovaly skály a trénovaly vytrvalost rukou. Drážky na zadní straně jsou speciálně vyvinuty, hrudník a ramena. Prodyšné rukojeti odpuzující pot pro efektivní trénink. Broušené povrchy pro lepší komfort a osmihranné rukojeti pro větší stabilitu. Hodí se dobře ke každému stylu zařízení. Snadná montáž: jednoduše se upevňuje na stěnu.
ZnačkaGorilant #ad
VýrobceGorilant #ad
Výška4.72
Délka42.52
Hmotnost11.02
Šířka11.42
Číslo dílupart_B08BKV6SXQ
Záruka3 roky záruka na použití v interiéru.

9. h2i

#ad

H2i Gymnastická tyč pro děti | hrazda z ušlechtilé oceli | do zahrady a dětského pokoje | hrazda pro venkovní i vnitřní použití | tyč na cvičení v zelené barvě | délka 125 cm

#ad
h2i #ad - Mnohostranně použitelný: tato tyč nabízí rozmanité možnosti tréninku, ať už pro shyby, cvičení zavěšení a stoupání nebo podběh. Fitness: s touto hrazdou můžete cíleně posílit vaše paže, ramena a zádové svaly a zlepšit svou kondici – ideální pro velké i malé.

Snadná montáž: díky dodávaným šroubům a krycím krytkám je montáž velmi snadná a vaše dítě může okamžitě začít cvičit. Praktické rozměry: s celkovou délkou 90 cm a průměrem 33 mm nabízí tyč na cvičení z ušlechtilé oceli ideální úchop pro efektivní cvičení. Vnitřní a venkovní prostory: s naší gymnastickou tyčí pro vnitřní i venkovní použití může vaše dítě trénovat v dětském pokoji nebo na zahradě – jednoduše ji namontovat mezi dva dřevěné trámy nebo do dveřního rámu.
Značkah2i #ad
Výrobceh2i #ad
Hmotnost6.39
Číslo dílu1 x trapez griffe gelb

10. DH FitLife

#ad

Rám dveří bez šroubů | Pull up bar Doorway | dveřní hrazda pro silový trénink | k zavěšení zad | vč. posilovače smyček | pro dveře 70-92 cm, DH FitLife Hrazda na hrazdu

#ad
DH FitLife #ad - Ideální pro váš Calisthenics Home Training. V případě dotazů nebo problémů nás můžete kdykoliv kontaktovat. Okamžité použití bez montáže: fitness přístroj je připraven k použití bez šroubů a vrtání za pouhých 30 sekund: rozložit, zavěsit a začít! Po použití je tyč rychle sklopná a může být skladně uložena.

Gumové háčky a krytky zabraňují poškození a stopám na dveřních rámech a stěnách. Multifunkční 3 v 1: ať už na dveřním rámu, základní svaly, na podlaze nebo v kombinaci s jinými sportovními potřebami – tréninkový přístroj je tvoje individuální posilovací stanice pro rozsáhlý trénink celého těla a mnohostranně použitelný. Součástí dodávky jsou dva posilovače smyček. Pracujeme pouze se spolehlivými a kvalifikovanými týmy a trenéry a klademe velký důraz na spokojenost našich zákazníků. Dvojitá ochrana díky ochranné tyči a oba dveřní háčky zaručují konstantní stabilitu pro každý trénink.

Německý distributor slibuje 30denní záruku vrácení peněz: dh fitlife je německá značka s prodejem a zákaznickým servisem v Hamburku. Ergonomický design: pull-up bar s ohnutými rukojeťmi umožňuje stabilnější držení při různých tréninkových variantách, čímž se zabrání bolestem a zraněním zápěstí během tréninku. Nejlepší ochrana pro vás a váš doma: tyč je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu a má maximální zatížení 200 kg. Protiskluzové pěnové rukojeti navíc zajišťují optimální komfort používání.
ZnačkaDH FitLife #ad
VýrobceDH FitLife #ad
Hmotnost9.44
Číslo díluGDG01-A-2101