Top 10 Tormek T1 Messerschärfer – Ruční brusky nožů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Graef

#ad

černý, GRAEF Ostřič nožů CX125 15°

#ad
Graef #ad - Evropské nože s úhlem broušení 20° lze naostřit na 15° úhel broušení – pro ještě vyšší ostrost a trvanlivost. 15° úhel broušení. 3fázová loď s minimálním únikem materiálu. Optimální konstrukce čepele díky diamantovým kotoučům. Nůž s brusným úhlem 15°.
ZnačkaGraef #ad
VýrobceGRAEF #ad
Výška4.33
Délka9.84
Hmotnost4.5
Šířka4.41
Číslo díluCX125DE
ModelkaCX125DE
Záruka2 roky záruka výrobce.

2. Work Sharp

#ad

Premium Schärfband mit Körnung P220, Hochwertiger Schärfer, Ken Onion Edition Belt Kit X65 Coarse, WORK SHARP™®, 5 er Gewebe-Schleifband Set

#ad
Work Sharp #ad - Die schärfbänder sind ausschließlich für die Verwendung mit dem Messer- & Werkzeugschärfer der Ken Onion Edition geeignet. Perfekte schÄrfe - die textilen schleifbänder bringen den perfekten Medium Schliff an Messer-, Scheren- & Werkzeug-Klingen! Mit gleicher Qualität schleifen auch Messer-Hersteller Ihre Klingen! Für den Feinabzug empfehlen wir das Schleifband X22.

Eigenschaften - premium work sharp textil schärf-band 5er set - nur für ken onion messer- & werkzeug-schleifer WSKTS-KO-I, Körnung X65 Medium, Lieferumfang: 5x Ersatz Gewebe Schleifband, 9 cm, 5 cm, Breite 1, Länge 30, entspricht Körnung P220. Hohe standzeit - die soliden profi textil-riemen mit einer mittleren Körnung von P 220 werden aus erstklassigem Schleifgewebe & hochwertigem Aluminiumoxid Korund gefertigt.

Profi gewebeschÄrfbÄnder - das 5er profi schleifband set von work sharp enthält 5 Schleifbänder in Industrie Qualität. Das macht die keramischen Premium Ersatzbänder äußerst langlebig & robust. Industrie qualitÄt - die bandschleifer schärfbänder von work sharp sind nur für den Ken Onion Knife & Küchen-Messern oder Scheren & Tool Sharpener geeignet! Damit verleihen Sie Angel-, Jagd-, Outdoor- & Werkzeugen wieder den perfekten Schliff.
ZnačkaWork Sharp #ad
VýrobceWork Sharp #ad
Výška6
Délka1
Hmotnost0.03
Šířka1
Číslo dílu3137126
ModelkaWSSAKO81118

3. Graef

#ad

Bílý – černý, Graef Diamantový ostřič nožů CC 120 DE, 25 x 11,2 x 11 cm

#ad
Graef #ad - 3 fáze: leštění/strhování keramickými kotouči. Pomalu se otáčející brusné kotouče zabraňují přehřátí čepele. 20° úhel broušení pro všechny hladké a zoubkované nože pro domácnost, volný čas a komerční nože. Fáze: broušení diamantovými kotouči. 1 fáze: předbroušení diamantovými kotouči. 2.
ZnačkaGraef #ad
VýrobceGebr. Graef #ad
Výška4.33
Délka9.84
Hmotnost4.49
Šířka4.41
Číslo díluCC120
ModelkaCC120
ZárukaZáruka výrobce.

4. Lantana

#ad

Lantana Ostřič nožů Smart Sharp – profesionální, diamantové brusné kameny – ergonomický design černá/chromovaná, se 3 stupni – keramický kámen, kotouče z karbidu wolframu, manuální

#ad
Lantana #ad - Nevhodné pro použití s keramickými noži, nůžkami nebo noži s jemně vroubkovanými čepelemi. Příprava, ostření, pak jemné broušení. Ruční ostřič nožů se 3 stupni – vždy zajišťuje vynikající výsledky. Rychle a efektivně udrží vaše kuchyňské nože ostré a vrátí tupým nožům jejich původní ostrost.

Lantana je společnost se sídlem ve velké Británii se zákaznickým servisem, který je k dispozici 7 dní v týdnu. Pro kuchyňské nože s rovnými čepelemi a široce zoubkovanými čepelemi nůž na chleba, včetně nožů s čepelemi z tvrzené oceli. Vyzkoušejte bez rizika – úplná záruka spokojenosti nebo dostanete své peníze zpět. Smart sharp se vyrábí podle nejvyšších standardů a je originálním a nejlepším brouskem kuchyňských nožů se 3 stupni – pozor na levné imitace.

Odolná, protiskluzová gumová spodní strana pro pevné a bezpečné držení – na každém povrchu. Ergonomický design – ostřič nožů smart sharp má komfortní rukojeť pro maximální bezpečnost – vhodný pro leváky i praváky. Jednoduché použití – váš smart sharp se dodává s podrobným návodem k použití a video návodem pro rychlé spuštění.
ZnačkaLantana #ad
VýrobceLantana #ad
Výška1.09
Délka3.1
Hmotnost0.41
Šířka0.7
Číslo díluDoes not apply
ModelkaKIO

5. Eletorot

#ad

Obtahovací kámen s protiskluzovým silikonovým držákem, kuchařský nůž, kuchyňské nože, bruska na nože 1000/6000, brousek 2 v 1, Brousek na nože kuchyňské příslušenství, kuchyňské pomůcky na nože

#ad
Eletorot #ad - Zrnitost 1000 je hrubozrnná a lze ji použít k broušení hran, pro základní ostření, k odhrotování a k upevnění čepele. Zrnitost 6000 je jemnozrnná; lze použít pro jemné broušení, broušení velkých mezer, leštění a broušení zrcadel. Doporučujeme začít s levným nožem.

Máš opět velmi ostrý nůž. Doporučujeme položit ručník pod podstavec, zajišťuje bezpečné, protiskluzové stání i v případě, aby se zvýšilo tření na hladkých pracovních deskách. Vhodné pro začátečníky: s úhlovým vedením pro úhel ostření nože můžete udržovat správný úhel a při broušení čepele vyvíjet rovnoměrný tlak. Vyžaduje však trochu cvičení. Trpělivost, 1 mísa s vodou, naše sada brousků a po 30 min. Praktický dárek pro muže a kuchaře. Profesionální brousek 2 v 1: bílý korundový brousek se 2 různými stranami.

Multifunkční použití: tento brousek je vhodný pro malé univerzální nože a pro velké kuchyňské nože: damaškové nože, kapesní nože, lovecké nože, kempinkové nože, dláto atd. Kuchyňské nůžky, s výjimkou zoubkovaných čepelí a keramických nožů atd. Jednoduše a efektivně: velikost brousku činí 18 x 6 x 3 centimetry. Elegantní protiskluzová bambusová noha: gumový držák fixuje brousek dobře v bambusové noze, že při broušení vyvíjíte trochu větší tlak.
ZnačkaEletorot #ad
VýrobceEletorot #ad
Výška1.97
Délka7.09
Hmotnost2.09
Šířka2.36
Číslo díluHOLUCK

6. BLITZSCHÄRFER MADE IN GERMANY

#ad

Nůžková bruska, bruska na nože, BLICKSCHÄRFER ostřič nožů

#ad
BLITZSCHÄRFER MADE IN GERMANY #ad - Vysoce kvalitní 4násobné oboustranné ostřicí vložky z tvrdého kovu. Ideální pro hladké nože, zoubkované nože, lovecké nože, nůžky pro domácnost, kráječ chleba, škrabka na chřest/brambory. Záruka 5 let. Nůžky na růže, nůžky na živý plot, nůžky na lemování trávníku, kosu, sekeru, srp atd. Senzační ostřič pro domácnost, zahradu a hobby.
ZnačkaBLITZSCHÄRFER MADE IN GERMANY #ad
VýrobceBLITZSCHÄRFER MADE IN GERMANY #ad
Výška6.69
Délka1.57
Hmotnost0.09
Šířka0.31

7. YOORLEAY

#ad

Ostřič nožů – automaticky nastavitelný úhloměr pro nože s rovnou čepelí, zoubkované nože a nůžky

#ad
YOORLEAY #ad - Během ostření nemusíte ostřič nožů pevně držet, ale můžete jej pohodlně ovládat jednou rukou. Ideální pro celou řadu nožů: naše ostřiče nožů jsou vhodné pro různé druhy rovných nožů kuchařských nožů, nožů na ovoce, sekáček atd. Zoubkované nože a nůžky.

Méně ostření, méně opotřebení čepele. Premium a dlouhá životnost: podstavec nože je vyroben z vysoce kvalitních nanomateriálů se silnou přilnavostí a trvanlivostí. Bez ohledu na úhel čepele může vytvořit nesrovnatelně ostrou čepel s dlouhou životností. Obsluha ostřiče nožů je jednoduchá a šetří práci, tento přístroj potřebuje pouze 2 – 4krát, takže je bezpečnější pro ženy a starší lidi. Kromě toho je přidána odnímatelná keramická lešticí tyč pro broušení speciálně tvarovaných nástrojů a lze ji použít také k leštění.

Snadné použití: jednoduše vložte tupý nůž do otvoru ve tvaru v a 2 – 4krát jej vytáhněte, abyste obnovili ostrost, což se velmi snadno ovládá. Nabrousit tupý nůž a bude opět stejně ostrý jako nový. Kvalitní upgrade: profesionální ostřič nožů s inovativním designem ve tvaru v a pružinou, která umožňuje rozšíření a zmenšení brusného otvoru. Ušetřete čas a námahu: s běžnou bruskou na nože jej musíte 5 – 7krát naostřit, aby bylo dosaženo velmi ostrého efektu.
ZnačkaYOORLEAY #ad
Hmotnost0.15

8. Fiskars

#ad

Balení 1ks, a, černé, Fiskars sekera a brousek na nože Xsharp, vícebarevné

#ad
Fiskars #ad - Speciální keramická brusná hlava s automatickým vedením ostří, dlouhá životnost. Protiskluzné body na spodní straně. Pro praváky i leváky. Snadné a bezpečné ostření seker a nožů. Snadno se otevírá při čištění.
ZnačkaFiskars #ad
VýrobceFiskars #ad
Výška3.22
Délka3.22
Hmotnost0.24
Šířka3.22
Číslo dílu120740
Modelka1000601
Záruka2 roky výrobce.

9. Zwilling

#ad

ZWILLING Ostřič nožů Twinsharp pro hrubé a jemné broušení, s přednastaveným úhlem broušení, černý

#ad
Zwilling #ad - Zwilling ostřič nožů twinsharp pro snadné přebroušení vašich kvalitních nožů. Rozsah dodávky: 1x zwilling ostřič nožů TWINSHARP, černý, 1001790 . Nerezové a keramické kotouče mají přednastavený úhel ostření 35 stupňů – ideální pro všechny evropské typy nožů s hladkou čepelí. Vysoce kvalitní, lehce zakřivená plastová rukojeť, vhodná pro praváky i leváky. Vhodné pro všechny nože s hladkým ostřím, kromě asijských čepelí.
ZnačkaZwilling #ad
VýrobceZwilling #ad
Výška5.5
Délka7.25
Hmotnost0.29
Šířka6.5
Číslo dílu1001790
Modelka1001790
Záruka2 roky výrobce.

10. LUTOPIC

#ad

LUTOPIC Sada diamantového brusného kamene 400/1000 s úhlovou pomůckou rychlé broušení nožů – profesionální ostřič nožů, brousek, brousek, brousek | nyní brousit nože

#ad
LUTOPIC #ad - Ať už se jedná o kuchyňské nože, kapesní nože nebo nůžky. Díky inovativní diamantové zrnitosti umožňuje lutopic suché ostření, nevzniká žádné znečištění a není nutná žádná další práce, protože není nutné vyrovnávání. Znáte ten pocit? jste uprostřed vaření a všimnete si, že nůž potřebuje novou čepel.

Jediným problémem je, outdoorové nástroje, žiletky, že tento kámen ještě nevlastníte. S lutopic naproti tomu můžete bez přípravy přímo brousit a neztrácet čas. U normálních brousících kamenů je třeba kámen nejprve namočit a počkat půl věčnosti. S dodaným asistentem pro ostření, integrovanou protiskluzovou technologií a návodem k použití se broušení podaří bezpečně a jednoduše. To znamená: Žádné pravidelné a namáhavé přepracování jako u jiných výrobků.

Přesvědčte se sami o kvalitě lutopic a vzdávejte se všech nevýhod běžných brusných kamenů. Díky diamantové zrnitosti nedochází k žádnému vyhloubení brusného kamene. S oboustranným brusným kamenem můžete opravit poškozené čepele a následně je jemně nabrousit. Ostatní brusné kameny musí být navždy namočeny a znovu opracovány a při broušení způsobují nepořádek. I po opakovaném použití tak ještě brousí jako první den.
ZnačkaLUTOPIC #ad
VýrobceLUTOPIC #ad
Výška1.38
Délka6.89
Hmotnost0.73
Šířka3.35
Číslo díluNOR1873