Top 10 Wechselrichter 24v auf 230V – Měniče do vozidel

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Victron Energy

#ad

Victron Energy Phoenix 500VA 12-Volt 230V AC Reiner Sinus střídač Schuko

#ad
Victron Energy #ad - Istý sinusový výstup poskytuje 500 va trvalý výkon, špičkový výkon 900 W s vysokou účinností, příkon 1 watt v režimu Eco s nulovým zatížením. Díky hybridní hf technologii je výsledkem vysoce kvalitní produkt s kompaktními rozměry, nízkou hmotností a schopností bez problémů napájet každé zatížení proudem.

Tento střídač lze díky komunikační přípojce ve. Direct ovládat a sledovat s počítači, tablety a smartphony. Vysoký startovací výkon se používá pro spouštění břemen, jako jsou měniče proudu pro lED žárovky nebo elektrické nářadí.

V režimu eco přepne střídač do pohotovostního režimu, když zatížení klesne. S tímto střídačem victron energy phoenix můžete napájet domácí spotřebiče, které potřebují střídavý proud 230 V, přes volnočasové nebo autobaterie s 12V stejnosměrným proudem. Kabel a dongles jsou k dostání samostatně.
ZnačkaVictron Energy #ad
VýrobceVictron Energy #ad
Výška6.1
Délka11.81
Hmotnost0.75
Šířka8.27
Číslo díluPIN125010200
ModelkaPIN125010200
ZárukaOther

2. GIANDEL

#ad

Obytné vozy, GIANDEL Střídač 12 V na 230 V Reiner Sinus 2000 W měnič napětí měnič se 2 EU zásuvkami, dálkové ovládání 2,4 A USB a LED indikace pro obytné vozy

#ad
GIANDEL #ad - Střídače giandel mají certifikaci CE, důvěryhodné. A má pojištění odpovědnosti za výrobek, je pořízen pojišťovací společností AIG, RoHS, bezpečné a spolehlivé. Vynikající servis a certifikace giandel vám nabízí 24měsíční německý servis. Střídač má plnou bezpečnostní ochranu: přepětí, přehřátím, pod napětím, přetížení, proud, ochranou proti zkratu a ochranu proti přepólování.

Materiály s dlouhou životností a inteligentní ventilátor silné pouzdro z hliníkové slitiny s dlouhou životností nabízí pokrokovou ochranu před kapkami a promáčknutím. Led displej a dálkové ovládání led displej: snadné vidění, vstupní napětí a výstupní výkon a ochranný kód střídače. Istý sinusový střídač 2000 w nabízí energii 2000 w, solární zařízení. Střídač používá vysoce kvalitní výkonové tranzistory MosFet, dosahuje 90% účinnosti. Promění 12 v dc na nejkvalitnější 230 v ac síťový zdroj pro domácnost, nákladní automobily, duální EU zásuvky a 2, nabízí 2000 W trvalý výkon pro případy nouze, k Vánocům a k díkůvzdání.

Velmi vhodný jako dárek k narozeninám, střídač 12 v na 230 v čistý sinusový střídavý proud, automobily, kempování a obytné vozy, 4 a usb přípojku. Hodí se pro napájení vašeho vánočního osvětlení. Střídač má dva integrované chladicí ventilátory, pomáhá snižovat teplo a zabraňuje nedostatkům, řízený teplotou a výkonem. Dálkové ovládání: kabel dálkového ovládání 4, zda se střídač nachází v abnormálním stavu zelené světlo je normální, pohodlné zapínání a vypínání střídače z dálky; toto dálkové ovládání můžete z velké vzdálenosti zkontrolovat, 5 metru, červené světlo je abnormální.
ZnačkaGIANDEL #ad
VýrobceGIANDEL #ad
Výška3.8
Délka16.14
Hmotnost12.61
Šířka9.41
Číslo díluPS-2000KAR-De
ModelkaPS-2000KAR-De
Záruka2 roky záruka na výrobek Giandel

3. GIANDEL

#ad

Střídač 24 V na 230 V Reiner Sinus 2000 W měnič napětí měnič se dvěma EU zásuvkami, dálkové ovládání a 2,4 A USB & LED displej pro obytné vozy GIANDEL

#ad
GIANDEL #ad - Materiály s dlouhou životností a inteligenční ventilátor: silné pouzdro z hliníkové slitiny s dlouhou životností nabízí pokrokovou ochranu před kapkami a promáčknutím. Led displej: snadné vidění, pohodlné zapínání a vypínání střídače z dálky; toto dálkové ovládání můžete z velké vzdálenosti zkontrolovat, vstupní napětí a výstupní výkon a ochranný kód měniče.

Vynikající servis a certifikace: giandel vám nabízí přátelský 24měsíční německý servis. A má pojištění odpovědnosti za výrobek, bezpečné a spolehlivé. 2000 w, vhodný pro nouzové případy, čistá sinusovka, kempování a obytné vozy, automobily, 4 a usb přípojka. Hodí se pro napájení vašeho vánočního osvětlení. Promění 24 v dc na nejkvalitnější síťový zdroj 230 v ac pro domácnost, solární zařízení. Střídač používá vysoce kvalitní výkonové tranzistory MosFet, pomáhá snižovat teplo a zabraňuje nedostatkům, dosahuje 90% účinnosti.

Velmi vhodný jako dárek k narozeninám, 24 v, střídač: dual eu zásuvky a 2, nabízí 2000 W trvalý výkon, nákladní automobily, k Vánocům a k díkůvzdání. Technologie a ochrana: technologie soft-start a izolovaný design vstupu/výstupu. Střídače giandel mají certifikaci ce, je pořízen pojišťovací společností AIG, RoHS, důvěryhodné. Střídač má dva integrované chladicí ventilátory, řízený teplotou a výkonem.
ZnačkaGIANDEL #ad
VýrobceGIANDEL #ad
Výška3.8
Délka16.2
Hmotnost9.72
Šířka9.4
Číslo díluPS2000KAR-24V-De
ModelkaPS2000KAR-24V-De
Záruka2 roky záruka na výrobek Giandel

4. GIANDEL

#ad

GIANDEL 2000 W čistý sinusový měnič DC 12 V na AC 230 V měnič napětí měnič s 2,4 A dvojitými USB přípojkami a dálkovým ovládáním a LCD displejem pro obytné automobily

#ad
GIANDEL #ad - Co obdržíte 2000w střídač čistého sinusu, dálkové ovládání s délkou kabelu 15 stop, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Rozšířená ochranasinusový střídač je vybaven pokrokovou technologií pro izolované vstupy a výstupy.

Istý sinusový střídač 2000 w nabízí 2000 w stejnosměrný proud, střídač 12 v na 230 V střídavý proud, se 2 ac zásuvkami a 2 x 2, 4 A USB přípojkami. Chraňte své přístroje plně díky přepětí, přetížení, nízkému napětí, zkratu a ochraně proti přehřátí. Pojištění odpovědnosti za výrobek od AIG. V nouzových případech, vysavačů do auta, kamery, hurikánech, telefonu, televizoru, sněhových bouřích a výpadcích.

Lcd displej zobrazuje stav baterie, vstupní napětí a některé ochranné kódy, výstupní napětí, pokud je střídač v ochranném režimu. Další použití 2 x 230 v zásuvky na střídavý proud a 2 x 2, bouřích, 4a usb přípojky nabízejí sinusový střídač pro napájení herních přehrávačů, chladničky atd. Dálkové ovládání a lcd displej s 15 stop dálkovým ovládáním můžete střídač pohodlně zapínat a vypínat.
ZnačkaGIANDEL #ad
VýrobceGIANDEL #ad
Výška3.9
Délka15.91
Hmotnost9.66
Šířka8
Číslo díluPS-2000PBR-DE
ModelkaPS-2000PBR-DE
Záruka12měsíční záruka Giandel

5. Bapdas

#ad

1 USB přípojka, Bapdas 1500W Reiner Sinus střídač/měnič napětí DC 12 V na AC 230 V s 2 AC zdířkou

#ad
Bapdas #ad - Prémiový 1500w automobilový střídač se 2 ac přípojkami. Použitelné pro laptop, 800 w fén, nabíječky, síťové zdroje, malou chladničku. Tento střídač může převést 12 v dc na 220–230 v ac, digitální fotoaparát, motory, lampy, gps navigační přístroj, jmenovité vedení je 1500 W, špičkový výkon je 3000 W.

Obsah balení: bapdas 1500w střídač, 18měsíční záruka a 100% zákaznický servis pouze pro 12 V auto snadněji nanášejte, 80 cm krokosvorky, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, kabel, nikoli však 24 V. Nabíjecí design safe nabízí ochranu před přehřátím, nabíječkou pod napětím, zkratem, přetížením a přebitím.

Perfektní pro nabíjení celé řady přístrojů na ulici a také ideální pro kempování, dovolenou, cestování, práci v terénu, a dokonce i nabíjecí kabel pro domácí potřeby. Dobrá kvalita tohoto měniče napětí 12 v 220-230 V certifikováno CE, ROHS&FCC.
ZnačkaBapdas #ad
VýrobceBapdas #ad
Výška3.15
Délka15.35
Hmotnost10.8
Šířka6.69
Číslo díluBP-PUIN-1500
ModelkaBP-PUIN-1500
Záruka1 Year Warranty Against Manufacturer Defects

6. SUDOKEJI

#ad

1000w měnič napětí 12 V na 230 V čistý sinusový střídač s 1 EU zásuvkou a 2 USB autonabíječkami Power Solar Invertor DC AC měnič měnič proudu

#ad
SUDOKEJI #ad - Lcd displej s lcd displejem můžete snadno sledovat vstupní napětí, zobrazí se obrazovka odpovídající kód, výstupní výkon a ochranný režim. Je také ideální volbou pro malé indukční zátěžové přístroje. Několik ochranných funkcí tento střídač má ochranné funkce proti přepětí/podpětí, přetížení, zkratu a přehřátí, aby bylo zajištěno bezpečné prostředí při používání.

Výrobek nabízí rychlé napájení v nouzových situacích pro mobilní telefony, 4 A, tablety, fén, velmi vhodné pro kempování, ventilátory atd. Istý sinusovníkový střídačnabízí čisté a stabilní napájení s čistým sinusovým výstupem, který odpovídá napájení veřejné sítě a je tak bezpečný pro citlivá elektronická zařízení, jako jsou notebooky, smartphony a jiné domácí spotřebiče. Inteligentní ventilátor se aktivuje teprve při teplotách nad 45 °C. Pokud dojde k ochraně, lo: ochrana proti podtlaku hi: ochrana proti přetlaku OH: Ochrana proti přehřátí OL: Ochrana proti přetížení.

Robustní kryt nabízí ochranu, rychlý a efektivní odvod tepla a prodlužuje životnost střídače. Ve srovnání s modifikovanými sinusovými střídači vytváří méně hluku a nabízí super tichý zážitek. Rychlé nabíjení 1 eu zásuvka a 2 usb přípojky maximální proud 3, bouřku nebo zemětřesení a výpadky proudu. Mnohostranné použití ac zásuvka a usb přípojka kombinovaná pro lepší kompatibilitu. Je vhodný pro solární energetické systémy, kempování, cestování obytným vozem, služební cesty, venkovní práce, výpadky proudu a jiné nouzové případy.
ZnačkaSUDOKEJI #ad
VýrobceSUDOKEJI #ad
Výška2.76
Délka12.72
Šířka5.83
Záruka2 roky limitovaná záruka

7. SUDOKEJI

#ad

2 EU zásuvky a 2 USB přípojky pro karavany, kempování, Střídač 12 V na 230 V Reiner Sinus 4000 W měnič napětí měnič konvertor s dálkovým ovládáním LED displej, čluny

#ad
SUDOKEJI #ad - Pokud se střídač nachází v ochranném stavu, dojde k krátkému alarmu a výpadku proudu a obrazovka bliká. Iroká kompatibilita nabízí ultra čisté sinusovité střídavé napájení, mrazniček, které je velmi důležité pro citlivé/vysokoproudové senzory při startu a velmi dobře se hodí pro napájení chladniček, audio systémů, televizorů a notebooků; USB automaticky rozpozná vaše zařízení a rychlost 4, 3 ampérů nabíjí elektronické produkty.

Po odstranění chyb se automaticky restartuje. Produkt nabízí trvalý výkon 4000 w, vysokoproudový výstup. Strana ac má 2 ac zásuvky a usb nabíjecí přípojku 2, 1 A. Rozsáhlá bezpečnostní ochranastřídač 12 v na 230 v má vstupní a výstupní izolaci a pokrokovou technologii softstart. Přátelský zákaznický servisměnič energie vám nabízí záruku 24 měsíců. Střídač čistého sinusovéhostřídač může přeměnit 12 v dc na 230 v ac.

Jednoduše připojte střídač k baterii, s led displejem, vrtačky, 2 x 3, 4 a usb přípojku, počítače, 2 x ac zásuvka, televizory, abyste mohli napájet váš přístroj; velmi vhodné pro indukční zátěžové přístroje, dálkovým ovládáním, špičkový výkon 8000 W, chladničky, kompresory atd. Můžete okamžitě odečíst vstupní a výstupní napětí a výkon zátěže a sledovat provozní stav baterie a zařízení na LCD displeji. Inteligentní čip řídí přepětí, nadproud, podpětí, přetížení, přehřátí, ochranu proti zkratu a ochranu proti přepólování pojistka.
ZnačkaSUDOKEJI #ad
VýrobceSUDOKEJI #ad
Výška3.94
Délka18.31
Šířka7.09
Záruka2 roky limitovaná záruka

8. SUDOKEJI

#ad

Solární invertor DC AC měnič proudu, 24 V, nabíječka do auta, SUDOKEJI Měnič napětí 4000 W, čistý sinusový měnič se 2 EU zásuvkami a 2 USB, 230 V

#ad
SUDOKEJI #ad - Iroká kompatibilitanabízí ultra čisté napájení střídavým proudem ze sinusových vln, mrazniček, audio systémů, které je velmi důležité pro citlivé/vysokoproudové senzory při startu a velmi dobře se hodí pro napájení chladniček, televizorů a notebooků; USB automaticky rozpozná vaše zařízení a rychlost 4, 3 ampérů nabíjí elektronické produkty.

Istý sinusovníkový střídač4000 w trvalý výkon, připojte kabel dc baterie přímo na vaši 24v baterii. Více využití měnič proudu sudokeji 4000 w se 2 zásuvkami a 2a usb nabíjecí přípojkou, přehrávače her, světla, Kindle, ideální pro nabíjení tabletu, kávovaru a tak dále. A tím usnadňují sledování používání. Rozsáhlá bezpečnostní ochrana střídače izolované napětí chrání váš přístroj perfektně před nízkým/přepětím, výkon baterie, nízkým/přebitím. Jedinečné větrací otvory a vestavěný duální ventilátor se zapnou bez zatížení nebo když se střídač po napájení zahřeje.

Pracovní teplota, zkratem, výkon přístroje při práci, přepólováním, výstupní napětí, přetížením, přehřátím, ochranné funkce atd. Dálkové ovládání a ventilátor měnič sinusového hřídele sudokeji je vybaven dálkovým ovládáním 4, 5 m, které je pro vás pohodlnější pro zapnutí/vypnutí střídače. Střídač má dobře umístěné senzory tepelné ochrany, kryt z hliníkové slitiny s několika hřídelemi. Lcd obrazovka může zobrazit stav používání v reálném čase např.
ZnačkaSUDOKEJI #ad
VýrobceSUDOKEJI #ad
Výška3.94
Délka18.31
Šířka7.09
Záruka2 roky limitovaná záruka

9. SUDOKEJI

#ad

2500 W auto čistý sinus měnič napětí auto střídač 24 V na 230 V konvertor konvertor se 2 EU zásuvkami a 2 USB porty vč. dálkového ovládání špičkový výkon 5000 W

#ad
SUDOKEJI #ad - Jedinečné větrací otvory a vestavěný duální ventilátor se zapnou bez zatížení nebo když se střídač po napájení zahřeje. Střídač má dobře umístěné senzory tepelné ochrany, 5 m, kryt z hliníkové slitiny s několika hřídelemi. Více využití měnič proudu sudokeji 2500 w se 2 zásuvkami a 2a usb nabíjecí přípojkou, ideální pro nabíjení tabletu, kindle, kávovaru a tak dále.

Rozsáhlá bezpečnostní ochrana střídače izolované napětí chrání váš přístroj perfektně před nízkým/přepětím, zkratem, přehřátím, přepólováním, výkon baterie, výkon přístroje při práci, výstupní napětí, přetížením, nízkým/přebitím. Led obrazovka může zobrazit stav používání v reálném čase např. Iroká kompatibilitanabízí ultra čisté napájení střídavým proudem ze sinusových vln, televizorů a notebooků; usb automaticky rozpozná vaše zařízení a rychlost 4, audio systémů, které je velmi důležité pro citlivé/vysokoproudové senzory při startu a velmi dobře se hodí pro napájení chladniček, mrazniček, 3 ampérů nabíjí elektronické produkty.

Pracovní teplota, ochranné funkce atd. Pokud máte dotazy, chytrého telefonu, přehrávače her, světla, neváhejte nás kontaktovat. Dálkové ovládání a ventilátor měnič sinusového hřídele sudokeji je vybaven dálkovým ovládáním 4, které je pro vás pohodlnější pro zapnutí/vypnutí střídače. Istý sinusovníkový střídač2500 w trvalý výkon, sinusovníkový střídač mění 24v dc na proud 230 v, kempování, špičkový výkon 5000 W, čluny nebo nouzové situace, připojte kabel DC baterie přímo na vaši 24V baterii.
ZnačkaSUDOKEJI #ad
VýrobceSUDOKEJI #ad
Výška3.94
Délka12.6
Šířka7.09
Záruka2 roky limitovaná záruka

10. BESTEK

#ad

BESTEK 300 W Pure Sine Wave Power Inverter DC 12 V auf AC 230 V 240 V mit 4,8 A Dual Smart USB Ports Auto Adapter

#ad
BESTEK #ad - Reine sinuswelle: anders als der modifizierte Wellenwechselrichter hat die Sinuswelle eine bessere Kompatibilität und kann auf die meisten Geräte angewendet werden, die weniger als 300 W sind. Multi-schutz: integrierte 40 ampere-sicherung und vollständiger Schutz mit Kurzschluss, Überspannung, Niederspannung, Überlastung, Überladung, Übertemperaturschutz.

Ultra kompakt und leicht: reisegröße für platzsparendes 66 cm Zigarettenanzünder-Stecker macht den Wechselrichter in fast jedes Fahrzeug einstecken. Ideal für den einsatz in autos, schiffen und bei Stromausfall-Notfällen und garantiert maximale Effizienz bei Computern, empfindlichen Geräten.

Ein echter leistungsstarker wechselrichter: bestek wechselrichter bietet 300 watt kontinuierliche Gleichstrom auf Wechselstrom und mit 2 USB-Ladeanschlüssen. Intelligentes laden: der wechselrichter ist mit 2 smart-usb-ladeanschlüssen ausgestattet, um seine schnellste Ladegeschwindigkeit bis zu 2, 4 A pro Port / 4, erkennt automatisch Ihre Geräte, 8 A max.
ZnačkaBESTEK #ad
VýrobceBESTEK GLOBAL LTD #ad
Výška2.26
Délka6.34
Šířka3.88
Číslo díluMRZ3013HU-BK-UK
ModelkaMRZ3013HU-BK-UK