Top 10 Training Wheels For Children’s Bike – Balanční kolečka na dětská kola

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. NATTHSWE

#ad

NATTHSWE Kinderfahrrad Stützräder,Kinderfahrrad Stabilisator,Universal Stützräder Für 18 20 22 24 Zoll Fahrräder

#ad
NATTHSWE #ad - 128692 allgemeine größe: unsere stützräder sind für 18 20 22 24-zoll-fahrräder geeignet. Unser professioneller Kundenservice beantwortet alle Ihre Fragen. Die räder bestehen aus umweltfreundlichem PVC-Material, hochfestem 3-mm-Kohlenstoffstahlmaterial, langlebig und geräuscharm.

Unser produkt wiegt 1, 1 kg. Stellen sie das hauptrad nach dem einbau senkrecht zum Boden und vergewissern Sie sich, dass die Hilfsräder auf beiden Seiten eine Höhe von ca. 128692 robust und langlebig: die verbesserte version aus dickem, verschleißfest, sind rutschfest, stabiles Fahren ohne Verformung. Hochleistungs-stützräder helfen Kindern, das Gleichgewicht zu halten und sorgen für mehr Sicherheit und Stabilität. 128692 sicherheitsunterstützungsfunktion: die sicherheit von kindern ist am wichtigsten. Sie erfüllen die bedürfnisse von Kindern, in verschiedenen Zeiträumen zu fahren, die lernen, und bieten ihnen eine sichere Unterstützung.

Installieren Sie unsere speziellen Verlängerungsschrauben auf der Schaltseite. 128692 kompatibilität: unsere produkte eignen sich für kinderfahrräder und fahrräder mit variabler geschwindigkeit. 128692 einfache installation: installieren sie das trainingsrad mit einem schraubenschlüssel am Hinterrad des Fahrrads, um den Abstand zwischen der vertikalen Stütze und dem Boden einzustellen. Wenn sie fragen haben, wenden Sie sich bitte an uns.
ZnačkaNATTHSWE #ad
VýrobceNATTHSWE #ad
Hmotnost2.43
Číslo díluAB-1223
ModelkaAB-1223

2. BIKESTAR

#ad

BIKESTAR Opěrná kola pro dětské jízdní kolo univerzální pro 12 palců | vhodná pouze pro montáž na zadní nápravu kola – stabilní ocelová konstrukce s gumovými pneumatikami | černá

#ad
BIKESTAR #ad - Vždy blízko vašim potřebám přesvědčí příkladný zákaznický servis rychlým dodáním a stálou dostupností náhradních dílů. Mnichovský podnik disponuje pravděpodobně největším sortimentem dětských vozidel v celé Evropě. Dodává se v originálním balení výrobce s návodem český jazyk nelze zaručit.

Vaše dítě to bude milovat nebo dostanete peníze zpět: staňte se součástí rodiny bikestar a nakupujte bez rizika. Pozor: změřte prosím v každém případě délku osy zadního kola vašeho dětského kola před objednáním min. 10 mm místo! nevhodné pro dětská kola značky PUKY! Další informace a podrobnosti najdete v popisu výrobku. Jen to nejlepŠÍ sada opěrných koleček: dlouhá životnost a velmi robustní ocelová konstrukce s pevným ocelovým ráfkem.

Tvarová přesnost: naše opěrná kola "12 palců" jsou vhodná pouze pro 12palcová kola. Naše opěrná kola "16 palců" jsou vhodná pro dětská kola 14 palců a 16 palců s délkou minimálně 10 mm na každé straně na ose zadního kola! UniverzÁlnÍ: individuálně nastavitelná přepínací kola, vhodná pro většinu jízdních kol. Již více než deset let okouzluje bikestar svými produkty nespočet dětských srdcí a probouzí v nich ducha objevitelů.
ZnačkaBIKESTAR #ad
VýrobceStar-Trademarks #ad
Výška1.97
Délka3.94
Hmotnost1.1
Šířka3.94
Číslo díluAC-12-TW-01-BLAC
ModelkaStar Trademarks_STABI12BLAC

3. Red Loon

#ad

1 pár opěrných kol pro dětské jízdní kolo | opěrné kolo | odrážedlo | dětské kolo nožní opěra | pomůcka pro učení jízdního kola | stabilizátory dítěte | tréninková kola | pomůcka pro učení jízdních kol 14 palců

#ad
Red Loon #ad - 2 opěrná kola pro dětská kola 14 palců. Včetně montážního materiálu; jednoduchá montáž. Průměr kola cca 12, 5 cm; šířka kola: cca 2, 5cm. Materiál: Kov/plast. Vhodné pro všechny typy jízdních kol s 14" pneumatikami.
ZnačkaRed Loon #ad
VýrobceRed Loon #ad
Číslo díluEAST_BXF-030A_RL14er

4. PROMETHEUS BICYCLES

#ad

Stabilní ocelová konstrukce s gumovými pneumatikami, Prometheus podpůrná kolečka pro dětské jízdní kolo univerzální pro 12 14 16 18 palců v bílé barvě

#ad
PROMETHEUS BICYCLES #ad - 10 mm místo. Přesnost: naše podpěry jsou vhodné pouze pro 12 až 18 palců dětská kola s délkou minimálně 10 mm na každé straně na ose zadního kola! Univerzální: individuálně nastavitelná přenosová kola, vhodná pro většinu jízdních kol 12 14 16 a 18 palců pro chlapce a dívky.

Dodává se v originálním balení výrobce s návodem český jazyk nelze zaručit. Nevhodné pro dětská kola značky PUKY! Pozor: před objednáním změřte prosím v každém případě délku nápravy zadního kola vašeho dětského kola min. Pouze ta nejlepší sada opěrných kol: dlouhá životnost a velmi robustní ocelová konstrukce s pevným plastovým ráfkem. Extra tichý pro děti a rodiče: pogumovaná kolečka na stabilizátorech, pro minimální odpor a pro bezhlučnou jízdu.
ZnačkaPROMETHEUS BICYCLES #ad
VýrobcePCB Bikes International Vertriebs GmbH #ad
Číslo dílu19TM0300
Modelka19TM0300

5. TenFans

#ad

20 Zoll Kinder Singlespeed Fahrrad, 16, Fahrrad-Stützräder mit stärkerer Version, 18, passend für 12, 14, strapazierfähiges, Stützräder, hinten verstellbares Fahrrad-Stabilisator-Kit

#ad
TenFans #ad - Diese schweren hinterräder sorgen für die nötige Sicherheit und Stabilität. Das fahrrad-stützrad macht Kindern mehr Mut, wenn sie unterwegs sind. Im vergleich zu anderen fahrrad-stützrädern sind unsere viel breiter, 3 Zoll/13, 5 cm, Radbreite: 1, stärker und sicherer. Wir sind für alle Qualitätsprobleme verantwortlich.

Stützräder können jederzeit entsprechend den Fähigkeiten und dem Niveau des Trainierenden angepasst werden. Raddurchmesser: 5, 2 Zoll/3 cm. Wir werden ihnen innerhalb von 24 Stunden antworten. Professionelle kundenunterstÜtzung: wir bieten professionellen after-sales-Kundendienst für jede Bestellung. Tipps: für single nur für speedbikes kann nicht auf Fahrrädern mit Umwerfern installiert werden und unterstützt Fahrer bis zu 100 Pfund. Wenn sie bedenken oder Probleme haben, können Sie sich gerne an uns wenden. Einfach zu installieren: wir bieten komplette installationswerkzeuge 2 x Schrauben, 2 x Unterlegscheiben, 1 x Steckschlüssel, 2 x Begrenzungsabstandshalter, 2 x Sicherungsmuttern, 1 x Schraubenschlüssel, sodass Sie das Training ganz einfach und schnell installieren können Rad an Ihrem Fahrrad.

Hochleistungs-laufrÄder: verbesserte fahrrad-stützräder für kinder. Sicherheit und vertrauen: dieser satz stabilisatoren unterstützt junge Lernende, bis sie einen brauchbaren Gleichgewichtssinn auf dem Fahrrad entwickelt haben, ohne die Rückseite des Sattels festhalten zu müssen, was Sicherheit gewährleisten und das Selbstvertrauen Ihres Kindes stärken kann. Rutschfest und verschleissfest: hochwertige abs-räder und hochwertiger stahl.
ZnačkaTenFans #ad
VýrobceTenFans #ad
Hmotnost1.98
Číslo díluPutong-666-888

6. Lihaian

#ad

Dospělé opěrná kolečka pro dětské kolo, Dospělí podpůrná kola, 18 20 22 palců dětské jízdní kolo, ložiska hmotnost 100 kg, univerzální opěrná kola, pomocná kolečka pro děti, opěrná kola, pár jízdních kol

#ad
Lihaian #ad - Snadná instalace: namontujte domácí trenažér pomocí šroubováku na zadní kolo kola kola a nastavte vzdálenost mezi vertikální podpěrou a podlahou. Upozornění: naše výrobky jsou vhodné pro dětská kola a kola pro dospělé s variabilní rychlostí. Namontujte naše speciální prodlužovací šrouby na straně spínače.

Bezpečnostní podpůrná funkce: vysoce výkonná podpěrná kolečka pomáhají dětem udržovat rovnováhu a zajišťují větší bezpečnost a stabilitu. V případě dotazů nás prosím kontaktujte. Kola jsou vyrobena z ekologického pvc materiálu, odolný proti opotřebení, který je neklouzavý, má dlouhou životnost a je tichý. Přední rám má silnou oporu a je stabilní a nešake. Po dokončení instalace zajistěte hlavní kolo kolmo k zemi a zajistěte, aby se obě strany sekundárního kola nacházejí asi 0, 6-1 cm nad zemí. Velikost: univerzální pro 18 až 22palcová kola s variabilní rychlostí: vhodný design s více otvory, nosnost 100 kg, vhodný pro celou řadu jízdních kol s variabilní rychlostí a stabilním přistáním, silný a s dlouhou životností.

K dispozici jsou horská kola, městská kola, kola pro dospělé, dětská kola, sport a turistika. Speciální design otočného rámu: vylepšená verze se skládá ze silného, vysoce pevného materiálu 3 mm uhlíkové oceli a správná rychlost je koncipována tak, aby se snadno obsluhovala. Náš profesionální zákaznický servis zodpoví všechny vaše dotazy. Velmi dlouhá životnost.
ZnačkaLihaian #ad
VýrobceLihaian #ad
Hmotnost2.47

7. Cocoarm

#ad

Tréninková kola, nastavitelné stabilizátory jízdního kola, opěrná kola, jízdní kolo 12-20", Stabilizátor kola pro děti, univerzální přídavná kola pro děti, dětské jízdní kolo

#ad
Cocoarm #ad - Nejlepší dárek pro děti podpůrná kolečka pro dětské jízdní kolo se snadno instalují; s jeho pomocí děti při jízdě nespadnou. Před objednáním se ujistěte, že odpovídá velikosti vašeho kola. Má také dobrou odolnost proti opotřebení, lze snadno manipulovat s různými obloženími a má dlouhou životnost.

Může pomoci stabilizovat kolo a zajistit bezpečnější jízdu, takže se vaše dítě nebude bát a rychle se naučit jezdit na kole. A má automaticky zamykací matici, kterou lze po našroubování těžko uvolnit a kromě toho je mnohem bezpečnější. Vynikající výkon stabilizátory kol používají gumové materiály pro minimalizaci hluku.

Prémiová kvalita cyklistická kola jsou vyrobena ze zesílené oceli podle mezinárodního standardu, která je extrémně robustní a těžko se deformuje. Pro začátečníky na kole přídavná kola pro děti jsou speciálně navržena pro začátečníky. Vybavení jedná se o pár stabilizátorů kol 12–20 palců, které jsou vhodné pro většinu dětských kol. Je to ideální dárek pro vaše dítě, který má potíže se naučit jezdit na kole.
ZnačkaCocoarm #ad
VýrobceCocoarm #ad
Výška1.97
Délka11.81
Hmotnost1.37
Šířka9.84
Číslo dílucnyoleebz9c4gy7vo

8. DDJKCZ

#ad

DDJKCZ Trainingsräder, Blitz-Stummschaltrad, kompatibel mit Fahrrädern von 12 14 16 18 20 Zoll schwarz

#ad
DDJKCZ #ad - Gewichtsbereich: weniger als 100 Pfund. Anwendungsbereich: 12 zoll fahrrad, 16 Zoll Fahrrad, 14 Zoll Fahrrad, 18 zoll Fahrrad, 20 Zoll Fahrrad. Hinweis: stellen sie sicher, dass die Stützräder richtig installiert sind. Das paket enthält: 1 paar rosa räder, 1 tasche stern Fahrraddekorationen, ein beutel schrauben und Muttern Zubehör 8 Stück, 2 Universalbeine, 1 Autoklingel und 2 Installationswerkzeuge. Bitte benutzen Sie das Trainingsrad unter der Aufsicht eines Erwachsenen.
ZnačkaDDJKCZ #ad
VýrobceDDJKCZ #ad
Hmotnost2.02
Číslo dílu28-0

9. MOSHAY

#ad

MOSHAY Roll Over Bild zu Zoom in Bike Training Rad passend 16 18 20 22 24 Zoll Kinder Variable Bike black

#ad
MOSHAY #ad - Průměr kola: cca 13, 5 cm, 5 mm, tloušťka kovového držáku je 3, pro extra stabilitu a bezpečnost. Tato sada stabilizátorů heavy duty rear wheel podporuje mladé studenty jezdit na kole, dokud si na kole nevytvoří životaschopný smysl pro rovnováhu.

Vhodné pro dětské dvoukolky o velikosti 16–24 palců v kombi 65288; kromě značkového kola HUFFY v kombi-65289; dodává se s kováním, snadná montáž, držáky jsou individuálně nastavitelné. Informace packager: 2 kolečka, 2 rukávy, 1 upínací šrouby, 4 ploché pračky. Upozorňujeme, 2 šrouby, 2 šrouby, že na straně rámu s variabilními rychlostmi je nainstalován pouze jeden prodlužovací šroub. Tento produkt lze použít na jednotlivých nebo variabilních jízdních kolech a podpůrné jezdce do 100 liber.
ZnačkaMOSHAY #ad
VýrobceMOSHAY #ad
Hmotnost2.65
Číslo dílu3306
Modelka3306

10. Tokenhigh

#ad

Fahrrad Stützräder für Kinder, Stützräder für kinderfahrrad, Universal Kinder Radstabilisator, Fahrrad-Stützräder, Stabilisatoren Childs für 12-22 Zoll-Fahrräder Rot, Stabilisatoren Stützräder

#ad
Tokenhigh #ad - Radgröße: 11 x 2, kunststoff, 5 cm, Material: Gummi, Stahl. Wenn sie fragen zu diesem Artikel haben, kontaktieren Sie uns bitte. Verbessern sie die Sicherheit und das Vertrauen Ihres Kindes.

Diese räder sind individuell einstellbar und einfach zu montieren. Mit wirklich großen rädern sieht jede Art von Fahrrad fantastisch, stilvoll und schön aus. Die räder sind geeignet für die meisten 12-20 Zoll Singlespeed Fahrräder mit horizontalen Spurstangenenden hinten. Entwickelt für anfänger-fahrradübungen, um schülern zu helfen, ein Gleichgewichtssinn auf dem Fahrrad zu entwickeln. Die trainingsräder sind aus hochwertigem gummi gefertigt und sorgen für die nötige Sicherheit und Stabilität.
ZnačkaTokenhigh #ad
VýrobceTokenhigh #ad