Top 10 Roborock VibraRise mop Cloth – Náhradní díly pro vysavače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KEEPOW

#ad

Opakovaně použitelný a pratelný, KEEPOW 10 utěrek vhodných pro vysavače Xiaomi Roborock S5 S50 S51 S55 S6 S6 MAXV S5 MAX, nový materiál

#ad
KEEPOW #ad - Kompatibilní s xiaomi roborock s5 s50 s51 S55 S6 S6 MAXV S5 MAX. 30 dní vrácení peněz. Silná absorpce vody, patří k čisté a znovu použitelné. V případě dotazů se na nás obraťte. Vyvinuto pro všechny zapečetěné tvrdé podlahy, jako jsou dřevěné podlahy, keramické dlaždice, laminátové podlahy a mramorové podlahy. Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů z mikrovlákna pro efektivní čištění vydrží více než 100 cyklů praní. Vlna z mikrovlákna o 40 % patří k jiné stírací ploše.
ZnačkaKEEPOW #ad
VýrobceKEEPOW #ad

2. Alloytool

#ad

6 kusů stříbrných iontů utěrky pro Roborock S8/ S8+/ S7 MaxV/ S7 MaxV Plus/ S7 MaxV Ultra/ S7 Pro Ultra/ S7 / S7+ robotický vysavač z mikrovlákna VibraRise utěrka Náhradní díly Sada příslušenství světle šedá

#ad
Alloytool #ad - Utěrky jsou savé a rychle schnou a lze je prát v pračce. Oem produktnaše výrobky nejsou oficiální náhradní mopy, ale 100% jsou originální utěrky z továrny OEM. Světle šedá stírací podložka je standardní příslušenství kompatibilní s vysavači Roborock S7 MaxV.

Pravidelně perte a vyměňujte polštářky, aby byl váš robotický vysavač udržován při optimálním výkonu. Lze prát a znovu používat stírací podložka může zachovat účinek iontů stříbra i po 50násobném praní. Použitínáhradní utěrka na mop platí pouze pro robotický vysavač roborock s8 / s7 maxV Plus / S8+ / S7 MaxV / s7 maxv Ultra / s7 / S7+ zkontrolujte prosím před objednáním svůj typ přístroje.

Stírací hadříky ze stříbra ionty stříbra se přidávají do vibrarise mopu a bakterie mohou být odpuzovány z více než 99, 99 %, což účinně chrání vaše zdraví a čištění prostoru a také zabraňuje zápachu uvolňovanému špinavou vodou. Co obdržíte6 dodávaných čisticích polštářků lze dodat po dobu 9–12 měsíců.
ZnačkaAlloytool #ad
VýrobceAlloytool #ad

3. roborock

#ad

VibraRise utěrky příslušenství pro S8/S8 +/S8 Pro Ultra/S7/S7 Maxv/S7 Maxv Ultra/S7 Max Ultra/S7 Pro Ultra robotický vysavač Pack of 2 Grey, roborock Originální příslušenství

#ad
roborock #ad - Hadřík na mop vibrarise v kombinaci s technologií zvukové vibrace Roborock S7 odstraňuje část suchých nečistot, které může robot zanechat, od kávy až po blátivé stopy.

Jednoduchá instalace. Utěrky na mop jsou omyvatelné a opakovaně použitelné typy. Podporuje ruční praní nebo praní v pračce preferovaná teplota vody je pod 90 °C. Hadřík na mop je vyroben z polyesteru a nylonu a odstraňuje ultra jemný prach, který by jinak při normálním vysávání zůstával. Roborock originální utěrky jsou kompatibilní s roborock s8/S8 +/S8 Pro ultra/S7/S7 Maxv/S7 Maxv Ultra/S7 Max Ultra/S7 Pro Ultra vysavačem. Vyměňujte čisticí hadřík každých 3 – 6 měsíců, aby vysavač pracoval s vysokým výkonem. Bez zvedání nebo otáčení robota, pouze přes montážní štěrbinu.
Značkaroborock #ad
Výrobceroborock #ad
Výška1.18
Délka5.91
Hmotnost0.13
Šířka5.91

4. AnDongo

#ad

6 Stück Mop Stoffpolster für Roborock S7 / S7+ / S7 MaxV / S7 MaxV Plus / S7 MaxV Ultra / S7 Pro Ultra Robot Vacuum Mikrofaser VibraRise Mopping Pad Ersatzzubehör blaugrau.

#ad
AnDongo #ad - Vibrarise mop pad der mikrofaser schallmopp teilt sich in Vibrations- und Lagerbereich, kombiniert mit der Vakuum-Schallvibrationstechnologie, kann Flecken und eingetrocknetem Schmutz leicht entfernen.

Anwendung: ersatz-mopp gilt nur für roborock s7 / s7 maxv plus / s7 maxv / s7+ / s7 maxv ultra / S7 Pro Ultra Roboter-Staubsauger, bitte überprüfen Sie Ihren Maschinentyp vor der Bestellung. Waschbar & wiederverwendbar das wischpad ist saugfähiger und trocknet schnell, kann in der Waschmaschine gewaschen werden und viele Male wiederverwendet werden. Oem-produkt unsere produkte sind nicht der offizielle Ersatzwischer, aber 100% ist ein Original-Wischmopp-Pad aus der Erstausrüster-Fabrik.

Was sie erhalten 6 stück reinigungspads enthalten für 9–12 Monate, waschen und ersetzen Sie die Pads regelmäßig, um Ihren Saugroboter bei optimaler Leistung zu halten. Aber bitte machen sie den Mopp nicht zu zerknittert, da er sonst die Reinigungsleistung beeinträchtigt.
ZnačkaAnDongo #ad
VýrobceAnDongo #ad
Číslo díluHY220216-007-6B

5. Styleshop777

#ad

Roboparts utěrky z mikrovlákna pro Roborock S7/ S7+/ S7 MaxV/ S7 MaxV Plus/ S7 MaxV Ultra v OEM kvalitě mop 6 kusů

#ad
Styleshop777 #ad - Obsah sady: 6 x utěrky. Rychlá a snadná výměna, není nutné žádné nářadí, perfektní tvar. Kompatibilní s roborock s7/ s7+/ s7 maxV/ S7 MaxV Plus/ S7 MaxV Ultra. Vysoce kvalitní materiál z mikrovlákna v OEM kvalitě, lze prát a znovu použít.
ZnačkaStyleshop777 #ad
VýrobceStyleshop777 #ad
Výška5.91
Délka3.94
Hmotnost0.22
Šířka3.94
Číslo dílu1
ModelkaChiffons en microfibre

6. Anwor

#ad

Anwor Sada příslušenství pro vysavač Roborock S8 Pro Ultra, 4 * Hepa filtr 4 x utěrky 4 x sáčky na prach náhradní díly, 1 systém dvojitého kartáče, model hlavních kartáčů, sada náhradních dílů pro

#ad
Anwor #ad - Gumový boční kartáč s 5 rameny účinněji čistí rohy a hrany. Hepa filtr je vyroben z vysoce pevných ekologických materiálů, které mohou blokovat prach, alergeny a nečistoty. Obsahuje: sada příslušenství pro roborock s8 pro ultra příslušenství, 6 x silikonové boční kartáče, 1 x hlavní kartáč dvojité gumové kartáčky, 4 x omyvatelný HEPA filtr, 4 x VibraRise 2.

0 hadříky, 4 x sáček na prach Ziplock pro vysavač Roborock s8 pro ultra vysavač. Držbadíly vysavače roborock s8 pro ultra mají dlouhou životnost a snadno se instalují, díky čemuž je váš Xiaomi čistší a delší. Utěrky a filtr velikost mopu z mikrovlákna je pohodlná, roztoče, snadno odstraňuje ultra jemný prach.

Kompatibilita: kompatibilní s vysavačem roborock s8 pro ultra vysavač, všechny díly nejsou originální, z továrny OEM jsou použité materiály, zpracování a kvalita srovnatelné s originály. Hlavní kartáč a boční kartáče: odnímatelný gumový abs hlavní kartáč, rychle se zacvakne a lze jej snadno vyměnit.
ZnačkaAnwor #ad
VýrobceAnwor #ad
Číslo díluS8 Pro Ultra Staubsauger
ModelkaZubehör-Set

7. Alloytool

#ad

4 hadříky HEPA filtry 6 bočních kartáčků černá, 16 kusů sada příslušenství pro Xiaomi Roborock S7/ S7+/ S7 MaxV/ S7 MaxV Plus/ S7 MaxV Ultra/ S7 Pro Ultra náhradní díly vysavače Obsahuje 2 hlavní kartáče

#ad
Alloytool #ad - Hepa filtr je vyroben z vysoce pevných ekologických materiálů, instalace je pohodlná, které mohou blokovat prach, alergeny a nečistoty. Kompatibilní spříslušenství platí pouze pro roborock s7 / s7 maxv ultra / s7+ / s7 MaxV Plus / s7 maxv / S7 Pro Ultra série vysavačů.

Utěrky a hepa filtr mop cloth z mikrovlákna se hodí, roztoče, snadno odstraňuje ultratenký prach. Výrobavšechny díly nejsou originální díly, z továrny OEM jsou použité materiály, zpracování a kvalita srovnatelné s originály. Tipy: péče každé 2–4 týdny, doporučená náhrada 2–3 měsíce.

Guma 5ramenný boční kartáč, který efektivně čistí rohy a hrany. Hlavní kartáč a boční kartáčodnímatelný gumový hlavní kartáč abs, rychle se zapadne, lze snadno vyměnit. Před objednáním prosím potvrďte model svého přístroje. Co je v baleníodnímatelný hlavní kartáč x2; boční kartáčky x6; utěrky x4; hepa filtr x4.
ZnačkaAlloytool #ad
VýrobceAlloytool #ad

8. roborock

#ad

Roborock Originální sada příslušenství, HEPA filtrem a černým bočním kartáčem pro S7/S7 Max Ultra/S7 Maxv Ultra/S7 Pro Ultra/S8/S8 +/S8 Pro Ultra robotický vysavač, s hadříky

#ad
roborock #ad - Povrch filtru roborock s8 s teflonem zajišťuje při správném čištění dlouhotrvající mazání. Podporuje ruční praní nebo praní v pračce preferovaná teplota vody je pod 90 °C. Roborock originální příslušenství balíček obsahuje: Utěrky *2, HEPA filtr *2 a boční kartáč*2.

Doporučujeme vyměnit hepa filtr za 6–12 měsíců. Pro udržení optimálního výkonu vašeho robotického vysavače doporučujeme vyměnit utěrky a boční kartáč po dobu 3 – 6 měsíců. Utěrka se skládá z polyesteru a nylonu a odstraňuje ultra jemný prach, který by jinak při normálním vysávání zůstával. Utěrky na mop jsou omyvatelné a opakovaně použitelné typy.

Silikonová konstrukce čistí důkladně, aniž by zanechávala stopy na nábytku nebo stěnách, a je odolnější než nylonové štětiny. Omyvatelný hepa filtr účinně utěsní, aby se minimalizovala ztráta tlaku vzduchu a poskytl silný sací výkon. Boční kartáče zametají přes hrany místnosti a vrhají prach do cesty sacího systému.
Značkaroborock #ad
Výrobceroborock #ad

9. VIEWALL

#ad

VIEWALL 4 kusy utěrek pro Roborock S8 / S8+ S7 / S7+/ S7 MaxV Ultra / S7 MaxV/S7 Pro Ultra/T7 / T7plus robotický vysavač, mikrovlákno, omyvatelné a opakovaně použitelné náhradní utěrky mop, měkké

#ad
VIEWALL #ad - Stejná kvalita a velikost jako originální stěrač, perfektně se hodí k robotu. Iroká kompatibilita: viewall stírací podložka kompatibilní s roborock s7/roborock s8 / roborock s7+/ roborock s7 pro ultra/roborock t7/roborock t7 plus/Roborock S7 MaxV/Roborock S7 MaxV Plus/Roborock S7 Maxv Ultra vysavač.

Ručník bychom měli raději vyměnit každé 1–2 měsíce, abychom dosáhli nejlepšího výkonu vysavače Roborock. Lze prát a znovu používat: mop lze prát v pračce a znovu použít. Super absorpce vody a schopnost dekontaminace: Super silný absorpční výkon vody a schopnost vázání vody může hluboko a efektivně odstranit zaschlé skvrny.

Co dostanete: mop pad x 4 ks, uvítací návod a 90denní záruka. Je ideálním náhradním příslušenstvím pro originální utěrky. Materiál stírání: utěrka se skládá z výběru mikrovláken polyester a nylon, nevybledne, nepouští vlákna a nepoškrábe podlahu.
ZnačkaVIEWALL #ad
VýrobceVIEWALL #ad
Výška0.2
Délka11.81
Šířka4.33

10. Alloytool

#ad

8 kusů hadříků na vysavač Roborock S8/S8+/S7 MaxV/S7 MaxV Plus/S7 MaxV Ultra/S7 Pro Ultra/S7/S7+ robotický vysavač, mikrovlákno VibraRise utěrka příslušenství světle šedá, ionty stříbra

#ad
Alloytool #ad - Doporučení: pro zachování čisticího výkonu zametacího stroje pravidelně vyměňujte mop, doporučujeme jej vyměňovat každé 2-3 měsíce. Prémiové mikrovlákno: utěrky vibrarise jsou vyrobeny z kvalitního mikrovlákna, snadno odstraňují nečistoty, které dobře absorbují vodu, aniž by poškodily podlahu.

Kompatibilní s: stěrací podložky pro roborock s8/s8+/s7 maxv/s7 maxv plus/s7 maxv ultra/s7 Pro Ultra/S7/S7+ robotický vysavač. Stírací podložku lze prát v pračce na 60 °c, ani opakované praní nezhoršuje účinek stříbrných iontů. Rozsah dodávky: 8 náhradních mopů světle šedé, pokud máte dotazy k výrobku, kontaktujte nás prosím. Před objednáním prosím potvrďte model Vašeho přístroje. Efektivní čištění: díky stříbrným iontům může mop odstranit více než 99 % bakterií a zabránit tvorbě zápachu.
ZnačkaAlloytool #ad
Výrobceboao #ad