Top 10 Tastatur Reinigungstücher – Čisticí ubrousky a tampóny z mikrovlákna

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BVN

#ad

Kameru, 200 kusů pěnových čisticích tamponů, optické vybavení, tiskovou hlavu, houbové tyčinky pro inkoustové tiskárny, zelená, optické čočky, BVN pěnové čisticí tyčinky

#ad
BVN #ad - Pička je pevně spojena s rukojetí z polystyrenu. Na každém vatovém tampónu spitz sedí kvalitní pěnová hlava. Isticí tyčinky jsou obzvláště vhodné pro čištění citlivého a křehkého vybavení. Ideální pro čištění piezoelektrických trysek z fototiskáren, vstřikovacích trysek a většiny tiskáren na bázi rozpouštědel a vody.

Měření – celková délka nátěru: 130 mm 5, 98", 34", šířka hlavy: 15 mm 0, 59", 8 mm 0, 11", tloušťka hlavy: 8, délka rukojeti: 105 mm 4, délka hlavy: 25 mm 0, 13". Isticí tampony – sada čisticích tamponů bvn pro odstraňování nečistot z povrchů při čištění malých, těžko přístupných míst, vyznačuje se vynikajícími částicemi a zachycením a zadržením; umožňuje přístup k velmi malým plochám a štěrbinám. 200 pěnových tyčinek– tato sada obsahuje 200 bavlněných tyčinek pro miminka.

Má vynikající kompatibilitu s většinou rozpouštědel, včetně acetonu, a vynikající savost. Pička z pěnového materiálu obdélníková– každá hlava pěnového tampónu je vyrobena z pěnové hmoty nejvyšší kvality, která je pevně spojena s polystyrenovou stopkou. Isticí tyčinky se pohodlně drží v ruce a jsou tak snadno použitelné. Použití pro tiskárny a optické přístroje – naše tampony jsou perfektně vhodné pro čištění vstřikovacích trysek tiskáren, klávesnic a těžko přístupných míst.
ZnačkaBVN #ad
VýrobceBVN #ad
Číslo dílu1
Modelka1

2. BLUM MANUFAKTUR

#ad

Notebooku, PC, Blum Manufaktur Čistič obrazovky 1000 ml + 30 x 30 cm utěrka z mikrovlákna Supersoft 365GSM – čistič obrazovky – čistič displeje – absolutně beze šmouh čištění mobilního telefonu, TV

#ad
BLUM MANUFAKTUR #ad - Utěrka z mikrovlákna: extrémně silný a měkký čisticí hadřík se slušnými 365 g/m². Vysoká čisticí síla: náš čistič displeje snadno odstraňuje odolné nečistoty, leD, otisky prstů, aniž by narušil obrazovku.

Jsme rodinný podnik z Heidelbergu. Neobsahuje žádné agresivní látky nebo složky obsahující chlór. Lze prát do 60 °c a sušit v sušičce. Perfektní čištění velmi citlivých displejů. Istič monitoru má vysokou čisticí sílu díky speciální receptuře. Obsah čističe mobilního telefonu je biologicky odbouratelný. Vývoj, výroba a plnění v našem závodě. Istí všechny displeje: náš čistič obrazovky / čistič televizorů čistí bez námahy každý displej! ať už smart TV, mobil, auto displeje, laptop také kompatibilní s MacBook, PC, displeji, tablet nebo TFT obrazovky.

Etrný k životnímu prostředí: náš čisticí sprej na displej čistí, aniž by narušil obrazovku. Vyrobeno v německu: profesionální produkt německé výroby. Perfektní čisticí sprej pro tv lcd, mastné skvrny, OLED, krémy, QLED, dotykový displej a TFT monitor.
ZnačkaBLUM MANUFAKTUR #ad
VýrobceBlum Manufaktur #ad
Výška0.5
Délka11.81
Šířka11.81
Číslo díluBM-SC1000ML
ModelkaBM-SC1000ML

3. Akaigu

#ad

Für Tintenstrahldrucker, 13 cm, quadratisch, 100 Stück, optische Geräte, rechteckig, Reinigungstupfer mit Schaumstoffspitze, Roland

#ad
Akaigu #ad - Vielseitig einsetzbar: tupfer sind auch ideal für den Einsatz rund um das Haus, wie Klimaanlagenöffnungen und Lüftungsschlitze rund um Ihre Küche. Tupfer zur reinigung von tastaturen, tintenstrahldruckköpfen, Tastaturen, ideal für piezoelektrische Fotomaschinen-Druckdüsen, Kameras, Sensoren, optischen Geräten, Wasserbasis und die meisten Lösungsmitteldruckköpfe.

Maße: gesamtlänge des tupfers: 128 mm, kopfstärke: 8, 8 mm, Kopfbreite: 15 mm, Kopflänge: 24 mm, Grifflänge: 104 mm. Verwendung für drucker und optische ausrüstung: swabpro schaumstoff-Reinigungstücher sind speziell für die Reinigung empfindlicher Geräte wie Drucker, Mikroskope, optische Sensoren und sicher für Lösungsmittel-Druckköpfe.

Reinigungstupfer: 100 stück große schaumstoffspitzen-fusseln. Gute qualität: jeder schaumstoff-Tupferkopf ist aus hochwertigem offenzelligem Schaumstoff hergestellt, der sicher mit einem Styroporschaft verbunden ist.
ZnačkaAkaigu #ad
VýrobceAkaigu #ad
Hmotnost0
Číslo díluAK-MQ-707
ModelkaAK-MQ-707

4. BLUM MANUFAKTUR

#ad

Blum Manufaktur Čistič obrazovky 100 ml + 30 x 30 cm utěrka z mikrovlákna Supersoft 365GSM – čistič obrazovky – čistič displeje – absolutně beze šmouh čištění mobilního telefonu, PC, notebooku, TV

#ad
BLUM MANUFAKTUR #ad - Vysoká čisticí síla: náš čistič displeje snadno odstraňuje odolné nečistoty, qled, led, oled, aniž by narušil obrazovku. Lze prát do 60 °c a sušit v sušičce. Istí všechny displeje: náš čistič obrazovky / čistič televizorů čistí bez námahy každý displej! ať už smart TV, mobil, PC, laptop také kompatibilní s MacBook, auto displeje, displeji, tablet nebo TFT obrazovky.

Jsme rodinný podnik z Heidelbergu. Neobsahuje žádné agresivní látky nebo složky obsahující chlór. Utěrka z mikrovlákna: extrémně silný a měkký čisticí hadřík se slušnými 365 g/m². Perfektní čisticí sprej pro tv lcd, mastné skvrny, krémy, otisky prstů, dotykový displej a TFT monitor.

Etrný k životnímu prostředí: náš čisticí sprej na displej čistí, aniž by narušil obrazovku. Istič monitoru má vysokou čisticí sílu díky speciální receptuře. Perfektní čištění velmi citlivých displejů. Obsah čističe mobilního telefonu je biologicky odbouratelný. Vývoj, výroba a plnění v našem závodě. Vyrobeno v německu: profesionální produkt německé výroby.
ZnačkaBLUM MANUFAKTUR #ad
VýrobceBlum Manufaktur #ad
Výška0.04
Délka11.81
Šířka11.81
Číslo díluBM-SC100ML_SML
ModelkaBM-SC100ML

5. BLUM MANUFAKTUR

#ad

Made in Germany, vč. hadříku z mikrovlákna 30 x 30 cm, Screen Cleaner PC čistič, 250 ml, čistič monitoru, čistič obrazovky, BLUM MANUFAKTUR

#ad
BLUM MANUFAKTUR #ad - Jsme rodinný podnik z Heidelbergu. Etrný k životnímu prostředí: náš čisticí sprej na displej čistí, aniž by narušil obrazovku. Obsah čističe mobilního telefonu je biologicky odbouratelný. Utěrka z mikrovlákna: extrémně silný a měkký čisticí hadřík s decentní 365 g/m².

Lze prát do 60 °c a sušit v sušičce. Perfektní čištění velmi citlivých displejů. Vývoj, výroba a plnění v našem závodě. Istič monitoru má vysokou čisticí sílu díky speciální receptuře. Neobsahuje žádné agresivní látky nebo složky obsahující chlór. Istí všechny displeje: náš čistič obrazovky / čistič televizorů čistí bez námahy každý displej! ať už smart TV, auto displeje, displeji, laptop také kompatibilní s MacBook, mobil, PC, tablet nebo TFT obrazovky.

Vysoká čisticí síla: náš čistič displeje snadno odstraňuje odolné nečistoty, LED, krémy, mastné skvrny, QLED, aniž by narušil obrazovku. Made in germany: profesionální produkt německé výroby. Perfektní čisticí sprej pro tv lcd, otisky prstů, OLED, dotykový displej a TFT monitor.
ZnačkaBLUM MANUFAKTUR #ad
VýrobceBlum Manufaktur #ad
Výška0.5
Délka11.81
Šířka11.81
Číslo díluBM-SC250ML
ModelkaBM-SC250ML

6. BLUM MANUFAKTUR

#ad

Blum Manufaktur Čistič displeje, 250 ml, čištění obrazovky, PC čistič vč. hadříku z mikrovlákna 30 x 30 cm, Screen Cleaner, Made in Germany

#ad
BLUM MANUFAKTUR #ad - Vývoj, výroba a plnění v našem závodě. Vysoká čisticí síla: náš čistič displeje snadno odstraňuje odolné nečistoty, oled, aniž by narušil obrazovku. Perfektní čištění velmi citlivých displejů. Made in germany: profesionální produkt německé výroby.

Jsme rodinný podnik z Heidelbergu. Lze prát do 60 °c a sušit v sušičce. Istí všechny displeje: náš čistič obrazovky / čistič televizorů čistí bez námahy každý displej! ať už smart TV, laptop také kompatibilní s MacBook, mobil, displeji, auto displeje, PC, tablet nebo TFT obrazovky. Perfektní čisticí sprej pro tv lcd, led, mastné skvrny, otisky prstů, QLED, krémy, dotykový displej a TFT monitor.

Etrný k životnímu prostředí: náš čisticí sprej na displej čistí, aniž by narušil obrazovku. Obsah čističe mobilního telefonu je biologicky odbouratelný. Neobsahuje žádné agresivní látky nebo složky obsahující chlór. Istič monitoru má vysokou čisticí sílu díky speciální receptuře. Utěrka z mikrovlákna: extrémně silný a měkký čisticí hadřík s decentní 365 g/m².
ZnačkaBLUM MANUFAKTUR #ad
VýrobceBLUM MANUFAKTUR #ad
Výška1.97
Délka9.45
Hmotnost0.83
Šířka6.69
Číslo díluBM-SC250ML-B
ModelkaBM-SC250ML-B

7. BLUM MANUFAKTUR

#ad

Notebooku, TV, Blum Manufaktur Čistič obrazovky 50 ml + 30 x 30 cm utěrka z mikrovlákna Supersoft 365GSM – čistič obrazovky – čistič displeje – absolutně beze šmouh čištění mobilního telefonu, PC

#ad
BLUM MANUFAKTUR #ad - Vyrobeno v německu: profesionální produkt německé výroby. Istí všechny displeje: náš čistič obrazovky / čistič televizorů čistí bez námahy každý displej! ať už smart TV, displeji, laptop také kompatibilní s MacBook, PC, auto displeje, mobil, tablet nebo TFT obrazovky.

Vysoká čisticí síla: náš čistič displeje snadno odstraňuje odolné nečistoty, OLED, mastné skvrny, krémy, otisky prstů, led, QLED, aniž by narušil obrazovku. Jsme rodinný podnik z Heidelbergu. Lze prát do 60 °c a sušit v sušičce. Perfektní čištění velmi citlivých displejů. Perfektní čisticí sprej pro TV LCD, dotykový displej a TFT monitor.

Utěrka z mikrovlákna: extrémně silný a měkký čisticí hadřík se slušnými 365 g/m². Obsah čističe mobilního telefonu je biologicky odbouratelný. Etrný k životnímu prostředí: náš čisticí sprej na displej čistí, aniž by narušil obrazovku. Neobsahuje žádné agresivní látky nebo složky obsahující chlór. Vývoj, výroba a plnění v našem závodě. Istič monitoru má vysokou čisticí sílu díky speciální receptuře.
ZnačkaBLUM MANUFAKTUR #ad
VýrobceBlum Manufaktur #ad
Výška0
Délka11.81
Šířka11.81
Číslo díluBM-SC50ML
ModelkaBM-SC50ML

8. BLUM MANUFAKTUR

#ad

Made in Germany, PC čistič, Blum Manufaktur Screen Cleaner, čistič obrazovky, vč. hadříku z mikrovlákna 30 x 30 cm, 2 x 100 ml, čistič monitoru

#ad
BLUM MANUFAKTUR #ad - Naši zákazníci získají nejvyšší kvalitu, protože všechny naše výrobky jsou vyrobeny v Německu. Získáte čistič obrazovky bez šmouh a měkký hadřík z mikrovlákna 30 x 30 cm z 80% polyesteru a 20% polyamidu.

Poté nastříkejte sprej na hadřík z mikrovlákna a obrazovku opatrně očistěte bez tlaku. Lze prát a znovu použít pro šetrné čištění. Díky šetrnému složení čistí čistič obrazovky tft monitory, matné obrazovky, čtečky e-knih, tablety, počítače, notebooky, chytré telefony a další obrazovky. Náš kvalitně zpracovaný čistič displeje byl vyroben v německu podle nejvyšších standardů kvality. My v blum manufaktur jsme německá firma, která se specializuje na čisticí produkty. Otisky prstů, prach a nečistoty nepředstavují žádné problémy. Vypněte přístroj, nechte ho vychladnout a odstraňte hrubé nečistoty.
ZnačkaBLUM MANUFAKTUR #ad
VýrobceBlum Manufaktur #ad
Výška0.5
Délka6.3
Šířka4.33
Číslo díluBM-2X-SC100ML
ModelkaBM-2X-SC100ML

9. wolk

#ad

Betriebsausstattung24 Čistič obrazovky – 300 ml – pro LED, TFT, plazmu atd. – láhev s rozprašovačem – Screen Cleaner – čistič displeje

#ad
wolk #ad - Uchovávejte mimo dosah dětí. Díky šetrné receptuře bez alkoholu odstraňuje náš čistič displeje bez námahy otisky prstů, prach a nečistoty a zanechává výsledek bez šmouh – s antistatickým účinkem.

Náš čistič displeje se vyrábí v německu podle nejvyšších standardů kvality a hodí se pro TFT monitory, počítače, notebooky, čtečky e-knih, tablety, matné obrazovky, smartphony a další obrazovky. Made in germany | rychlé a bezpečné zaslání | prémiová kvalita za férovou cenu | Další produkty najdete v našem obchodě. Rozsah dodávky: 300ml láhev s rozstřikovačem | vůně: svěží vůně | barva: čirá – průhledná.
Značkawolk #ad
VýrobceBetriebsausstattung24 #ad
Číslo díluB241000125_2

10. BLUM MANUFAKTUR

#ad

Blum Manufaktur Čistič obrazovky 500 ml + 30 x 30 cm utěrka z mikrovlákna Supersoft 365GSM – čistič obrazovky – čistič displeje – absolutně beze šmouh čištění mobilního telefonu, notebooku, PC, TV

#ad
BLUM MANUFAKTUR #ad - Vývoj, výroba a plnění v našem závodě. Jsme rodinný podnik z Heidelbergu. Vyrobeno v německu: profesionální produkt německé výroby. Perfektní čisticí sprej pro tv lcd, otisky prstů, qled, mastné skvrny, LED, OLED, krémy, dotykový displej a TFT monitor.

Neobsahuje žádné agresivní látky nebo složky obsahující chlór. Etrný k životnímu prostředí: náš čisticí sprej na displej čistí, aniž by narušil obrazovku. Istič monitoru má vysokou čisticí sílu díky speciální receptuře. Lze prát do 60 °c a sušit v sušičce. Perfektní čištění velmi citlivých displejů. Vysoká čisticí síla: náš čistič displeje snadno odstraňuje odolné nečistoty, aniž by narušil obrazovku.

Istí všechny displeje: náš čistič obrazovky / čistič televizorů čistí bez námahy každý displej! ať už smart TV, auto displeje, displeji, mobil, PC, laptop také kompatibilní s MacBook, tablet nebo TFT obrazovky. Obsah čističe mobilního telefonu je biologicky odbouratelný. Utěrka z mikrovlákna: extrémně silný a měkký čisticí hadřík se slušnými 365 g/m².
ZnačkaBLUM MANUFAKTUR #ad
VýrobceBlum Manufaktur #ad
Výška0.5
Délka11.81
Šířka11.81
Číslo díluBM-SC500ML
ModelkaBM-SC500ML