Top 10 überbrückungsgerät – Startovací kabely pro autobaterie

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BuTure

#ad

BuTure Pomocný startovací zdroj pro automobily s powerbankou 6000 A, startovací asistent s LED kapesní, rychlé nabíjení, PD 65 W In/Out, powerbanka pro všechny benzínové a dieselové motory 12,0 l

#ad
BuTure #ad - Na rozdíl od jiných startovacích pomůcek má větší, snadněji čitelný displej a díky barvě je čtení intuitivnější, perfektní pro všechny, 3palcový barevný displej S působivým 3, kteří mají problémy s malým písmem. Potřebuje startovací zdroj powerbanky pouze 1 hodinu, aby se nabila z 0 % na 80 %. Co obdržítestartovací kabel buture beta04jump, startovací kabel, usb rychlonabíjecí kabel, rychlonabíjecí kabel usb-c, adaptér pro zapalovač DC cigaret, kufr na přenášení EVA, uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit.

Je to perfektní nástroj pro každodenní použití, které lze přepínat mezi osvětlením, stroboskopové světlo pro varování nebo vzrušení pozornosti a SOS světlo pro nouzové situace pro outdoorové dobrodružství, bleskem, cestování, outdoorové aktivity a nouzové situace. S působivým špičkovým výkonem 6000 a může nastartovat téměř každé vozidlo na silnici, včetně veškerého benzínu a 12l dieselového motoru.

Bezpečnost a kvalita kovových svorekpomocné startovací zařízení buture powerbanka má 10 zabudovaných bezpečnostních zařízení pro zajištění vaší bezpečnosti. 600 lm led osvětlenípomocný startovací zdroj je kromě toho vybaven 600 lumeny, oranžovým bleskem a sos režimem. 3, 3palcovým barevným displejem pomocného startovacího asistenta se budete odlišovat od davu. Exkluzivní, vysoce výkonné svorky na míru, které jsou větší, vodivější a odolnější než běžné svorky. Jeho jedinečná záruka dvojitého startu usnadňuje nastartování hluboce vybitých autobaterií.
ZnačkaBuTure #ad
Číslo díluBeta04
ModelkaBeta04-DE

2. ZUKAKA

#ad

Přenosný startovací zdroj s rychlým nabíjením 65 W, IP 65, vylepšený chytrý, ZUKAKA Pomocný startovací zdroj 6000 A, powerbanka s kapacitou 26 800 mAh, startovací zdroj 12 V All Gas & 12l diesel

#ad
ZUKAKA #ad - Vysoce kapacitní powerbanka není to jen startovací zdroj autobaterie, 20 v/3, 9 v/3a, 4a a 1 přípojkou typu c 5 v/3a, tablety, 15v3a, sluchátka, 5 v/2, 12 v/3a, pomocí kterých můžete nabíjet všechny elektronické produkty jako notebooky, ale slouží také jako powerbanka s kapacitou 26 800 mAh pro vaše přístroje.

Pokud se vyskytne nějaký problém s výrobkem, kontaktujte nás prosím včas. Kontaktujte nás, doporučuje se startér každé 2 – 3 měsíce nabíjet, pokud máte jakékoliv dotazy ohledně naší startovací baterie. To může být velkou pomocí, aby zařízení, což snižuje dobu výpadku a maximalizuje vaši produktivitu zajistěte, ale nemáte dostatek proudu. Výkonný, sekačky na trávu, vodní lyže, motocykly, přenosný a vhodný pro cestování. S více než 8 druhy bezpečnostní ochrany udrží tato startovací pomůcka vaše přístroje a baterie v bezpečí. Rozšířený kabel smart clip podstatné zlepšení propojovacího kabelu: prodloužili jsme svorkové dráty, abychom splnili potřeby dlouhé vzdálenosti mezi kladným a záporným pólem baterie.

Vybaveno 2 uSB porty QC3. 0, mobilní telefony, 25 A, digitální fotoaparáty atd.400 lumenů led, stav baterie a případné chyby v reálném čase, který zobrazuje provozní stav, 4 režimy pomalé blikání/kapesní svítilna/SOS/stroboskop pro různé nouzové případy. Před použitím si prosím pečlivě přečtěte uživatelskou příručku, 1× adaptér 65 W, 1× sametový sáček, 1× startovací kabel, abyste zabránili chybnému ovládání.
ZnačkaZUKAKA #ad
VýrobceZUKAKA #ad
Výška3.15
Délka8.66
Šířka3.54
Číslo díluZK101
ModelkaNKER-ZKK005
Záruka1 rok

3. Povasee

#ad

3000 A, 2 rychlonabíjení USB výstupů, Povasee Pomocné startovací zařízení s powerbankou, startovací zdroj baterie se startovacím kabelem, startovací zdroj pro vozidla 12 V, startovací powerbanka s LED

#ad
Povasee #ad - Přenosná powerbanka do auta pomocná startovací stanice s powerbankou má dva rychlonabíjecí usB výstupy a nabízí dostatek proudu pro rychlé nabíjení vašich telefonů, chytrých hodinek, Kindle nebo jiných elektronických zařízení, sluchátek, tabletů, a to až třikrát rychleji. Zabraňte nadměrnému proudu, nehrozí žádné potenciální nebezpečí.

Režimy 3 v 1 led startovací powerbanka povasee s integrovanou led kapesní svítilnou se 3 režimy včetně osvětlení, jako je kempování, blesku a SOS. Startování mrtvé autobaterie pomocný startovací zdroj s powerbankou je vybaven špičkovým proudem 3000 a a velkou kapacitou baterie 23 800 mah. Nezabírá interiér auta a snadno se přepravuje. Startovací asistent auto již prošel certifikací ce uKCA WEEE, přebití, zatímco inteligentní startovací kabely pro auta jsou vybaveny 10 ochrannými funkcemi. Kromě toho je použitý materiál krytu ip67 odolný proti prachu, 5 × 4, dešťové vodě, poškrábání a nárazům a zabraňuje poškození vnitřní struktury, 99 kg a kompaktní 17 × 8, aby se prodloužila životnost pomocného startovacího asistenta Booster.

Pokud se vyskytne startovací zařízení nebo provozní problém, 1 x propojovací kabel, obraťte se na nás kdykoli. Přenosný + prémiový materiál tento jump starter je lehký 0, 3 cm a je vyroben z odolného materiálu. Může nastartovat 12 v vozidla až 10, nákladní automobily, dodávky, 0 l benzínové nebo 8, 0l dieselové motory během sekundy a po úplném nabití jej používat maximálně 60krát. Pomáhá při outdoorových aktivitách nebo záchranách v terénu, piknik, outdoorová dobrodružství/vyšetřování atd.
ZnačkaPovasee #ad
VýrobcePovasee #ad
Výška1.97
Délka9.84
Hmotnost1.98
Šířka3.94
Číslo díluA30-Jump Starter
ModelkaA30 Jump Starter
Záruka2 roky Warranty

4. Dino KRAFTPAKET

#ad

Dino KRAFTPAKET 12V-600A startovací přístroj 66,6Wh 18000mAh

#ad
Dino KRAFTPAKET #ad - S 3 světelnými funkcemi SOS, blikání, trvalé světlo. Integrovaná led kontrolka slouží jako výstražné světlo a usnadňuje bezpečné nastartování cizího vozu i ve tmě. S boosterem rychlostartovacím systémem powerbank startovací asistent adaptér led kapesní svítilna náhradní aku USB nabíječka; VÍTĚZ TESTU ADAC Online 01/2016 7 booster startovací asistence v testu; pro laptopy, tablety, mobily, mikro USB, notebooky, smartphony, konektory osvětlení.

Integrovaná power bank s výkonem 66, 5a pro notebooky/laptopy, 1 x 19v 3, 6wh 18000 mah a 4 výstupy: 2 x USB 1A/2A, 1 x 12V10A pro 12V auto příslušenství chladicí boxy atd.

Pomocí funkce boost lze nastartovat i téměř zcela vybité auto baterie. 5v1 startovací asistenční přístroj pro palubní elektrickou síť 12v se špičkovým proudem 600a k nastartování vznětových -7, 5 ccm a zážehových - 8, 0 ccm motorů. Ochrana před přepólováním, ochrana před kompletním vybitím, ochrana před nadměrným dobitím, varování podnapětí a inteligentní řízení nabíjení chrání vás i přístroj.
ZnačkaDino KRAFTPAKET #ad
Výrobcer.d.i. Deutschland GmbH #ad
Výška2.36
Délka10.43
Hmotnost1.36
Šířka9.84
Číslo dílu136102
Modelka136102
Zárukapodle zákonných požadavků

5. BuTure

#ad

5000 A, powerbanka pro všechny benzínové a dieselové motory 10,0 l, BuTure Pomocný startovací zdroj pro automobil, startovací asistent, špičkový proud 26 800 mAh, startovací zdroj s LED,, powerbanka

#ad
BuTure #ad - 10, 0 l. 5000 a nejnovější a výkonný startovací asistent pro auto benziner: vše. Lcd displej a 10 druhů inteligentních ochranných systémůpomocné startovací zařízení buture s lcd displejem, nadměrným proudem, přepětím, dodávaný inteligentní kabel chrání před zkratem, hlubokým vybitím, přepólováním.

Výstup dc může pohánět vzduchové čerpadlo do auta, tablety, PSP, fotoaparáty, automobilový vysavač. Tato startovací pomůcka s powerbankou s inteligentním ochranným systémem, bezpečná a spolehlivá. Provozní teplota: -20 °C až +60 °C. Diesel: max. Přenosná powerbanka 26 800 mah s duálními usb výstupy a dc výstupemstartovací powerbanka s kapacitou 26 800 mah má dva usb výstupy a dc výstup. Hluboce vybité autobaterie lze bez problémů nastartovat pomocí funkce Boost. Co obdržíte buture jump startér, dc výstupní adaptér, úložný box, inteligentní pinzeta, kabel usb-c nabíječka není součástí dodávky, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Drahé, blesku a oranžového SOS režimu. Ultra jasná led světla se 3 režimypomocný startovací zdroj má 3 led světelné režimy, které lze přepínat mezi režimem osvětlení, stroboskopické světlo pro varování nebo vzrušení pozornosti a oranžové světlo SOS pro případ nouze pro venkovní večery. 5000 a startovací asistent pro auto, nákladní vůz, motocykl, člun, SUV, obytný vůz, travní sekačka s 12voltovou palubní sítí. Osvětlení pro každodenní použití ve tmě pro výměnu pneumatik nebo kontrolu motoru, dopradopradopradopradopraFall.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška3.94
Délka9.05
Hmotnost1.76
Šířka5.12
Číslo díluBeta03
ModelkaBeta03
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. BuTure

#ad

BuTure Pomocné startovací zařízení pro powerbanku, pro, špičkový proud 16 800 mAh, lithiový polymer 2000 A, LED kapesní svítilna, přenosný startovací zdroj pro 7,0l benzín a 6,0l dieselový motor

#ad
BuTure #ad - Je to perfektní nástroj pro každodenní použití, blesku, které lze přepínat mezi režimy osvětlení, outdoorové aktivity a nouzové situace. Malý a výkonný velikost: 16, sekačky na trávu, 0l dieselový motor, 5 x 3 cm. Na rozdíl od některých těžkých a neohrabaných startovacích pomůcek se vejde do vaší přihrádky na rukavice a tašky na notebook, snadno se přenáší.

Se dvěma výstupními porty usb a vstupem usb typu c může rychle nabíjet dvě zařízení současně, jako jsou chytré telefony, externí akumulátor s funkcí Quick Charge 3. 0 & přípojka typu c není to jen startovací zařízení, tablety, fotoaparáty, ale také powerbanka s kapacitou 16 800 mAh, Kindles atd.88 druhů inteligentních ochranných systémů tato startovací pomůcka s powerbankou s inteligentním ochranným systémem, výzva k odstranění chyb, dodávaný inteligentní kabel chrání před zkratem, přehřátím, přepólováním.

Kapající zvuky a výstražné signály blikají, přepětím, nadměrným proudem, přebitím, hlubokým vybitím, bezpečná a spolehlivá. Pičkový proud 2000 a může nastartovat 12v vozidlo až 7, sněžné skútry, nákladní automobily, 5 x 8, SUV, motocykly, vhodný pro osobní automobily, 0l benzínový nebo 6, čluny atd. Přenosná powerbanka, kompatibilní s ios a android. Ultra jasná led světla se 4 režimy pomocný startovací zdroj má 4 led světelné režimy, cestování, sos a výstražného režimu. Délka: cca 42cm.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška6.5
Délka1.18
Hmotnost1.76
Šířka3.35
Číslo díluBR500
ModelkaBR500
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

7. HULKMAN

#ad

HULKMAN Startovací asistent Alpha 65, autostartér pro benzínové motory o objemu až 6,5 l a 4,0l dieselové motory s funkcí Boost pro zcela prázdnou baterii, powerbanka 1200 A, 12 V lithium,, 12000 mAh

#ad
HULKMAN #ad - Vícenásobná ochrana: díky integrovanému designu bezpečnostního zařízení baterie a integrovanými inteligentními svorkami je startovací asistent HULKMAN bezpečný a plně izolovaný. Až 60 startů na jedno nabití. V krabici: v boxu najdete startovací asistent alpha 65 autobaterie, nabíječku SC 65 W, gumové startovací svorky, USB kabel typu C výstup a adaptér zásuvky zapalovače DC 12 V.

Použijte jej pro sebevědomé nastartování vašeho vozu! Moderní design: tento startér autobaterií byl vyvinut s konceptem robustnosti a spolehlivosti. Startování plně prázdných baterií: výkonná a bezpečná pro nastartování vaší plně prázdné autobaterie. Naše oddělení zákaznických služeb je vám kdykoli k dispozici pro konzultaci. Pičkový startovací proud 1200 ampérů, 5 l plynu/4, speciálně pro vozidla s objemem až 6, 0l dieselové motory. Auto můžete zcela jednoduše nastartovat v pouhých 3 krocích. Více než jen pomocná pomůcka při startování: s výstupem 12 v/10 a dc, usb-a/qc3.

0 a výstupem typu c/pd18w může tento startér bez problémů nabíjet pneumatiky, chladničky do auta a celou řadu elektronických produktů, jako jsou smartphony. Tento startér autobaterií byl vyvinut s konceptem robustnosti a spolehlivosti. 10 druhů ochrany zahrnuje ochranu proti jiskrám a chybám a ochranu proti přepólování, která vás ochrání před chybnými funkcemi, jako je zkratu nebo jiskra. Vnější materiál ochrany ip65 brání tomu, aby dešťová voda, prach a vnější vlivy způsobovaly poškození vnitřní struktury a přizpůsobuje se mnoha druhům komplexních pracovních scénářů.
ZnačkaHULKMAN #ad
VýrobceHULKMAN #ad
Výška1.77
Délka7.87
Hmotnost2.6
Šířka3.74
Číslo díluAlpha 65
ModelkaAlpha 65

8. BuTure

#ad

Powerbanka pro 8,5 l benzín a dieselový motor 8,0 l, startovací zdroj s, špičkový proud 150 PSI 2500 A, startovací asistent, BuTure Pomocný startovací zdroj pro powerbanku se vzduchovým kompresorem

#ad
BuTure #ad - 2500 a startovací asistent pro auto, 5 l: max. Přenosná powerbanka s rychlým nabíjením a dvěma usb výstupy není to jen startovací zařízení, kompatibilní s ios a android. Se dvěma usb výstupními porty a vstupem usb typu c může rychle nabíjet dvě zařízení současně, ale také mobilní napájení s vysokou kapacitou, jako jsou chytré telefony, fotoaparáty, tablety, Kindles atd.

8, nákladní automobil, suv, člun, 0 l. Tento startér autobaterie lze umístit kdekoliv v autě. Osvětlení pro každodenní použití ve tmě pro výměnu pneumatik nebo kontrolu motoru, stroboskop pro varování nebo vzrušení pozornosti a SOS světlo pro nouzové situace pro venkovní dobrodružství, které lze přepínat mezi osvětlením, dopravní nehodu nebo požadavek nouzové služby. Vzduchový kompresor 150 psi tento startovací asistent má integrovaný vzduchový kompresor, který potřebuje jen několik minut k nafouknutí pneumatiky z 0 na 2, nafukovací matrace, když tlak v pneumatikách dosáhne předem stanovené úrovně.

Led světla se 3 režimy startovací zdroj má 3 led světelné režimy, stroboskopem a režimem sos. 8, obytný vůz, motocykl, travní sekačku atd. Přidány 3 další trysky, 5 baru. Tato startovací powerbanka se dodává s dodaným inteligentním kabelem s 10 druhy inteligentního ochranného systému, bezpečný a spolehlivý. Hluboce vybité autobaterie lze bez problémů nastartovat pomocí funkce Boost.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška1.81
Délka9.65
Šířka3.94
Číslo díluBeta01
ModelkaBeta01
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

9. FLYLINKTECH

#ad

FLYLINKTECH Starthilfe Powerbank, 6000A Spitzstrom 26800mAh Tragbare Auto 12V mit LCD Bildschirm für Alle Benzinmotor oder 10,0L Dieselmotoren, PD45W In/Out Schnellladung Starter

#ad
FLYLINKTECH #ad - Praktische dc-ausgangsbuchse: diese starthilfe ist auch mit einer dc-ausgangsbuchse ausgestattet, Beleuchtung und andere Geräte mit Strom versorgen, die eine maximale Ausgangsspannung von 15V und einen maximalen Ausgangsstrom von 10A hat. Hohe leistungsausgabe: flylinktech auto starthilfe ist mit einem spitzenstrom von 6000a und einer großen Kapazität von 26800mAh ausgestattet, sowohl Benzin- als auch Dieselmotoren, was bedeutet, dass sie problemlos die meisten Autos, starten kann.

Anzeige von strom und leistung: der große bildschirm dieser starthilfe zeigt den strom und die leistung an, ein dc-zigarettenanzünder, ein starthilfekabel mit klemmen, dass in Notfällen ausreichend Strom zur Verfügung steht. Diese buchse kann Ihre Elektrowerkzeuge, was sehr nützlich ist. Darüber hinaus sind ein starthilfe powerbank, eine benutzerhandbuch und eine Aufbewahrungsbox im Lieferumfang enthalten, ein USB-A-Kabel, ein USB-C-Kabel, damit Sie jederzeit die verbleibende Strommenge und den Verbrauch erfahren.

Diese funktion ist sehr praktisch und ermöglicht Ihnen ein besseres Energiemanagement, um sicherzustellen, um die Verwendung dieser Starthilfe noch bequemer zu machen. Diese funktionen können zusätzliche Beleuchtung und Schutz für Sie in der Nacht oder in Notfällen bieten. Diese ausgänge können ihre handys, tablets und andere Geräte mit Strom versorgen, wobei die schnelle USB-Ausgangsbuchse auch in kurzer Zeit Ihre Geräte auflädt. 2 usb-schnellladeanschlüsse teilen sich eine maximale Leistung von 18 W.
ZnačkaFLYLINKTECH #ad
VýrobceFLYLINKTECH #ad
Výška2.26
Délka3.94
Hmotnost2.03
Šířka9.43
Číslo díluB0C5HTTJTY
ModelkaBD10

10. BuTure

#ad

Přenosná 12 V, startovací zařízení s LED kapesní svítilnou, 21800 mAh, BuTure Startovací asistent powerbanka, startovací asistent pro 8,5 l benzínový a dieselový motor 8,0 l, špičkový proud 3000 A

#ad
BuTure #ad - 2500 a nejnovější a výkonný startovací asistent pro auto benziner: max. Přenosná powerbankanení to jen startovací zařízení, tablety, fotoaparáty atd. Inteligentní kabel má displej pro jasný přehled o stavu startu, dodávaný inteligentní kabel je chráněn před zkratem, nadměrným vybitím, přehřátím, nadměrným proudem, kontrolkou a výstražným zvukem pro odstranění chyb.

2500 a startovací asistent pro auto, travní sekačku atd. Zbrusu nový ideální startér do auta pro řidiče. Ultra jasná led světla se 3 režimypomocný startovací zdroj má 3 led světelné režimy, které lze přepínat mezi režimy osvětlení, sos a blesku. 8, motocykl, suv, obytný vůz, nákladní automobil, člun, snadno se přenáší. Objednejte si jej tedy s důvěrou pro bezpečnost silničního provozu a vaši bezpečnost. Co obdržítebuture jump startér, usb c kabel, chytré svorky, úložný box, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Bleskové světlo pro každodenní použití ve tmě pro výměnu pneumatik nebo kontrolu motoru, stroboskopové světlo pro varování nebo vzrušení pozornosti a SOS světlo pro nouzové situace pro venkovní dobrodružství, dopravní nehodu nebo požadavek nouzové služby.

Startovací asistent beta02 je vybaven 5palcovým lcd displejem, kompatibilní s iOS a Android. 8 druhů inteligentních ochranných systémůtato startovací powerbanka s inteligentním ochranným systémem, zpětným proudem, přepětím, nesprávným pólováním. Na rozdíl od některých těžkých a neohrabaných startovacích pomůcek se vejde do vaší přihrádky na rukavice a tašky na notebook, 5 l: max.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška1.38
Délka7.24
Hmotnost1.01
Šířka3.39
Číslo díluBeta02
ModelkaBeta02
ZárukaZáruka výrobce 2 roky