Top 10 Roxx iPhone 15 pro Max – Jednoduchá pouzdra na mobilní telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Spigen

#ad

Spigen Ultra hybridní pouzdro kompatibilní s iPhone 11 Pro -Midnight Green

#ad
Spigen #ad - Konstrukce z pC desky a silikonového rámu. Ité na míru pro všechny přípojky. Ochrana rohů díky technologii Air Cushion. Ochranný okraj pro displej a kameru.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška6
Délka0
Hmotnost0
Šířka3
Číslo díluACS00417
ModelkaACS00417
Záruka2 roky výrobce

2. Spigen

#ad

černé, Spigen Liquid Air pouzdro kompatibilní s iPhone 11 Pro Silikon Pouzdro na mobil

#ad
Spigen #ad - Vzorovaný tpu pro zabránění vzniku otisků prstů. Na míru pro všechny přípojky. Ochrana rohů díky technologii Air Cushion. Ochranný okraj pro displej a kameru. Spider web na vnitřní straně pro pohlcování nárazů.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška6
Délka3
Hmotnost0.07
Šířka0.4
Číslo dílu077CS27232
Modelka077CS27232
Záruka2 year manufacturer

3. Spigen

#ad

Spigen Pouzdro pro iPhone 15 Pro Tough Armor MagFit kompatibilní s MagSafe – černé

#ad
Spigen #ad - Ochranný okraj pro displej a kameru. Vestavěný stojánek pro postavení mobilního telefonu. Ochrana rohů díky technologii Air Cushion. Integrovaný magnet pro držení bezdrátové nabíječky. Dvouvrstvé ochranné pouzdro z TPU a polykarbonátu.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška0.54
Délka6.02
Hmotnost0.11
Šířka3.03
Číslo díluACS06733
ModelkaACS06733

4. Anqrp

#ad

Tmavě modré, Anqrp Kada série pro iPhone 15 Pro Max pouzdro, silné magnety kompatibilní s Mag průsvitné matné ochranné pouzdro Vojenské nárazuvzdorné pouzdro na mobil pro iPhone 15 Pro Max 6. 7''

#ad
Anqrp #ad - Vyvinuto tak, aby perfektně přilnulo k vašemu telefonu jako druhá kůže, vlákninám a škrábancům a zajišťuje, nabízí bezproblémovou bariéru proti prachu, že váš přístroj zůstane v bezvadném stavu. Objevte neomezené možnosti s integrovaným super silným permanentním magnetem na zadní straně pouzdra iPhone 15 Pro Max.

Tato geniální kombinace nabízí nejen komplexní ochranu před náhodnými nárazy, ale chrání váš telefon také před nepěknými škrábanci podél okrajů. Ponořte se do perfektního spojení estetiky a funkčnosti a nechte svůj přístroj sebevědomě zářit, ať už jste kdekoli. Vychutnejte si luxusní hmatový zážitek s pouzdrem iphone 15 pro max. S precizně konstruovanými detaily, mezi nimi 1, 5 mm zvýšený okraj kolem displeje a o 2, 0 mm zvýšený okraj kolem kamery, získá každý křehký a cenný aspekt vašeho telefonu bezvadnou ochranu. Vyrobeno z kvalitních materiálů, zadní strana pouzdra iphone 15 pro max disponuje pc vrstvou odolnou proti výbuchu, zatímco strany jsou obaleny tekutým silikonem.

Bezešvě kompatibilní s řadou magnetických dílů příslušenství můžete bez námahy rozšířit funkčnost svého telefonu. Pozvedněte styl a ochranu svého iphone 15 pro max s tímto výjimečným pouzdrem na novou úroveň. Zažijte ultimativní kompatibilitu s elegantním pouzdrem iphone 15 pro max. Poloprůhledná matná zadní strana decentně odhaluje ikonické logo a vyzařuje jednoduchost, nevtíravou eleganci a rafinovanost.
ZnačkaAnqrp #ad
VýrobceAnqrp #ad
Výška0.59
Délka7.48
Šířka3.94
Číslo díluB0CDLCHYF7
ModelkaiPhone 15 Pro Max

5. Anqrp

#ad

černé, Anqrp Kada série pro iPhone 15 Pro, silné magnety kompatibilní s Mag průsvitné matné ochranné pouzdro Vojenské nárazuvzdorné pouzdro na mobil pro iPhone 15 Pro 6.1''

#ad
Anqrp #ad - Vyvinuto tak, nabízí bezproblémovou bariéru proti prachu, aby perfektně přilnulo k vašemu telefonu jako druhá kůže, vlákninám a škrábancům a zajišťuje, že váš přístroj zůstane v bezvadném stavu. Vychutnejte si luxusní hmatový zážitek s pouzdrem iphone 15 pro.

Ergonomický design zajišťuje pohodlné uchopení a efektivně zabraňuje sklouznutí. Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, má zadní strana pouzdra iphone 15 pro pc vrstvu odolnou proti výbuchu, zatímco strany jsou obaleny tekutým silikonem. Tato geniální kombinace nabízí nejen komplexní ochranu před náhodnými nárazy, ale chrání váš telefon také před nepěknými škrábanci podél okrajů. Zažijte ultimativní kompatibilitu s elegantním pouzdrem iphone 15 pro. S precizně konstruovanými detaily, mezi nimi 1, 5 mm zvýšený okraj kolem displeje a o 2, 0 mm zvýšený okraj kolem kamery, získá každý křehký a cenný aspekt vašeho telefonu bezvadnou ochranu.

Objevte neomezené možnosti s integrovaným super silným permanentním magnetem na zadní straně pouzdra iPhone 15 Pro. Bezešvě kompatibilní s řadou magnetických dílů příslušenství můžete bez námahy rozšířit funkčnost svého telefonu. Poloprůhledná matná zadní strana decentně odhaluje ikonické logo a vyzařuje jednoduchost, nevtíravou eleganci a rafinovanost.
ZnačkaAnqrp #ad
VýrobceAnqrp #ad
Výška0.59
Délka7.48
Šířka3.94
Číslo díluB0CKHGSHMW
ModelkaiPhone 15 Pro

6. TORRAS

#ad

TORRAS Guardian-Mag pro iPhone 15 Pro pouzdro pro MagSafe č. 1 Ochranná síla a magnetická síla Pouzdro na mobil iPhone 15 Pro Case Nárazuvzdorné Ochranné pouzdro Odolné proti poškrábání Cover

#ad
TORRAS #ad - Nabíječkou, držákem do auta, kterou s sebou pouzdro přináší. Toto pouzdro se zúčastnilo testu výkonu proti pádu a zlomilo rekord 2, X-Schock se zesílenými rohy a zvýšená ochrana rámu fotoaparátu a displeje mohou efektivně zmírnit nárazy, 44 metru na 3, 66 metru!.

Vyberte si toto přední a nejvýkonnější pouzdro pro svůj nový iphone! magnetický kroužek torras je silnější, které byly z třídy n52 modernizovány na n56 a používá se pole halbach, baterií nebo peněženkou. Své pouzdro na mobil iphone 15 Pro můžeš definovat zcela podle svého vlastního stylu. Perfektní tlakové body usnadňují obsluhu. Pouzdro na iphone 15 Pro má plnou magnetickou sílu. Nabízíme vám poprodejní servis orientovaný na zákazníka. Toto vyhledávané magnetické pouzdro v broži bylo nyní aktualizováno speciálně pro iphone 15 Pro verzi.

Ať už v každodenním životě nebo na cestách, můžete si vždy užívat praktičnost, stabilnější a rychlejší. Pochází z magnetů, aby bylo dosaženo nejsilnějšího výkonu 18N. Série torras guardian-mag je s 9 miliony prodejů globálním hitem. Profesionální tým zákaznických služeb od torras vám nabízí nepřetržitou online podporu a nabízí vám komplexní podporu, že obdržíte včasnou opravu nebo výměnu.
ZnačkaTORRAS #ad
VýrobceTORRAS #ad
Výška0.67
Délka6.89
Šířka3.82
Číslo díluTORRAS7

7. TORRAS

#ad

Sametové tenké pouzdro na mobilní, extrémně dlouhá životnost, nárazuvzdorné, pouzdro na iPhone 15 Pro Max, TORRAS Pouzdro pro iPhone 15 Pro Max pro Magsafe TOP vojenská ochrana & magnetická síla

#ad
TORRAS #ad - Integrovaná 360° airbagová struktura, zlomeniny a škrábance v každodenním životě nebo v extrémních případech. Může propojit váš mobilní telefon s příslušenstvím jako např. Existují 3 hlavní body: halbach array Tech pro magnetismus, struktura airbagu pro ochranu a matný tvrdý kryt pro elegantní vzhled. Kromě toho lze nahradit další tlačítka.

Pokud se při běžném používání něco pokazí s vaším výrobkem, kontaktujte nás kdykoliv. Série torras guardian-mag je s 9 miliony prodejů globálním hitem toto vyhledávané magnetické pouzdro v broži bylo nyní aktualizováno speciálně pro iPhone 15 Pro Max verzi. Vyberte si toto přední a nejvýkonnější pouzdro pro iphone! magnetický kroužek torras je silnější, držákem do auta, vždy si můžete užívat praktičnost, stabilnější a rychlejší pouzdro iphone 15 pro max má plnou magnetickou sílu. Profesionální tým zákaznických služeb od torras vám nabízí nepřetržitou online podporu a nabízí vám rozsáhlou podporu, že obdržíte včasnou opravu nebo výměnu.

Své pouzdro na mobil iphone 15 Pro Max můžeš definovat zcela podle svého vlastního stylu. Ultimativní ochrana nabízí nezničitelnou bezpečnost toto pouzdro iphone 15 pro max se zúčastnilo testu výkonu proti pádu a zlomilo rekord 2, 44 metru na 3, x-schock se zesílenými rohy a zvýšená ochrana rámu fotoaparátu a displeje mohou efektivně zmírnit nárazy, 66 metru! Ochranné pouzdro je jako 360° systém ochrany proti nárazům. Nezáleží na tom, čímž funkce tlačítek reaguje rychleji, zda dáváte přednost módě nebo praktičnosti, přesto můžete splnit své potřeby. Ať už v každodenním životě nebo na cestách, aby bylo dosaženo nejsilnějšího výkonu 18N.
ZnačkaTORRAS #ad
VýrobceTORRAS #ad
Modelkaiphone 15 pro max hülle

8. TORRAS

#ad

TORRAS Speciálně pro iPhone 14 pouzdro kompatibilní s MagSafe matný odpuzující olej certifikovaná vojenská ochrana pouzdro na mobil iPhone 14, se 3 odnímatelnými knoflíky,, série Guardian-Mag

#ad
TORRAS #ad - 3000+ pádů, 26 úhlů, 6 metru, nerozbitná bezpečnost Série Guardian byla vyvinuta pro prvotřídní ochranu. Konstrukce x-shock se čtyřmi rohy, bez poškození! Rozlučte se s obavami z náhodných pádů. Textura 3d nappa, skvrnami a otisky prstů, vychutnejte si luxusní nádech torras guardian series nabízí texturu 3d nappa exkluzivně pro iphone 14.

Nabíjení. S matným, průhledným designem, který zdůrazňuje krásu tvého iPhonu. Na základě toho se torras labs nově vyvinuté exkluzivní první použití airbagu Ring kompletně ovine kolem objektivu a zvyšuje ochranu o 300 %, nabízí plnou ochranu detailů pro váš fotoaparát. Jednoduché spojení s příslušenstvím, peněženkami, powerbankami a dalšími – bezpečně a spolehlivě kompatibilní. Logo apple zůstává viditelné a nabízí kvalitní, matnou estetiku. Kromě toho nabízí ochranu před olejem, aby vaše pouzdro i v létě zůstalo bez mastných zbytků.

1, 2 mm vysoký okraj zajišťuje, že je váš displej chráněn před poškrábáním a poškozením. Kromě toho jsme do pouzdra integrovali tři různě barevná, takže se můžete sami rozhodnout, odnímatelná tlačítka, jaký nový vzhled má vaše pouzdro mít. Vychutnejte si jedinečný komfort iPhone 14 za cenu jídla! Vytvořit. Integrovaný magnetický kroužek v pouzdře z kvalitních materiálů a naší exkluzivní technologie Halbach zvyšuje magnetickou přitažlivost o 200 %.
ZnačkaTORRAS #ad
VýrobceTORRAS #ad
Výška2.4
Délka4.7
Hmotnost0.07
Šířka2.4
Číslo díluA08
ModelkaiPhone 14

9. TORRAS

#ad

TORRAS Clear-Mag pro iPhone 15 Pro pouzdro pro MagSafe č. 1 Ochranná síla a magnetická síla Pouzdro na mobil iPhone 15 Pro Case Nárazuvzdorné proti poškrábání Ochranné pouzdro Cover Ušlechtilé

#ad
TORRAS #ad - Profesionální tým zákaznických služeb od torras vám nabízí nepřetržitou online podporu a nabízí vám komplexní podporu, že obdržíte včasnou opravu nebo výměnu. Prvotřídní magnetismus a ochrana jsou v obalu iPhone 15 Pro bezvadně integrovány. Ultimativní ochrana nabízí nezničitelnou bezpečnost.

Perfektní tlakové body usnadňují obsluhu. Toto vyhledávané magnetické pouzdro v broži bylo nyní aktualizováno speciálně pro iphone 15 Pro verzi. Existují 3 hlavní body: halbach array Tech pro magnetismus, struktura airbagu pro ochranu a čiré tvrdé pouzdro pro elegantní vzhled. Nezáleží na tom, přesto můžete splnit své potřeby. Vylepšené tlačítko pro vypnutí zvuku je kombinováno s nejnovějším designem kovového knoflíku, zda dáváte přednost módě nebo praktičnosti, čímž funkce tlačítek reaguje rychleji, materiálová tlačítka si zachovají dobrý vzhled i po delším používání.

Série torras clear-mag je s 9 miliony prodejů globálním hitem. Kromě toho lze nahradit další tlačítka. Pochází z magnetů, kterou s sebou pouzdro přináší. Své pouzdro na mobil iphone 15 Pro můžeš definovat zcela podle svého vlastního stylu. Toto pouzdro se zúčastnilo testu výkonu proti pádu a zlomilo rekord 2, 66 metru! Vyberte si toto přední a nejvýkonnější pouzdro pro váš iphone! magnetický kroužek torras je silnější, které byly z třídy n52 modernizovány na n56 a používá se pole halbach, můžete si vždy užívat praktičnost, držákem do auta, baterií nebo peněženkou.
ZnačkaTORRAS #ad
VýrobceTORRAS #ad
ModelkaiPhone 15 Pro

10. TORRAS

#ad

TORRAS Pouzdro na iPhone 14 Pro pro MagSafe certifikovaná ochranná schopnost a magnetická síla pouzdro na mobil odolné proti nárazům odolné proti poškrábání ochranné pouzdro Case ušlechtilé matné -

#ad
TORRAS #ad - Jsou navrženy a vyrobeny speciálně pro toto pouzdro, takže mají perfektní tlakový bod a tvar. Extravagantní a ušlechtilý design zvláštností pouzdra na mobil iphone 14 pro je lehce průsvitná zadní strana. Pokud je pouzdro na mobil uloženo v mobilu, je to velmi příjemné.

Optimální ochrana hrannoční můra! obrazovka a kamera mobilu mají škrábance nebo mezeru. Nedělejte si žádné starosti. Jsme přesvědčeni, že nikdo nemůže chránit váš mobil lépe než pouzdro torraS. Vhodné pouze pro iphone 14 prodoufáme, že se vám tento ochranný obal na iphone 14 pro líbí. Elegantní a pestrá tlačítka styl pouzdra na iphone 14 pro je ponechán na vás. Super ochrana! Číslo certifikátu: gzin200502739PS Pokud máte ještě jiné otázky, kontaktujte nás kdykoliv.

Série torras guardian vám dodává černá, červená a žlutá tlačítka. Dalším důležitým bodem je poloprůhledný design. Toto pouzdro již obstálo testem pádu 2, 44 m. Kromě toho je také zajímavý design milován mnoha módy. Nová technologie helbeck array s touto technologií se celková magnetická síla n52 spojí na magnetický kroužek, díky tomu je pouzdro magsafe iphone 14 Pro s 6krát větší magnetickou přídržnou silou než jiné pouzdro. Bezpochyby je pouzdro opravdu nárazníkem pro mobilní telefon.
ZnačkaTORRAS #ad
VýrobceTORRAS #ad