Top 10 Toyota Yaris Fussmatten Gummi – Protiskluzové rohožky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Mattenprofis

#ad

Mattenprofis Gumové rohože gumové rohože vhodné pro Toyota Yaris / Hybrid Cross od roku výroby 2020, černé

#ad
Mattenprofis #ad - Zaručeně perfektní originální tvar, bez problémů omyvatelný. Nobbenhroty na spodní straně pro bezpečné protiskluzové držení; cca 1, 0 cm po celém obvodu vysoký okraj; při nepotřebě lze srolovat úsporně.

Gumové autorohože chrání zavazadlový prostor každého vozidla. Díky zvýšeným okrajům chrání autorohož zavazadlový prostor vozidla před znečištěním a prodlužuje jeho životnost. Vyrábíme je z kvalitní gumové směsi. Vhodné pro toyota yaris / yaris hybrid / Yaris Cross všechny modely od roku výroby 2020 do současnosti. Perfektně sedí, údržba a čištění jsou jednoduché. Chrání spolehlivě před nečistotami, kyseliny, jako jsou oleje, sněhem a vodou; nepropouští vodu a je odolný vůči kapalinám, benzín atd.
ZnačkaMattenprofis #ad
VýrobceMattenprofis #ad
Číslo dílu905113

2. MTC Automotive

#ad

Rohože pro Toyota Yaris III 3/5dvéřový od 09/2011–2020, nevhodné pro model hybrid, zesílený gumový nárazník a upevňovací knoflíky, přesně sedí

#ad
MTC Automotive #ad - Elegantní doplněk, sportovní, odolný a především praktický. Není kompatibilní s hybridní verzí není vhodné pro jiné modely. Erná rohožka, černá bordura se švem v barvě ledu, protiskluzová, originální upevňovací klipy. Sada se skládá z: 2 přední a 2 zadní rohože. Přesně padnoucí rohože pro toyota yaris iii od roku 2011. Chránič podpatků ze zesílené gumy.
ZnačkaMTC Automotive #ad
VýrobceMTC Automotive S.r.l. #ad
Číslo díluTO_Y3-PRIME
ModelkaMTC-1809206

3. Motohobby

#ad

Gumové rohože gumové rohože sada pro Toyota Yaris III od 2011, přesně tvarované

#ad
Motohobby #ad - Protiskluzový systém zabraňuje pohybu gumových rohoží během jízdy. Ochranný okraj – okraj gumové rohože a její speciální struktura chrání vnitřek auta před znečištěním, zadržuje vodu a bláto v kanálech.

Ideálně přizpůsobené – gumové rohože jsou vyráběny specificky pro auto, proto jsou přesně tvarované a vždy perfektně sedí. Snadná montáž – každá sada gumových rohoží obsahuje zarážky, které se zasunou do otvorů, které jsou z výroby vyrobeny. Stabilita – dno gumových rohoží je pokryto nopky. Přesně padnoucí pro toyota yaris III od roku 2011 není vhodný pro hybrid.
ZnačkaMotohobby #ad
VýrobceMotohobby #ad
Číslo dílu170905

4. AZUGA

#ad

Gumové rohože vhodné pro Toyota Yaris IV od 9/2020/Yaris Cross od 9/2021/Mazda 2 plně hybridní od 2022 AZ10092451 Autorohože

#ad
AZUGA #ad - Zvýšený okraj cca výška 1 cm. Oválné upevňovací klipy v rohoži řidiče. Vč. 4dílná sada 2 rohože vpředu, 2 vzadu. Gumové rohože vhodné pro toyota yaris iv od 9/2020/Yaris Cross od 9/2021/Mazda 2 plně hybridní od 2022. Elegantní design.
ZnačkaAZUGA #ad
VýrobceAZUGA #ad
Hmotnost9.92
Číslo díluAZ10092451

5. OMAC

#ad

Rohože gumové rohože kompatibilní s Toyota Yaris Hybrid 2019-2023 OMAC Premium 3D černé TPE pryž

#ad
OMAC #ad - Záruka dobrého tvaru pro bezproblémovou integraci do vašeho vozidla. Tpe materiál bez zápachu s jemnou vanilkovou vůní. Vodotěsné a šetrné k životnímu prostředí pro spolehlivou ochranu při každém počasí. Vysoká ochrana hran a ultimativní odolnost pro dlouhodobé používání. Kompatibilní s toyota Yaris Hybrid 2019-2023.
ZnačkaOMAC #ad
VýrobceOMAC #ad
Výška3.15
Délka31.5
Hmotnost8.82
Šířka23.62
Číslo díluAMZ7054454
ModelkaOMAC
Záruka0

6. Prismat

#ad

Prismat Gumové rohože gumové rohože sada rohoží pro Toyota Yaris XP9 2005-2013, přesně padnoucí

#ad
Prismat #ad - Ochranný okraj – okraj gumové rohože a její speciální struktura chrání vnitřek auta před znečištěním, zadrží vodu a bláto v kanálech.

Snadná montáž – každá sada gumových rohoží obsahuje zarážky, které se v továrně zasunou do stávajících otvorů. Stabilita – dno gumových rohoží je pokryto nopky. Ideálně přizpůsobené – gumové rohože se vyrábějí specificky pro auto, proto jsou přesně tvarované a vždy perfektně padnou. Protiskluzový systém zabraňuje tomu, aby se gumové rohože během jízdy pohybovaly. Přesně padnoucí pro toyota Yaris XP9 2005-2013.
ZnačkaPrismat #ad
VýrobcePrismat #ad
Číslo díluFP-1433-4 | 2655

7. Motohobby

#ad

Motohobby Vpředu gumové rohožky sada pro Toyota Yaris II 2005-2011

#ad
Motohobby #ad - Ideální – gumové rohože se vyrábějí specificky pro automobily, proto jsou přesně tvarované a perfektně padnou. Snadná montáž – každá sada gumových rohoží obsahuje zarážky, které jsou v závodě zastrčeny ze stávajících otvorů. Ochranný okraj – okraj gumové rohože a speciální struktura chrání vnitřek auta před znečištěním, udržuje vodu a bláto v kanálech. Přesně padnoucí pro toyota Yaris II 2005-2011. Protiskluzový systém zabraňuje pohybu gumové rohože během jízdy. Stabilita – dno gumových rohoží je pokryté nopky.
ZnačkaMotohobby #ad
VýrobceAuto-fussmatten24 #ad
Číslo dílu150702/2

8. Mobil-Fan

#ad

Gumové rohože gumové rohože sada pro Toyota Yaris IV/Yaris IV Hybrid od roku 2020, přesně tvarované

#ad
Mobil-Fan #ad - Námi nabízené rohože byly vyrobeny z pečlivě sestavené gumové směsi, která byla koncipována zejména pro výrobu autokoberečků. Fotografie číslo jedna znázorňuje skutečný tvar rohožek.

Trvanlivé, odolné proti tření a nečistotám. Odolnost proti tření zajišťuje trvanlivost. Rohože jsou ideálně přizpůsobeny tvaru podlahy. Cca 10 mm vysoký okraj zajišťuje maximální komfort při manipulaci. Extra navržené nopky zlepšují přilnavost rohožky na podlaze, zabraňují posunutí rohožky, čímž ovlivňují jak komfort, tak i bezpečnost manipulace. Přesně padnoucí pro toyota yaris IV / Yaris IV Hybrid od roku 2020 Rohožka řidiče byla opatřena dodatečným zesílením ve výšce pedálů, které působí proti předčasnému opotřebení.
ZnačkaMobil-Fan #ad
VýrobceMobil-Fan #ad
Číslo dílu221202
ZárukaDvouletá záruka výrobce

9. Recambo

#ad

Recambo 3D gumové rohože kompatibilní pro Toyota Yaris II | XP9 | 2005-2011 | Gumové rohože do auta | Přesně padnoucí | s okrajem | černé

#ad
Recambo #ad - Snadná péče, odolné, odolné proti roztržení a bez zápachu. Individuální výroba na míru - zaručeně perfektní padnutí! kompletní ochrana díky 3d okraji + výstupkům – chrání interiér trvale a spolehlivě před tekutinami a nečistotami. Včetně upevňovacích klipů. Vysoká kvalita gumy pe zaručuje delší životnost autokoberců.
ZnačkaRecambo #ad
VýrobceRecambo #ad
Číslo díluF-8289

10. Element

#ad

Element EXP. NLC.3D.48. 66.210k přesně padnoucí prémiová protiskluzová gumová rohožka Toyota Yaris rok: 10-14, černá

#ad
Element #ad - Poskytují vynikající robustní a trvanlivé rukojeti. Ochrana proti slunci při každém počasí déšť, písek, sněžení: 100% bezpečná, 100% bez zápachu a . Prvotřídní protiskluzové gumové rohože - TOYOTA Yaris. Vnitřní podlaha vozidla je kompletně a přesně obložena.

Odolná látka, robustní a elastická, pevného, trvanlivého, nemá žádné trhliny ani trvalé ohyby. Trvanlivé a s dlouhou životností: vyrobeno z vysoce kvalitního, termoplastického elastomeru pro všechny druhy opotřebení. Rohože se snadno čistí, rychle a jednoduše, nečistoty, že vaše auto budou opět hezké a nové. Snadné čištění: snadno setřít. Absolutně žádné klouzání. 2 kompletní sada obsahuje podle modelu dvě rohože vpředu a jednu nebo dvě rohože vzadu.

Perfektně padnoucí: 1 zhotoveno na míru pro model vašeho vozidla. Vyrobeno speciálním postupem s jedinečným digitálním přesným laserovým skenerem na ochranu přední a zadní strany prostoru pro vaše vozidlo. Nenechávají vlhkost a nesbírají žádné skvrny nebo usazeniny. Vysoce husté jádrové materiály zachycují tekutiny, sněh, písek a další a udrží vaše auto a boty čisté.
ZnačkaElement #ad
VýrobceHromTech #ad
Výška1.97
Délka31.5
Hmotnost6.68
Šířka23.62
Číslo díluEXP.NLC.3D.48.66.210k
ModelkaTOYOTA Yaris
ZárukaSie haben das Recht, binnen 30 Tagen ohne Angabe von Gründen diesen Vertrag zu widerrufen. Die Widerrufsfrist beträgt einen Monat ab dem Tag, an dem Sie oder ein von Ihnen benannter Dritter, der nicht der Beförderer ist, die letzte Ware in Besitz genommen haben bzw. hat.